Agrafkowe włosy

07 kwietnia 2015 22:58
To zdjęcie z awataru to z 2012 roku.Przez ponad 2 lata włosy do połowy pleców wyhodowałam, a potem-ciach:)
Też nie używam pianek, ani lakierów, nie lubie, włosy są sztywne potem.
Musże napisać,że na początku wyjazdów wychodziły mi wlosy, ale to był chyba stres, po po regularnym zażywaniu magnezu przeszło.Teraz na wyjazdach nie wyłażą mi już.
07 kwietnia 2015 22:59 / 1 osobie podoba się ten post
daisy_44

polecam Ci Piloxidil, lek na męskie łysienie, nie wiem , jak działa , ale na mnie działa , już któryś raz z kolei, i to niemal od pierwszego posmarowania, spróbuj, i pozdrawiam przy okazji, napisz na priv, co u Ciebie i gdzie się szwendasz ostanio :)

Łysienie mam juz za sobą,ale od kiedy jestem w nowym miejscu zaczynam gubic trochę włosów od nowa. Pewnie panikuję,ale wolę zapobiegać niz znowu przechodzic to samo co kiedyś.,
Czy ten lek mozna w De kupic?
07 kwietnia 2015 23:01 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

To zdjęcie z awataru to z 2012 roku.Przez ponad 2 lata włosy do połowy pleców wyhodowałam, a potem-ciach:)
Też nie używam pianek, ani lakierów, nie lubie, włosy są sztywne potem.
Musże napisać,że na początku wyjazdów wychodziły mi wlosy, ale to był chyba stres, po po regularnym zażywaniu magnezu przeszło.Teraz na wyjazdach nie wyłażą mi już.

W awatarze masz uroczego pieska.......
07 kwietnia 2015 23:02 / 1 osobie podoba się ten post
basiaim

W awatarze masz uroczego pieska.......

Chodzi mi o poprzedni awatar:)
A piesek też sierściuch niesamowity:)
07 kwietnia 2015 23:03 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Chodzi mi o poprzedni awatar:)
A piesek też sierściuch niesamowity:)

Aaaaa...to pardonsik.......
07 kwietnia 2015 23:09 / 2 osobom podoba się ten post
Tak, to prawda. Farciara !
08 kwietnia 2015 08:19 / 3 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Niestety ale takie włosy to wyłacznie geny. Nic na świecie naturalnie nie zagęści i nie odżywi byle jakich włosów,a Ty dodatkowo ję pielęgnujesz. Masz cudne włosy,chyba każdy Ci ich zazdrosci. Ach,jak rozdawali włosy to stałam w kolejce po........po włosy na nogach chyba .:)

Ivanillko-przyznasz, że nogi to nie tak źle, mogłaś zamiast nóg inną część ciała trafić  i wtedy gdzie byś włosy dostała :D???
08 kwietnia 2015 08:29 / 1 osobie podoba się ten post
Ja mam lekko kręcone, ale wolałabym mieć całkiem proste. Mocno kręcone nie wchodzą u mnie w grę. Mnie by kompletnie nie pasowały. Andrea Tobie świetnie pasuje burza włosów.
08 kwietnia 2015 13:33 / 1 osobie podoba się ten post
Andrejko,włosy ze skypa są sprzed wyjazdów. Wtedy jeszcze nie znały obleśnej niemieckiej wody. :)
08 kwietnia 2015 14:10
ivanilia40

Andrejko,włosy ze skypa są sprzed wyjazdów. Wtedy jeszcze nie znały obleśnej niemieckiej wody. :)

Czemu obleśnej??? I zawsze chciałam zapytać- na avatarku to jesteś ty, prawda?
08 kwietnia 2015 14:45
slonecznie

Czemu obleśnej??? I zawsze chciałam zapytać- na avatarku to jesteś ty, prawda?

chyba nieeeeeeee.......
08 kwietnia 2015 14:45 / 2 osobom podoba się ten post
Ale spojrzeniem przyciąga-kimkolwiek jest ta południowa piękność na avatarze;)))
08 kwietnia 2015 18:42 / 2 osobom podoba się ten post
slonecznie

Czemu obleśnej??? I zawsze chciałam zapytać- na avatarku to jesteś ty, prawda?

 
Cyba to nie ona bo ja pamiętam Ivanilie z  innego awatara z dawnych czasów i byla to elegancka blondynka na tle skał.Napisałam wtedy że jej uroda jest w moim typie czym wzbudziłam ogólną wesołość na forum nie wiedzieć czemu?
Co do obleśnej wody to Ivanilia pewnie miała na myśli ze tu jest twarda woda, moim włosom jednakowoż dobrze służy bo są sztywniejsze i grubsze oraz sue nie elektryzują czego po prostu nie znoszę.Wrócędo Pl to  znowu będą miękkie i fruwające
 
 
 
08 kwietnia 2015 19:14 / 1 osobie podoba się ten post
Marta

 
Cyba to nie ona bo ja pamiętam Ivanilie z  innego awatara z dawnych czasów i byla to elegancka blondynka na tle skał.Napisałam wtedy że jej uroda jest w moim typie czym wzbudziłam ogólną wesołość na forum nie wiedzieć czemu?
Co do obleśnej wody to Ivanilia pewnie miała na myśli ze tu jest twarda woda, moim włosom jednakowoż dobrze służy bo są sztywniejsze i grubsze oraz sue nie elektryzują czego po prostu nie znoszę.Wrócędo Pl to  znowu będą miękkie i fruwające
 
 
 

Marta:):):)
A zainteresowana milczy ))
08 kwietnia 2015 20:54
No,niekoniecznie musi być zainteresowana;)