Jestem opiekunką

01 marca 2015 15:16
slonecznie--daj znac jak tam bedzie :)
01 marca 2015 15:19
nie wiem jak jest u was w agencjach, ale na moje 4 różne , tylko w jednej miałam możliwość kontaktu ze zmienniczką która jest na miejscu w De.
I uważam to za wielki plus!
Teraz jestem w agencji, ktora tego typu działań nie prowadzi ;/
01 marca 2015 16:42
mzap88

nie wiem jak jest u was w agencjach, ale na moje 4 różne , tylko w jednej miałam możliwość kontaktu ze zmienniczką która jest na miejscu w De.
I uważam to za wielki plus!
Teraz jestem w agencji, ktora tego typu działań nie prowadzi ;/

Jeśli agencja ,z którą prowadzę rozmowy odmawia kontaktu ze zmienniczką to dla mnie znaczy ,że ma coś do ukrycia.Do tej pory żadna, z którą współpracowałam takiego kontaktu nie odmówiła.
01 marca 2015 16:54
Pracujac w kilku firmach w ciagu przeszlo 3 lat tez praktykowano wymiana telefonow do zmienniczek
wtedy mozemy!!??miec pewnosc jak jest
zreszta pdp sa jak choragiewki jak wiatr im zawieje,cos im sie nie spodoba to (dzis nauczylam sie tego zwrotu )
"klamern sich triwiali(chyba napisalam fonet,)
"czepiaja sie glupot"
01 marca 2015 16:54
Pracujac w kilku firmach w ciagu przeszlo 3 lat tez praktykowano wymiana telefonow do zmienniczek
wtedy mozemy!!??miec pewnosc jak jest
zreszta pdp sa jak choragiewki jak wiatr im zawieje,cos im sie nie spodoba to (dzis nauczylam sie tego zwrotu )
"klamern sich triwiali(chyba napisalam fonet,)
"czepiaja sie drobiazgow"
01 marca 2015 16:55
choć z drugiej strony, zmienniczka rozmawiając z nami też może całej prawdy nie powiedzieć...
01 marca 2015 16:58
mzap88

choć z drugiej strony, zmienniczka rozmawiając z nami też może całej prawdy nie powiedzieć...

Zgadza się -raz tak trafiłam:(Ale jeśli to agencja się wzbrania przed podaniem namiarów do zmienniczki,to przeciez oczywiste ,że z jakiegoś powodu.....
01 marca 2015 16:59 / 2 osobom podoba się ten post
Szczegolnie jak miejsce okropne i musi miec zmienniczke, zeby z tego miejsca uciec... Wtedy to nawet zachwalac bedzie;)
01 marca 2015 17:01
moncherie

Szczegolnie jak miejsce okropne i musi miec zmienniczke, zeby z tego miejsca uciec... Wtedy to nawet zachwalac bedzie;)

też tak raz miałam.....
rozczarowałam się po całości, ale byłam tam tylko 5 tyg, na szczęście
01 marca 2015 17:02 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Zgadza się -raz tak trafiłam:(Ale jeśli to agencja się wzbrania przed podaniem namiarów do zmienniczki,to przeciez oczywiste ,że z jakiegoś powodu.....

tzn, ja nawet nie pytałam, jakoś tak szczegółowo babka z agencji mówiła, że stwierdziłam, że w zasadzie wszystko wiem.
Się okaże jutro po 14tej
01 marca 2015 17:25
Słonecznie!!!!
Życzę Ci najlepszej stelli na swiecie:))
Powodzenia, w chwilach zwatpienia, pomysl o tym , że masz swój cel i dlatego jesteś w DE:))
01 marca 2015 17:28
mzap88

choć z drugiej strony, zmienniczka rozmawiając z nami też może całej prawdy nie powiedzieć...

Dokładnie , masz 100% racji. 
Trafiłam w ubiegłym roku na taką właśnie panią, która nie powiedziała mi całej prawdy i pojechałam na nowe miejsce.........No i byłam wku..........na maksa....ale zostałam.
Pani powiedziałam oczywiscie, co mysle o takim postepowaniu, ale cóż.......
01 marca 2015 17:36 / 1 osobie podoba się ten post
Oj dziewczyny, dobrze ze Słonecznie juz w autobusie, bo straszycie ją jak jasny gwint. Dziewczyna wie czego chce, wiedzę z czym może się spotkac w tej pracy ma, forumowe porady dostała. Teraz więc tylko duzo wiatru w żagle i do przodu. Poradzi sobie, twarda jest, a w tej pracy to najwazniejsze przecież.
01 marca 2015 18:18
Słonecznie szerokiej drogi i powodzenia na wygnaniu :)
01 marca 2015 18:20 / 1 osobie podoba się ten post
doda1961

Oj dziewczyny, dobrze ze Słonecznie juz w autobusie, bo straszycie ją jak jasny gwint. Dziewczyna wie czego chce, wiedzę z czym może się spotkac w tej pracy ma, forumowe porady dostała. Teraz więc tylko duzo wiatru w żagle i do przodu. Poradzi sobie, twarda jest, a w tej pracy to najwazniejsze przecież.

nikt nikogo nie straszy, po prostu opisujemy swoje jakieśtam doświadczenia w tym temacie.  
 
Poza tym słonecznie nadrobi czytanie jak dotrze na miejsce :)    
 
Wiadomo, pierwszy wyjazd jest najbardziej stresujący, ale jak dobrze trafi, dogada się z pdp, to jakoś będzie!