Nasz wygląd na co dzień

09 marca 2015 20:48 / 1 osobie podoba się ten post
amelka

A gdzie tu strzechy szukać.
Teraz to wszędzie jeno salony są :'))

A wiesz ile kosztuje ubezpieczenie takiej rezydencji pod strzecha, mojz pdp zrezygnowaka bo za drogo bylo :)))
09 marca 2015 21:51 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee

Wie moze ktos dlaczego Niemcy biora prysznic rano:))) i tak na brudasa do lozka wieczorem:))

Bo przynajmniej z rana do wieczora "ładnie pachną", u nas szczególnie latem odczówa się to strasznie,
do tego oszczędzają na wodzie, bo gdyby mieli się rano i wieczorem kąpać to przecież są to koszty podwójne,
no i rano po tym jak powycierają się już w pościeli to nie muszą się już tak szorować hi,hi,hi czyli mniej wody mniej mydła i znowu oszczędność, no, to chyba tyle
09 marca 2015 21:57 / 1 osobie podoba się ten post
kasia14

Bo przynajmniej z rana do wieczora "ładnie pachną", u nas szczególnie latem odczówa się to strasznie,
do tego oszczędzają na wodzie, bo gdyby mieli się rano i wieczorem kąpać to przecież są to koszty podwójne,
no i rano po tym jak powycierają się już w pościeli to nie muszą się już tak szorować hi,hi,hi czyli mniej wody mniej mydła i znowu oszczędność, no, to chyba tyle

Mi sie kiedys zdarzylo wyjechac w dobrym towarzystwie, ze ja taka brudna spac nie miglabym:)))
09 marca 2015 21:57
kasia14

Bo przynajmniej z rana do wieczora "ładnie pachną", u nas szczególnie latem odczówa się to strasznie,
do tego oszczędzają na wodzie, bo gdyby mieli się rano i wieczorem kąpać to przecież są to koszty podwójne,
no i rano po tym jak powycierają się już w pościeli to nie muszą się już tak szorować hi,hi,hi czyli mniej wody mniej mydła i znowu oszczędność, no, to chyba tyle

Mi sie kiedys zdarzylo wyjechac w dobrym towarzystwie, ze ja taka brudna spac nie miglabym:)))
09 marca 2015 22:01 / 1 osobie podoba się ten post
Coś nie "czaję", o co "kaman" ? :)))
09 marca 2015 22:24
margaritka59

Coś nie "czaję", o co "kaman" ? :)))

Dlaczegovtubylcy biora prysznuc rano a my wieczorem:))
25 kwietnia 2015 14:25 / 4 osobom podoba się ten post
No ja niestety BH noszę,bo opa choć sparalizowany od głowy w dół,ale potrafi powiedziec cos na temat mojego wygladu ale ogólnie to nosze jeansy i t-schirty,tak jak w domu.Sukienke jedna wziełam-w razie wu,ale lezy na dnie walizki-ni ma okazji i dobrze.
25 kwietnia 2015 14:31 / 2 osobom podoba się ten post
Ale stary temat:)
Ja tu w pracy mam mnustwo sportowych spodni i koszulek,i tak też w ciągu dnia chodzę,- i zawsze mam pomalowane rzęsy:)
Włosy myję codziennie bo prawie codziennie jestem na siłowni,ale najczęściej są spięte i przylizane albo żelem albo olejem arganowym:)
Poza pracą wyskakuję z adidasów i wskakuję w chopcasy,lubię rockową elegancję dla tego bardzo często noszę się w skórach,-ekologicznych ma się rozumieć:)))
25 kwietnia 2015 14:31 / 2 osobom podoba się ten post
wichurra

Mnie się tutaj nie chce na bóstwo robić. Makijaż nakładam tylko na większe wyjścia, po domu chodzę w legginsach lub ładnych spodniach dresowych. Wydaje mi się, że schludnie to wygląda, a mi nie krępuje ruchów. Na wyjścia się przebieram. Tak prawdę mówiąc, to mam gdzieś, co sobie Niemcy o mnie pomyślą. Przyjechałam tutaj do opieki, a nie na rewię mody. Niemki zresztą tak się nie stroją, żebym miała czuć się od nich gorsza, a jak się ubiorę nawet w średnie ciuchy wyjściowe to i tak ładniej od większości z nich wyglądam:)

Postępuję dokładnie tak samo. I szczerze mówiąc, jak jestem w Polsce, to podobnie...
25 kwietnia 2015 14:42 / 2 osobom podoba się ten post
To widać mamy ze sobą coś wspólnego.......bo i ja nie noszę po domu stanika,gniecie mnie i tyle:)))))
25 kwietnia 2015 15:47 / 4 osobom podoba się ten post
kurde dziewczyny nie boicie się , że się naciągną:))))Kurcze przyciąganie ziemskie działa na naszą nie korzyść:(Ja nie ryzykuje,stanik muss sein:)
25 kwietnia 2015 15:49 / 3 osobom podoba się ten post
Moja babcia stanik zakładała tylko jak do lekarza jechała i choć otyła nie była to już po 70-tce,biust sięgał do pępka,napatrzyłam się i dziękuję,wolę jednak się pomęczyć w staniku,pomimo że i tak nikt nie ogląda :)
25 kwietnia 2015 15:49 / 2 osobom podoba się ten post
Dla mnie BH to druga skora))) mam troche tu i tam))))
25 kwietnia 2015 16:09 / 3 osobom podoba się ten post
A ja głupi myslalem ze kobiety ubieraja i maluja sie dla siebie ha ha ha ha
25 kwietnia 2015 16:10
ivanilia40

Moja babcia stanik zakładała tylko jak do lekarza jechała i choć otyła nie była to już po 70-tce,biust sięgał do pępka,napatrzyłam się i dziękuję,wolę jednak się pomęczyć w staniku,pomimo że i tak nikt nie ogląda :)

wrzuc fotki na Fb ha ha ogladalnosc wzrosnie hihi