Mam problem

25 marca 2015 13:22 / 3 osobom podoba się ten post
amelka

Jesteś innego zdania, czyli dokładnie takiego samego jak i ja. Także bym pojechała.
Nie byłabym sobą, gdybym tego nie zrobiła. Na przekór wszystkiemu i wszystkim, tym bardziej, że na pewno nie spodziewaliby się mojego przyjazdu.
Jestem przekonana, że rodzinka myśli iż nasza Koleżanka nie przyjedzie. Ze strachu przed ewentualnym stresem :-))
Nic bardziej mylnego, dla Wnuczki zrobiłabym to na pewno. Ta mała Kobietka ma już przecież 8 lat.
Czy nie pamiętamy tego ważnego dla nas dnia?
Ja pamiętam ze szczegółami. 

myślę,że rodzina czeka ale ten pierwszy krok to trudny zwłaszcza jak "okres ciszy trwał długo" mogę się załozyć o 10 lajków*,że rzucą sie sobie w ramiona.Wystarczy usmiech przy wejściu to jakby przyzwolenie na to,że sie nie pamieta przykrości i wszystko jest ok. Przeciez to życie i zbyt krótkie,żeby nie wykorzystać go na maxa.A już rodzina to podstawa naszego udanego życia.A Karolinka będzie szczęśliwa - nic to,że babci dawno nie widziała.Będzie rodzinnie i sympatycznie:)
25 marca 2015 13:23 / 4 osobom podoba się ten post
Leni podobno podjęłaś już decyzję,mimo to wyrażę swoje zdanie jesli pozwolisz:))
Myślę,że na komunii wnuczki Babci nie powinno zabraknąć,i moim zdaniem ta decyzja nie powinna być trudna,bo sama wiesz,że są w życiu gorsze.
Niemniej jednak nie możesz zpominać o sbie,-jeśli nie pozbyłaś się demonów przeszłości,i według Ciebie nie czujesz się na siłach aby się z nimi spotkać to nie jedź.......tu musisz sama oszacować swoje możliwości.
I popieram to co napisała Basia,jeśli pojedziesz to trzymaj głowę wysoko i nie daj się sprowokować:)
Życzę powodzenia i pozdrawiam:)
25 marca 2015 13:34 / 5 osobom podoba się ten post
ewelin1

Leni podobno podjęłaś już decyzję,mimo to wyrażę swoje zdanie jesli pozwolisz:))
Myślę,że na komunii wnuczki Babci nie powinno zabraknąć,i moim zdaniem ta decyzja nie powinna być trudna,bo sama wiesz,że są w życiu gorsze.
Niemniej jednak nie możesz zpominać o sbie,-jeśli nie pozbyłaś się demonów przeszłości,i według Ciebie nie czujesz się na siłach aby się z nimi spotkać to nie jedź.......tu musisz sama oszacować swoje możliwości.
I popieram to co napisała Basia,jeśli pojedziesz to trzymaj głowę wysoko i nie daj się sprowokować:)
Życzę powodzenia i pozdrawiam:)

Masz racje,leni decyzje podjeła i to bez względu na nasze rady.Zrobi co jej serce dyktuje. Ale popisać mozme przeciez każda z nas ma cos za sobą i z własnego doświadczenia pisze.Pozdrawiam :)
25 marca 2015 14:27 / 4 osobom podoba się ten post
mleczko1

Masz racje,leni decyzje podjeła i to bez względu na nasze rady.Zrobi co jej serce dyktuje. Ale popisać mozme przeciez każda z nas ma cos za sobą i z własnego doświadczenia pisze.Pozdrawiam :)

Po to tu jesteśmy żeby się "madrzyć" jeśli mamy coś na dany temat do powiedzenia,-może czasem komuś pomożemy,nie świadomie nawet:)
Również pozdrawiam:))
31 marca 2015 21:14 / 21 osobom podoba się ten post
Dzieki Wam za podpowiedzi. Nie bylo mnie kilka dni tutaj ze wzgledu na pobyt babci w szpitalu. Wczoraj w nocy i dzis odpisywalam odpowiedz dla mojej pani adwokat na pozew sadowy mego meza. Pomimo, ze decfyzje podjelam juz wczesniej po Waszych wpisach, teraz jeszcze bardziej mnie to umotywowalo w trafnej decyzji. Nie jade na komunie, swiat sie na tym nie skonczy. Nie mam zamiaru umierac i za kilka miesiecy spotkam sie Wnusia. Rozmawialm z nia i wydaje mi sie , ze mnie zrozumiala. Poza tym dotarlo do mnie, ze ja nic nie musze, ja moge i to nie ujmuje mojej milosci do Wnuczki.Komentarze i tak by byly , bo nie bylam tam od 3 lat, ale nie interesuje mnie to. Nikt mi w zyciu w niczym nie pomogl( ci co pomagali , sa przy mnie nadal bez wzgledu na wszystko)Zalozylam jej ksiazeczke na ktorej jest 500 eu i bede co miesiac systematycznie wplacac do jej poelnoletnosci.Kupilam jej zloty naszyjnik z serdeuszkiem i kamere,obiecala, ze nakreci cos z tego dnia i mi przysle, bedzie zadowolona a z wiekiem zrozumie dlaczego tak sie stalo. Dzieki za pomoc, byliscie mi potrzebni:)
31 marca 2015 21:36 / 22 osobom podoba się ten post
napisze tutaj, bo to moj temat. Jestescie ze mna i chce Wam powiedziec, ze wczoraj jak sumowalam kwoty, kredyty, otwieralam historie mego polskiego konta, ktore trzymam do dzis, to dziwie sie sama sobie, jak ja to wszystko wytrzymalam. Udalo mi sie ze swoich corek zrobic magistrow, przekazac im cieplo domu pomimo wszystko itd. wiecie co, mam wyciag z Bik i jak zobaczylam ile to g.... w ciagu 5 lat przegralo, to mi sie niechcialo wierzyc. To jest ponad 300 tys!!!!! Ja nie wiem jak ja to sklejalam. Mam tez do dzis jeszcze cos do splacenia, bo bralam na chleb dla wszystkich(dla g... tez) na ksztalcenie corek, na wesela corek.... Z moich ponad 50 tys w ciagu 10 lat jakie wzielam, zostalo mi jeszcze w egzekucji niecale 10 tys. To z ostatniego roku przed decyzja wyjazdu do niemiec i zostawienia w cho... wszystkiego za mna. Jestem dumna z siebie, ze dalam rade stanac na nogi, dalam rade bez niczyjej pomocy. Mam teraz trudny czas , bo wszystko, co zdazylam upchnac gleboko w d... musze teraz znow cisnac do glowy, ale nie dam sie, bede walczyc o siebie. Mysle, ze zostaniecie ze mna ze swoimi radami:) To jest bardzo wazne spojrzenie innych na sprawe drugiego czlowieka:)
31 marca 2015 21:53 / 10 osobom podoba się ten post
leni

napisze tutaj, bo to moj temat. Jestescie ze mna i chce Wam powiedziec, ze wczoraj jak sumowalam kwoty, kredyty, otwieralam historie mego polskiego konta, ktore trzymam do dzis, to dziwie sie sama sobie, jak ja to wszystko wytrzymalam. Udalo mi sie ze swoich corek zrobic magistrow, przekazac im cieplo domu pomimo wszystko itd. wiecie co, mam wyciag z Bik i jak zobaczylam ile to g.... w ciagu 5 lat przegralo, to mi sie niechcialo wierzyc. To jest ponad 300 tys!!!!! Ja nie wiem jak ja to sklejalam. Mam tez do dzis jeszcze cos do splacenia, bo bralam na chleb dla wszystkich(dla g... tez) na ksztalcenie corek, na wesela corek.... Z moich ponad 50 tys w ciagu 10 lat jakie wzielam, zostalo mi jeszcze w egzekucji niecale 10 tys. To z ostatniego roku przed decyzja wyjazdu do niemiec i zostawienia w cho... wszystkiego za mna. Jestem dumna z siebie, ze dalam rade stanac na nogi, dalam rade bez niczyjej pomocy. Mam teraz trudny czas , bo wszystko, co zdazylam upchnac gleboko w d... musze teraz znow cisnac do glowy, ale nie dam sie, bede walczyc o siebie. Mysle, ze zostaniecie ze mna ze swoimi radami:) To jest bardzo wazne spojrzenie innych na sprawe drugiego czlowieka:)

wiesz chyba bedziemy u ciebie rad zasiegac.Jak poradzilas sobie z tym wszystkim sama to jestes skarbnica wiedzy dla tych co maja dola
31 marca 2015 21:56 / 4 osobom podoba się ten post
I dla tych co mają długi:)
31 marca 2015 22:11 / 7 osobom podoba się ten post
leni

napisze tutaj, bo to moj temat. Jestescie ze mna i chce Wam powiedziec, ze wczoraj jak sumowalam kwoty, kredyty, otwieralam historie mego polskiego konta, ktore trzymam do dzis, to dziwie sie sama sobie, jak ja to wszystko wytrzymalam. Udalo mi sie ze swoich corek zrobic magistrow, przekazac im cieplo domu pomimo wszystko itd. wiecie co, mam wyciag z Bik i jak zobaczylam ile to g.... w ciagu 5 lat przegralo, to mi sie niechcialo wierzyc. To jest ponad 300 tys!!!!! Ja nie wiem jak ja to sklejalam. Mam tez do dzis jeszcze cos do splacenia, bo bralam na chleb dla wszystkich(dla g... tez) na ksztalcenie corek, na wesela corek.... Z moich ponad 50 tys w ciagu 10 lat jakie wzielam, zostalo mi jeszcze w egzekucji niecale 10 tys. To z ostatniego roku przed decyzja wyjazdu do niemiec i zostawienia w cho... wszystkiego za mna. Jestem dumna z siebie, ze dalam rade stanac na nogi, dalam rade bez niczyjej pomocy. Mam teraz trudny czas , bo wszystko, co zdazylam upchnac gleboko w d... musze teraz znow cisnac do glowy, ale nie dam sie, bede walczyc o siebie. Mysle, ze zostaniecie ze mna ze swoimi radami:) To jest bardzo wazne spojrzenie innych na sprawe drugiego czlowieka:)

Leni " co nas nie zabije to nas wzmocni",po tym co przeszłaś to przwdziwy Herkules jesteś. Ja oczywiście pochwalam Twoją decyzję i możesz liczyć na moje wsparcie. Myslę,że nawet Ci,którzy radzili Ci inaczej też to zrozumieją i będą dalej Cię wspierać. Powodzenia.
31 marca 2015 22:51 / 4 osobom podoba się ten post
leni

napisze tutaj, bo to moj temat. Jestescie ze mna i chce Wam powiedziec, ze wczoraj jak sumowalam kwoty, kredyty, otwieralam historie mego polskiego konta, ktore trzymam do dzis, to dziwie sie sama sobie, jak ja to wszystko wytrzymalam. Udalo mi sie ze swoich corek zrobic magistrow, przekazac im cieplo domu pomimo wszystko itd. wiecie co, mam wyciag z Bik i jak zobaczylam ile to g.... w ciagu 5 lat przegralo, to mi sie niechcialo wierzyc. To jest ponad 300 tys!!!!! Ja nie wiem jak ja to sklejalam. Mam tez do dzis jeszcze cos do splacenia, bo bralam na chleb dla wszystkich(dla g... tez) na ksztalcenie corek, na wesela corek.... Z moich ponad 50 tys w ciagu 10 lat jakie wzielam, zostalo mi jeszcze w egzekucji niecale 10 tys. To z ostatniego roku przed decyzja wyjazdu do niemiec i zostawienia w cho... wszystkiego za mna. Jestem dumna z siebie, ze dalam rade stanac na nogi, dalam rade bez niczyjej pomocy. Mam teraz trudny czas , bo wszystko, co zdazylam upchnac gleboko w d... musze teraz znow cisnac do glowy, ale nie dam sie, bede walczyc o siebie. Mysle, ze zostaniecie ze mna ze swoimi radami:) To jest bardzo wazne spojrzenie innych na sprawe drugiego czlowieka:)

Teraz możesz uwierzyć w swoje możliwości, negatywne myślenie źle wpływa na to jak czujemy się sami ze sobą i przyciąga negatywne "przygody" :). Każdy ma prawo do własnych decyzji, myśle, że dobrze je przemyślałaś i nie musisz walczyć o siebie, walkę juz wygrałaś, 3 lata temu podejmując decyzję, teraz musisz zadbać o siebie i nie patrzeć za siebie, ostatni raz przypomniec sobie to co było i już nigdy być nie będzie miało prawa. Przyjdzie czas, że Twoje dzieci, wnuki docenią to jaką jesteś kochaną mamą i babcią :) Na wszystko jest odpowiedni czas, pora i miejsce :)
31 marca 2015 22:52 / 5 osobom podoba się ten post
leni

napisze tutaj, bo to moj temat. Jestescie ze mna i chce Wam powiedziec, ze wczoraj jak sumowalam kwoty, kredyty, otwieralam historie mego polskiego konta, ktore trzymam do dzis, to dziwie sie sama sobie, jak ja to wszystko wytrzymalam. Udalo mi sie ze swoich corek zrobic magistrow, przekazac im cieplo domu pomimo wszystko itd. wiecie co, mam wyciag z Bik i jak zobaczylam ile to g.... w ciagu 5 lat przegralo, to mi sie niechcialo wierzyc. To jest ponad 300 tys!!!!! Ja nie wiem jak ja to sklejalam. Mam tez do dzis jeszcze cos do splacenia, bo bralam na chleb dla wszystkich(dla g... tez) na ksztalcenie corek, na wesela corek.... Z moich ponad 50 tys w ciagu 10 lat jakie wzielam, zostalo mi jeszcze w egzekucji niecale 10 tys. To z ostatniego roku przed decyzja wyjazdu do niemiec i zostawienia w cho... wszystkiego za mna. Jestem dumna z siebie, ze dalam rade stanac na nogi, dalam rade bez niczyjej pomocy. Mam teraz trudny czas , bo wszystko, co zdazylam upchnac gleboko w d... musze teraz znow cisnac do glowy, ale nie dam sie, bede walczyc o siebie. Mysle, ze zostaniecie ze mna ze swoimi radami:) To jest bardzo wazne spojrzenie innych na sprawe drugiego czlowieka:)

Leni SZACUNEK!!!! jesteś WIELKA!!!
31 marca 2015 23:03 / 5 osobom podoba się ten post
scarlet

Leni SZACUNEK!!!! jesteś WIELKA!!!

Leni i tak trzymaj brawo !!!
01 kwietnia 2015 08:44 / 6 osobom podoba się ten post
.... mam problem :))) nie wiem kto dzisiaj pisze prawdę, a kto kłamie ..... chyba wynajmę dedektywa
01 kwietnia 2015 09:01 / 3 osobom podoba się ten post
bieta

.... mam problem :))) nie wiem kto dzisiaj pisze prawdę, a kto kłamie ..... chyba wynajmę dedektywa :-)

Rutkowski dzisiaj wynajety przeze mnie:! ;)
01 kwietnia 2015 09:08 / 1 osobie podoba się ten post
Diarana

Rutkowski dzisiaj wynajety przeze mnie:! ;)

A co Maja na to?:)