Mam problem

13 lipca 2016 20:29 / 4 osobom podoba się ten post
margaritka59

Dzięki dziewczyny:-).Tak jak przypuszczałam , mulenie do końca miesiąca:-(. Ja jednak nie będę zamulała, ani przymulała- ożywię jeszcze bardziej kontakty w realu :brawo1:, więcej książek poczytam, więcej czasu poświęcę na marzenia, na obcowanie z przyrodą itd, itp. Tak właściwie, to po co mi ten inernet :zaklopotanie:Na Opiekunki24 cos tam styknie:-)

eeee koleżanki, to jesteście zacofane  .
Już w aldiku (od jakiegoś czasu) mozna odnowić limit szybkiego neta 5GB za dodatkową opłatą 14,99e (w trakcie wazności Flatrate XL). 
Nazywa się to: Neues High-Speed-Volumen.

Czyli: limit się odnowi, ale okres wazności pozostanie ten sam.

Robi się to tak:
-na koncie musi być 15e (ewentl. doładować!)
-zadzwonić na bezpł. 1155 i tam zabukować opcję Neues High-Speed-Volumen.  Można też przez aplikację Aldi Talk (tak jak bukowanie opcji).

Swoją drogą jakoś szyko poszedł ci ten limit -  musiałaś solidnie skypować  ...wyłącz kamerkę na skype - to będzie mniej pożerało.
13 lipca 2016 20:32 / 1 osobie podoba się ten post
greva

eeee koleżanki, to jesteście zacofane :-) .
Już w aldiku (od jakiegoś czasu) mozna odnowić limit szybkiego neta 5GB za dodatkową opłatą 14,99e (w trakcie wazności Flatrate XL). 
Nazywa się to: Neues High-Speed-Volumen.

Czyli: limit się odnowi, ale okres wazności pozostanie ten sam.

Robi się to tak:
-na koncie musi być 15e (ewentl. doładować!)
-zadzwonić na bezpł. 1155 i tam zabukować opcję Neues High-Speed-Volumen.  Można też przez aplikację Aldi Talk (tak jak bukowanie opcji).

Swoją drogą jakoś szyko poszedł ci ten limit -  musiałaś solidnie skypować :-) ...wyłącz kamerkę na skype - to będzie mniej pożerało.

Dla mnie to nie nowina, że jestem zacofana technicznie
13 lipca 2016 20:33
fioletowa.mysz

Mozesz w internecie ustawic sobie inny pakiet,np. nie XL tylko L? powinno wtedy przeskoczyc. Na stronie AldiTalk sie zalogowac,wybrac pakiet,ustawic i powinno ci ruszyc,chociaz nie jestem tego pewna.

Nic nie przeskoczy dopóki termin ważności opcji nie upłynie!

Zamówić można każdą inną opcję, ale ona się uaktywni dopiero po skończeniu bieżacej!
13 lipca 2016 20:41 / 2 osobom podoba się ten post
Alina

Dla mnie to nie nowina, że jestem zacofana technicznie:-). 

hehehe dobrze, ze się chociaż tak otwarcie przyznajesz  ....bo inne uparciuchy dałyby się porąbać   ze jest wg ich widzimisię  .

A tak na poważnie ta opcja odnawiania limitu istnieje już dosyć długo, ale do tej pory była na wszystkie taryfy oprócz największej XL .....widocznie konkurencja zmusiła do uruchomienia również tutaj. Aha: można odnawiać wielokrotnie .....3, 5, 10 razy  , tylko  każde odnowienie/resetowanie limitu kosztuje w tym przypadku 14,99e

https://www.alditalk.de/high-speed-datenvolumen-aufladen
13 lipca 2016 20:59 / 1 osobie podoba się ten post
fioletowa.mysz

Do mnie mozesz przyjechac, zrobie Ci pyyysznego drinka,chcesz? :-) Mozemy pojechac na disco ,takie gdzie faceci pokazuja swoje wdzieki:lol1: No milion rzeczy mozemy robic,o! I nawet nad jezioro skoczyc. Przyjedz tu,co? ;))))

Fioletowa,fiołkowa,mglisto liliowa, wrzosowa....chcę, chcę, chcę dobrego drinka, chcę oglądać wdzięki facetów , chcę wyskoczyć nad jezioro i milion innych rzeczy robić Zapewniam Cię , że u mnie, też byś się nie nudziła. Zaraz sprawdzę, która z nas ma bliżej
13 lipca 2016 21:10 / 1 osobie podoba się ten post
greva

eeee koleżanki, to jesteście zacofane :-) .
Już w aldiku (od jakiegoś czasu) mozna odnowić limit szybkiego neta 5GB za dodatkową opłatą 14,99e (w trakcie wazności Flatrate XL). 
Nazywa się to: Neues High-Speed-Volumen.

Czyli: limit się odnowi, ale okres wazności pozostanie ten sam.

Robi się to tak:
-na koncie musi być 15e (ewentl. doładować!)
-zadzwonić na bezpł. 1155 i tam zabukować opcję Neues High-Speed-Volumen.  Można też przez aplikację Aldi Talk (tak jak bukowanie opcji).

Swoją drogą jakoś szyko poszedł ci ten limit -  musiałaś solidnie skypować :-) ...wyłącz kamerkę na skype - to będzie mniej pożerało.

No tak było z tym skypowaniem  .Rozmawiałam tak normalnie, długo i  prosto w oczy . Dzięki bardzo za info o odnowieniu. 
13 lipca 2016 21:18 / 2 osobom podoba się ten post
greva

hehehe dobrze, ze się chociaż tak otwarcie przyznajesz :-) ....bo inne uparciuchy dałyby się porąbać :-(  ze jest wg ich widzimisię :-) .

A tak na poważnie ta opcja odnawiania limitu istnieje już dosyć długo, ale do tej pory była na wszystkie taryfy oprócz największej XL .....widocznie konkurencja zmusiła do uruchomienia również tutaj. Aha: można odnawiać wielokrotnie .....3, 5, 10 razy :-) , tylko  każde odnowienie/resetowanie limitu kosztuje w tym przypadku 14,99e

https://www.alditalk.de/high-speed-datenvolumen-aufladen

Jak to dobrze posluchac madrego  Od kilku lat nie musialam na styku jechac,a teraz musze! I zlosci mnie to jak cholera. Jeszcze zebym sama te doladowania kupowala,ale nie...rodzina mnie musi dokarmiac kwota 25 euro miesiecznie,specjalnie na tego prepeida,no i 40 ojro na miesiac na lebare.To przeciez ich taniej wyniesie z normalnym netem. Ale zapierali sie,ze hej. Jednak mam dar przekonywania i jakos poooszlo! ;)))
13 lipca 2016 21:22 / 2 osobom podoba się ten post
Może się bali, że ktoś będzie próbował ściągać. W Niemczech za to ścigają.Sama boleśnie się o tym przekonałam.
13 lipca 2016 22:39 / 1 osobie podoba się ten post
margaritka59

Fioletowa,fiołkowa,mglisto liliowa, wrzosowa....chcę, chcę, chcę dobrego drinka, chcę oglądać wdzięki facetów , chcę wyskoczyć nad jezioro i milion innych rzeczy robić :lol3: Zapewniam Cię , że u mnie, też byś się nie nudziła. Zaraz sprawdzę, która z nas ma bliżej:lol3:

Juz sprawdzilam  i wychodzi na to,ze masz blizej do mnie! To co? za godzinke u mnie? Akurat te ciacha meskie zaczna sie rozbierac A sa naprawde idealni! I posladki jakie! Wow! A wlasciwie WOW! 
13 lipca 2016 23:01 / 1 osobie podoba się ten post
fioletowa.mysz

Juz sprawdzilam  i wychodzi na to,ze masz blizej do mnie! To co? za godzinke u mnie? Akurat te ciacha meskie zaczna sie rozbierac:-) A sa naprawde idealni! I posladki jakie! Wow! A wlasciwie WOW! :lol1:

Ty mnie nie podpuszczaj !.A tak na poważnie, to gdzie Ty teraz stacjonujesz?  
13 lipca 2016 23:08 / 2 osobom podoba się ten post
margaritka59

Ty mnie nie podpuszczaj !.A tak na poważnie, to gdzie Ty teraz stacjonujesz?  

Ciagle okolice Gießen. Ale jeszcze tylko 3 tygodnie! I zaszaleje tak,ze hej 
13 lipca 2016 23:10 / 1 osobie podoba się ten post
fioletowa.mysz

Ciagle okolice Gießen. Ale jeszcze tylko 3 tygodnie! I zaszaleje tak,ze hej :-)

Przyjedz na Majorkę- ja tam cały sierpień 
13 lipca 2016 23:13 / 1 osobie podoba się ten post
margaritka59

Przyjedz na Majorkę- ja tam cały sierpień :yeah:

Bardzo chetnie ale chyba mi czasu zabraknie Ale przemysle to...Ciekawe ile kwiatow by kwitlo na fioletowo? Na Majorce znaczy sie. Pewnie miliony! 
13 lipca 2016 23:25 / 1 osobie podoba się ten post
fioletowa.mysz

Bardzo chetnie ale chyba mi czasu zabraknie:-) Ale przemysle to...Ciekawe ile kwiatow by kwitlo na fioletowo? Na Majorce znaczy sie. Pewnie miliony! 

"Kwiaty kocham i Ciebie,
 kocham słońce i wiatr,
za ten błekit na niebie
kocham dziś cały świat"
 
Tak spiewa moja dusza, kiedy kocham.Twoje wpisy też kocham.
14 lipca 2016 08:02 / 2 osobom podoba się ten post
margaritka59

"Kwiaty kocham i Ciebie,
 kocham słońce i wiatr,
za ten błekit na niebie
kocham dziś cały świat"
 
Tak spiewa moja dusza, kiedy kocham.Twoje wpisy też kocham.

Moja dusza,gdy kocham,robi sie bardzo liryczna. Musze sie przed tym bronic aby nie wpasc w patetyczny ton Np.teraz,gdy mysle o Majorce i kwiatach,widze siebie ,idaca brzegiem wody,gubiaca kwiaty,ktore wlasnorecznie zebralam.Jakie to szczescie ,ze nie mozna sfotografowac wlasnych marzen i snow. Bo wyszlabym na idiotke. Na dodatek wcale nie slodka