Mam problem

14 lipca 2016 10:36 / 1 osobie podoba się ten post
fioletowa.mysz

Moja dusza,gdy kocham,robi sie bardzo liryczna. Musze sie przed tym bronic aby nie wpasc w patetyczny ton:-) Np.teraz,gdy mysle o Majorce i kwiatach,widze siebie ,idaca brzegiem wody,gubiaca kwiaty,ktore wlasnorecznie zebralam.Jakie to szczescie ,ze nie mozna sfotografowac wlasnych marzen i snow. Bo wyszlabym na idiotke. Na dodatek wcale nie slodka:-)

Jak ja to znam  i nawet dobrze, że dzisiaj jestem totalnie niewyspana- to hamuje moje odloty , bo skupiam się na przyziemności- jestem słodka (ponoć), ale nie idiotka :pomponiara:
14 lipca 2016 10:42 / 2 osobom podoba się ten post
margaritka59

Jak ja to znam :aniolki: i nawet dobrze, że dzisiaj jestem totalnie niewyspana- to hamuje moje odloty , bo skupiam się na przyziemności- jestem słodka (ponoć), ale nie idiotka :pomponiara:

A ja wlasnie dzisiaj odlatuje...w taka szuflade pamieci I grzesznie sie dzieje w mojej glowie!! Ciut moze za? Ale nie zlapiesz i nie okielznasz uskrzydlonego fioletu Przeczekac trzeba,przeczekac...
14 lipca 2016 11:07 / 1 osobie podoba się ten post
Szufladki też otwieram i tak, po otwrciu jednej, jestem już ciekawa, co w następnej? Dozuję sobie te przyjemności, zwłaszcza, ze mój "domek" ma też inne cenne umeblowania, które wymagają mojego "dotyku" .Bywa, że przeczekać trzeba, przeczekać...
14 lipca 2016 11:51 / 3 osobom podoba się ten post
margaritka59

Szufladki też otwieram i tak, po otwrciu jednej, jestem już ciekawa, co w następnej? Dozuję sobie te przyjemności, zwłaszcza, ze mój "domek" ma też inne cenne umeblowania, które wymagają mojego "dotyku" :-).Bywa, że przeczekać trzeba, przeczekać...

Myslisz,ze jestes moja bratnia dusza? Bo podobnie odczuwamy rozne rzeczy,stad moje pytanie Jak mi jeszcze powiesz,ze potrafisz sie tak zamyslic,ze nie wiesz nic o bozym swiecie, to zyskam pewnosc ,ze chyba siostrami jestesmy? I toniesz w marzeniach? i kontemplujesz urode (wszech)swiata? Umiesz sie zachwycic piorem ptaka w kaluzy? Albo smiac sie do ludzi chociaz ich nie znasz? Wlazisz do fontanny na przekor wszystkiemu? Ot tak? Bo chwilo trwaj? Jesli tak to juz Cie kocham 
14 lipca 2016 14:35 / 1 osobie podoba się ten post
fioletowa.mysz

Myslisz,ze jestes moja bratnia dusza? Bo podobnie odczuwamy rozne rzeczy,stad moje pytanie:-) Jak mi jeszcze powiesz,ze potrafisz sie tak zamyslic,ze nie wiesz nic o bozym swiecie, to zyskam pewnosc ,ze chyba siostrami jestesmy?:-) I toniesz w marzeniach? i kontemplujesz urode (wszech)swiata? Umiesz sie zachwycic piorem ptaka w kaluzy? Albo smiac sie do ludzi chociaz ich nie znasz? Wlazisz do fontanny na przekor wszystkiemu? Ot tak? Bo chwilo trwaj? Jesli tak to juz Cie kocham :-)

Wszystko, co napisałaś to moje. Na dodatek, czuję się teraz tak, wewnętrznie wolna, że chwilo trwaj- krzyczę!Krzyczę, bo bym się udusiła  
14 lipca 2016 17:00 / 1 osobie podoba się ten post
margaritka59

Wszystko, co napisałaś to moje. Na dodatek, czuję się teraz tak, wewnętrznie wolna, że chwilo trwaj- krzyczę!Krzyczę, bo bym się udusiła :lol3: 

Krzycze tez i ja Troche dla zabawy,bo lubie moje wewnetrzne echo; a troche bo energia mnie tak rozpiera,ze mam obawy,iz eksploduje ze szczescia
Wiec moral z tego taki,ze...mam problem Houston! Problem z emocjami,ktore chca sie ze mnie wydostac i tanczyc jak szalone. Na dodatek ze wstazkami we wlosach. Fioletowymi oczywiscie 
14 lipca 2016 20:14 / 3 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

Krzycze tez i ja:-) Troche dla zabawy,bo lubie moje wewnetrzne echo; a troche bo energia mnie tak rozpiera,ze mam obawy,iz eksploduje ze szczescia:-)
Wiec moral z tego taki,ze...mam problem Houston! Problem z emocjami,ktore chca sie ze mnie wydostac i tanczyc jak szalone. Na dodatek ze wstazkami we wlosach. Fioletowymi oczywiscie :-)

 Wiedziałam, że jestem wariatką , ale już teraz zdiagnozowaną 
14 lipca 2016 21:19 / 1 osobie podoba się ten post
margaritka59

 Wiedziałam, że jestem wariatką :lol3:, ale już teraz zdiagnozowaną :przytula:

Swoj swego zawsze wyniucha
14 lipca 2016 21:38 / 1 osobie podoba się ten post
margaritka59

Wszystko, co napisałaś to moje. Na dodatek, czuję się teraz tak, wewnętrznie wolna, że chwilo trwaj- krzyczę!Krzyczę, bo bym się udusiła :lol3: 

Margaritka, ja tylko od siebie dodam, że ten Fiolecik intuicję ma, że hoho  na odległość wyczuje jeśli ktoś nie ten teges.....  
14 lipca 2016 21:57 / 1 osobie podoba się ten post
Nugatka

Margaritka, ja tylko od siebie dodam, że ten Fiolecik intuicję ma, że hoho :-) na odległość wyczuje jeśli ktoś nie ten teges..... :lol3: 

Ja?? Na pewno mowisz o mnie? 
14 lipca 2016 22:02 / 1 osobie podoba się ten post
fioletowa.mysz

Ja?? Na pewno mowisz o mnie? :-)

A O KIM?  sama wiesz, że mysim noskiem wywęszysz każdy podstępik 
14 lipca 2016 22:10 / 1 osobie podoba się ten post
Nugatka

A O KIM? :lol2: sama wiesz, że mysim noskiem wywęszysz każdy podstępik :lol3:

Mysia kichawa chyba  Bo moj nos to raczej maly nie jest! Moze dlatego tak dobrze weszy? 
14 lipca 2016 23:16
Witam Was. Mam problem z lebara.2 tyg temu wbilam kod , którym aktywowalam 500 minut do Polski. FLEXIXL. Otrzymałam wiadomość , że chcąc dezaktywowac te minuty mam wysłać SMS na nr 55255 HALTFLEXIXL. Minuty temu już wygadałam. Chciałam je wyłączyć. Mam nowe doładowanie i chciałam sobie ustawić te tysiąc minut. I nie mogę. Dlaczego ? Jak sprawdzam kodem *141# to nie mam żadnych minut. Musze czekać miesiąc dopiero jak mi się włączy automatycznie następne 500 minut ?
14 lipca 2016 23:41 / 2 osobom podoba się ten post
Nugatka

Margaritka, ja tylko od siebie dodam, że ten Fiolecik intuicję ma, że hoho :-) na odległość wyczuje jeśli ktoś nie ten teges..... :lol3: 

Nugat, ja też dodam tylko od siebie, że to jet mój najszczęśliwszy czas, kiedy jestem nie ten teges...lol3:
15 lipca 2016 10:09 / 1 osobie podoba się ten post
margaritka59

Nugat, ja też dodam tylko od siebie, że to jet mój najszczęśliwszy czas, kiedy jestem nie ten teges...lol3:

Margaritko  źle to ujęłam, chodziło mi o to, ze Fiolecik wyczuje zawsze jesli ktoś jest nieszczery, ale nie chodziło mi o to, że to nie Ty ten teges  absolutnie nie