Na wyjeździe #24

26 kwietnia 2015 18:06 / 3 osobom podoba się ten post
margolcia

A ja byłam nad rzeką, poopalałam sie i widzialam nudystów!!!

A czy dostosowałaś sie z ubiorem:) a raczej z rozbiorem:):) do ogółu.
26 kwietnia 2015 18:12 / 7 osobom podoba się ten post
mleczko1

A czy dostosowałaś sie z ubiorem:) a raczej z rozbiorem:):) do ogółu.

Nie musialam, bylam w czesci dla tekstylnych alem kontem oka rzucała od czasu do czasu w krzaczki. Dwa ciacha jak ich Pan Bóg stworzył, wow dawnom nie widziała już, wiec............oko samo leciało, hahahaha!
26 kwietnia 2015 18:14 / 2 osobom podoba się ten post
margolcia

Nie musialam, bylam w czesci dla tekstylnych alem kontem oka rzucała od czasu do czasu w krzaczki. Dwa ciacha jak ich Pan Bóg stworzył, wow dawnom nie widziała już, wiec............oko samo leciało, hahahaha!

Margolcia co sie napatrzysz to nikt Ci nie zabierze:)
26 kwietnia 2015 18:24 / 1 osobie podoba się ten post
doda

Jak bym mojego słyszała przyjdzie i stanie w drzwiach i pyta masz chwilę czasu pomórz mi albo zrób to czy tamto nigdy nie mówi trybem rozkazującym

Trudniej odmówić ;)
26 kwietnia 2015 18:24 / 2 osobom podoba się ten post
margolcia

Nie musialam, bylam w czesci dla tekstylnych alem kontem oka rzucała od czasu do czasu w krzaczki. Dwa ciacha jak ich Pan Bóg stworzył, wow dawnom nie widziała już, wiec............oko samo leciało, hahahaha!

I co? Było NA CZYM oko zawiesić hihihi?
26 kwietnia 2015 19:00 / 12 osobom podoba się ten post
slonecznie

I co? Było NA CZYM oko zawiesić hihihi?

 nie tylko oko , nawet duży , kąpielowy ręcznik !)))))
26 kwietnia 2015 19:02 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

 nie tylko oko , nawet duży , kąpielowy ręcznik !:-))))))

buuaaaahahahhahah
26 kwietnia 2015 19:03 / 3 osobom podoba się ten post
Zrobiłyście dziewczyny apetyta ,chyba wybiorę sie na jkąs łączkę -,kocyk pikinikowy z Peny już sobie kupiłam . xD
26 kwietnia 2015 19:18 / 4 osobom podoba się ten post
Odpowiem wszystkim, wiec tak: ciałka młode bardzo byly(w stosunku do mojego wieku)takie 30 i moze pare. Jeden byl szczodrzej obdarowany, drugiemu natura albo genetycznie mniej nieco. Fajnie bylo, ostatnio naturyste nad morzem Baltyckim widzialam juz b dawno, dlaleko iść było trzeba zeby ich zobaczyc(mloda bylam wedy bardzo). Jutro tez ide, a co?
26 kwietnia 2015 19:29 / 2 osobom podoba się ten post
margolcia

Odpowiem wszystkim, wiec tak: ciałka młode bardzo byly(w stosunku do mojego wieku)takie 30 i moze pare. Jeden byl szczodrzej obdarowany, drugiemu natura albo genetycznie mniej nieco. Fajnie bylo, ostatnio naturyste nad morzem Baltyckim widzialam juz b dawno, dlaleko iść było trzeba zeby ich zobaczyc(mloda bylam wedy bardzo). Jutro tez ide, a co?

Zabierz mnie ze sobą- do kieszeni ci wskoczę, nikt mnie wtedy o  podglądanie natrystów nie posądzi, a też sie napatrzę:):). A potem razem na herbatkę pójdziemy obgadać krajobrazy hihihi:):):)
26 kwietnia 2015 19:29 / 4 osobom podoba się ten post
margolcia

Odpowiem wszystkim, wiec tak: ciałka młode bardzo byly(w stosunku do mojego wieku)takie 30 i moze pare. Jeden byl szczodrzej obdarowany, drugiemu natura albo genetycznie mniej nieco. Fajnie bylo, ostatnio naturyste nad morzem Baltyckim widzialam juz b dawno, dlaleko iść było trzeba zeby ich zobaczyc(mloda bylam wedy bardzo). Jutro tez ide, a co?

Ino się dostosuj do otoczenia ! co się będziesz w jakiegoś partyzanta bawiła , zza krzaczków podglądała ? Lata swoje masz , pełnoletnia jesteś co se żałować będziesz ! wiesz Margolcia , nocą wszystkie koty są czarne - z daleka to Ci się może " nie tak " luknąć , czy co ? a z bliska to i niby niechcący można dłonią musnąć i powiedzieć : " oj , sorki , ale myślałam , że to drążek do zawieszenia ręcznika .....a się rozmarzyłam ! ))))))))
26 kwietnia 2015 19:32 / 5 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Ino się dostosuj do otoczenia ! co się będziesz w jakiegoś partyzanta bawiła , zza krzaczków podglądała ? Lata swoje masz , pełnoletnia jesteś co se żałować będziesz ! wiesz Margolcia , nocą wszystkie koty są czarne - z daleka to Ci się może " nie tak " luknąć , czy co ? a z bliska to i niby niechcący można dłonią musnąć i powiedzieć : " oj , sorki , ale myślałam , że to drążek do zawieszenia ręcznika .....a się rozmarzyłam ! :-)))))))))

Ja sie tam ze swoim zwiędłym łonem publicznie obnosić nie będę..! A popatrzec sobie moge, co mi tam.
26 kwietnia 2015 21:04 / 10 osobom podoba się ten post
Ja chyba za długo już siedzę w De i głupie myśli mi przychodzą do głowy.... Widziałyście w ofertach pracy logo tej nowej firmy? Nijak nie kojarzy mi się ono z firmą opiekuńczą, tylko z jakąś firmą do towarzystwa. Czy to nie wygląda jak piękne, czerwone, rozchylone usta, z których namiętnie wysuwa się języczek?
Nie, idę chyba pod zimny prysznic....... ))))))
27 kwietnia 2015 06:33 / 3 osobom podoba się ten post
A może to w ramach  jakiejś promocji w sklepie..np. kupisz  dwie sztuki to trzecia gratis...ha ,ha !
27 kwietnia 2015 06:37 / 5 osobom podoba się ten post
Annika

Ja chyba za długo już siedzę w De i głupie myśli mi przychodzą do głowy.... Widziałyście w ofertach pracy logo tej nowej firmy? Nijak nie kojarzy mi się ono z firmą opiekuńczą, tylko z jakąś firmą do towarzystwa. Czy to nie wygląda jak piękne, czerwone, rozchylone usta, z których namiętnie wysuwa się języczek?
Nie, idę chyba pod zimny prysznic....... :-)))))))

Wywaliłem im bodaj 3 konta. Bardzo namolni są, wczoraj chyba myśleli że w niedzielę im się uda.