Na wyjeździe #24

27 kwietnia 2015 07:27 / 1 osobie podoba się ten post
Zuzannaanna- odezwij sie gdzie Ty teraz jestes kobitko
Wyjdz z ukrycia
27 kwietnia 2015 08:21 / 9 osobom podoba się ten post
Andrejka - "darowanemu koniowi nie patrzy się w zęby " ... a żyrafom w dekolt ... :)
Znalezione obrazy dla zapytania śmieszna żyrafa
27 kwietnia 2015 08:28 / 3 osobom podoba się ten post
Annika

Ja chyba za długo już siedzę w De i głupie myśli mi przychodzą do głowy.... Widziałyście w ofertach pracy logo tej nowej firmy? Nijak nie kojarzy mi się ono z firmą opiekuńczą, tylko z jakąś firmą do towarzystwa. Czy to nie wygląda jak piękne, czerwone, rozchylone usta, z których namiętnie wysuwa się języczek?
Nie, idę chyba pod zimny prysznic....... :-)))))))

Czy to przypadkiem nie firma naszych znajomych forumowych?  Masz rację,mnie też sie to logo kojarzy z agencją towarzyską :))
27 kwietnia 2015 08:29
ivanilia40

Czy to przypadkiem nie firma naszych znajomych forumowych?  Masz rację,mnie też sie to logo kojarzy z agencją towarzyską :))

Poproszę o informację na maila.

27 kwietnia 2015 08:35 / 4 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Czy to przypadkiem nie firma naszych znajomych forumowych?  Masz rację,mnie też sie to logo kojarzy z agencją towarzyską :))

życie w niejako  przymusowym celibacie ma swoje następstwa... ;)
 
27 kwietnia 2015 08:54 / 3 osobom podoba się ten post
Sistra zła, siostra dobra i siostra ... Andrejka !!
27 kwietnia 2015 09:14 / 3 osobom podoba się ten post
Może jeszcze z innymi zwierzakami zakupi??? :)))))
27 kwietnia 2015 11:32 / 4 osobom podoba się ten post
Nie no ..super:) Jeszcze wszystkie 4 na spacer musicie pójść albo do jakiej Restaurant:)))))
Ma ci poczucie humoru córeczka:) hihi, ale z drugiej strony to widać , że traktuje Cię jak rodzinę..jak wszystkie to wszystkie:)
27 kwietnia 2015 11:54 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Czy to przypadkiem nie firma naszych znajomych forumowych?  Masz rację,mnie też sie to logo kojarzy z agencją towarzyską :))

Co tak dopatrujecie się zbereźnych  pomysłów:) to są dwie dłonie złozone w kształcie "serca opiekunki". Ale głodnemu ................... :):):)
27 kwietnia 2015 11:58 / 1 osobie podoba się ten post
Pomoc forum1

Wywaliłem im bodaj 3 konta. Bardzo namolni są, wczoraj chyba myśleli że w niedzielę im się uda.

No i pewnie sie udało.......................... podnieśc temperaturę wieczorem:):):)
27 kwietnia 2015 13:06 / 3 osobom podoba się ten post
hahaha Andrea, chciylybym Cie zobaczyc w tej koszulce :) Wygladalyscie zapewne interesujaco. Powiem ci , ze ja tez juz powoli staje sie dementywna tak, jak wszyscy z rodziny dziadkow, ale co tam - lepiej byc madrym wsrod glupcow , niz glupim wsrod madrych. To sie nam wszystkim praca trafila, nie kazdy moze miec takie jaja .):)
27 kwietnia 2015 14:40 / 1 osobie podoba się ten post
Przedłużyłam sobie przerwę Dziadek zapomniał o mnie? Idę zobaczyć co tam porabia.I wyciągnę go do kawiarni mam ochotę na lody.
27 kwietnia 2015 15:29 / 5 osobom podoba się ten post
To Ci tylko pogratulować. Większość z nas o takiej szczodrotliwości rodzin niemieckich może tylko pomarzyć. 
Dla mnie rower na Stelli to dobro wyższego rzędu, takie jak internet, telefon, czy telewizor. U obecnej PDP wymusiłam rower po 3 tygodniach. Dostarczyli mi jakiegoś starego grata, który niestety trochę ciężko chodzi. A że teren pagórkowaty, to wyciskam siódme poty na moich rowerowych przerwach . Czasami więc nie chce mi się wyjeżdżać, bo wracam bardzo, bardzo zmęczona z takiego odpoczynku.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
27 kwietnia 2015 15:57 / 2 osobom podoba się ten post
Oj, na rowerze sie podszkolisz, a ile frajdy bedzie. Z lapkiem tez mialas problemy, a teraz juz tyle sie naumialas ! 
Miejsce - tak, masz racje, corka docenia Twoja prace i masz tam byt tak dlugo, jak bedziesz Ty sama chciala, ja lubie taka swiadomosc - tak tutaj bylo. Tylko wybierz ladna lodoweczke !
27 kwietnia 2015 16:16
nie do tematu, ale mozesz mi wygrzebac temat o wysylaniu paczek proosze!!!