Na wyjeździe #24

28 kwietnia 2015 18:02 / 1 osobie podoba się ten post
Marta

Wywaliłam sie na rowerze rozwaliłam łokieć i kolano kurczę boli:(( I wielka dziura w spodniach na kolanie też boli bo dżinsy nowe:((

Łał. To nieładnie.
Daj, podmucham.
28 kwietnia 2015 18:06 / 3 osobom podoba się ten post
Jechałam szybko bo dziadka nie mogłam dogonić no skaranie boskie taki pdp.Następnym razem biorę leżącą osobę
28 kwietnia 2015 18:14 / 2 osobom podoba się ten post
Marta

Jechałam szybko bo dziadka nie mogłam dogonić no skaranie boskie taki pdp.Następnym razem biorę leżącą osobę

No nie! Jakiś struś pędziwiatr.
28 kwietnia 2015 18:20 / 3 osobom podoba się ten post
Marta

Wywaliłam sie na rowerze rozwaliłam łokieć i kolano kurczę boli:(( I wielka dziura w spodniach na kolanie też boli bo dżinsy nowe:((

wystaw dziadkowi rachunek
28 kwietnia 2015 18:30 / 7 osobom podoba się ten post
Kochaj po swojemu , bo jak zawsze mówisz : " mój ci on , mój " i dokladnie " Twój Ci on , Twój ". Okazywanie troski to nic złego a młody człowiek kiedyś będzie tak samo się troszczył o swoje dziecko . Mój mąż też jedynak , teściowa jeżeli już to całowała w czółko , teściowi też tak przykazała , bo to higienicznie !
Pocałowałam mojego pierworodnego przy niej w policzek to miałam wykład na temat bakterii i innej zarazy , ale wytłumaczyłam teściowej , że jeżeli matka może zarazić jakimś świństwem to co dopiero chuchający ludzie w przedszkolu , sklepie , czy na ulicy . To ja tych ludzi , moich teściów nauczyłam witania pocałunkiem , bo oni nigdy tego nie robili tak też wychowali mojego męża , że nie umiał okazać dzieciom jakichś uczuć - długo to trwało .Nie mam za złe matkom , rodzicom , że się troszczą o dzieci , bo to kiedyś procentuje . Wcale nie trzeba być tzw. kwokowatą matką , żeby się zapytać , czy nie głodny , czy daje sobie radę w życiu . Ważne , że Twój syn jest samodzielny , pracuje na swoje utrzymanie a że czasem go wspomożesz jakimś zastrzykiem gotówki ? 
jeden wyśle na konto jakiegoś radia , drugi przepuści a trzeci da dziecku i ja nie widzę w tym nic złego ))))))))))
28 kwietnia 2015 18:30 / 4 osobom podoba się ten post
Masz racje ,ze synowi przypominasz,niech wie,że ktoś się o niego troszczy,jakbys zaprzestała matkowania to pewnie byłby zdziwiony.
 
Byłam dziś w mieście na shoppingu,kupiłam jeansy w New Yorkerze bo zimno się zrobiła a ja o jednych długich gatkach. Kupiłam rozmiar 27 i weszłam w nie bez problemu,ale wróciłam tak głodna,że zjadłam wszystko co mi wpadło w ręce zanim zapiekanki nie podgrzaly sie w piekarniku,teraz wszytko się wylewa ze spodni hahaahahah
 
28 kwietnia 2015 18:31 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

wystaw dziadkowi rachunek

E tam,dam mu te spodnie,zaceruje mi i będzie git.
28 kwietnia 2015 18:35 / 2 osobom podoba się ten post
Czy ktos sie orientuje jak miec polska tv,zalozyli chyba dzis satelite u nas w bloku dla trzech rodzin.Jak byli w sobote pan zapewnial mnie ze beda 2-3 programy.Dzis skonczyli montaz i mimo ze jest na astrze 19.2 nie mam polskich programow,podobno trzeba inny klucz ,tylko ja sie pytam ?? Czy to taki klucz do drzwi i kto to ma zrobic.Wkurzyl mnie ten chlop,bo glupio powiedzial ze jes 1000 programow,tureckich i innych i to powinno mi wystarczyc.Zas cisnienie do gory ,oznajmilam mu ze nie interesuja mnie inne programy i chce polskie ,bo to dyskryminacja.Co mam teraz zrobic??
28 kwietnia 2015 18:42 / 2 osobom podoba się ten post
magdzie

Czy ktos sie orientuje jak miec polska tv,zalozyli chyba dzis satelite u nas w bloku dla trzech rodzin.Jak byli w sobote pan zapewnial mnie ze beda 2-3 programy.Dzis skonczyli montaz i mimo ze jest na astrze 19.2 nie mam polskich programow,podobno trzeba inny klucz ,tylko ja sie pytam ?? Czy to taki klucz do drzwi i kto to ma zrobic.Wkurzyl mnie ten chlop,bo glupio powiedzial ze jes 1000 programow,tureckich i innych i to powinno mi wystarczyc.Zas cisnienie do gory ,oznajmilam mu ze nie interesuja mnie inne programy i chce polskie ,bo to dyskryminacja.Co mam teraz zrobic??

Jesli myslal o tych kanalach to sorry
Decyzją TVP z dniem 31.12.2014 kanały: TVP Info, TVP Polonia, TVP Histora, TVP Kultura zaprzestały emisji z pozycji satelitarnej Astra 19,2'E. Niekodowany odbiór jest możliwy dla kanałów TVP Polonia oraz TVP Info z pozycji satelitarnej 13'E - zobacz parametry odbioru. 
28 kwietnia 2015 18:49
ORIM

Jesli myslal o tych kanalach to sorry
Decyzją TVP z dniem 31.12.2014 kanały: TVP Info, TVP Polonia, TVP Histora, TVP Kultura zaprzestały emisji z pozycji satelitarnej Astra 19,2'E. Niekodowany odbiór jest możliwy dla kanałów TVP Polonia oraz TVP Info z pozycji satelitarnej 13'E - zobacz parametry odbioru. 

Widzialam jak ustawial byli na 19.2 ,czyli teraz co?? Zawolac go jeszcze raz,?? Ale jak przestawi to co pozostali sasiedzi?? Pewnie ich to grzeje 
28 kwietnia 2015 18:51 / 1 osobie podoba się ten post
magdzie

Widzialam jak ustawial byli na 19.2:-) ,czyli teraz co?? Zawolac go jeszcze raz,?? Ale jak przestawi to co pozostali sasiedzi?? Pewnie ich to grzeje 

Raczej tak. I chyba nie szukaja polskich programow
28 kwietnia 2015 18:52
ORIM

Raczej tak. I chyba nie szukaja polskich programow

Dzieki Orim  
28 kwietnia 2015 23:29 / 3 osobom podoba się ten post
Czy ktoś oprócz mnie się cieszy, że Dortmund wygrał z Bayernem ;) :D?
29 kwietnia 2015 06:07 / 2 osobom podoba się ten post
salazar

Czy ktoś oprócz mnie się cieszy, że Dortmund wygrał z Bayernem ;) :D?

Jaaaaaaa !!!!....nie wiedziałam nawet , że grali , ale sprawiłaś mi ogromną radość tą wiadomością !.....Gdzieś tak przed dwoma laty to nawet próbowano mnie udusić jak przed przerwą " nasi " strzelili gole . W dziwnym domu wtedy byłam , bliżej , blisko Dortmundu a kibicowali Bayernowi , ale to były fajne czasy , mecze z Babciunią oglądałam i nie szkodzi , że " przed " syn powiedział , że ma kibicować " tym czerwonym " , bo syn do siebie na górę a ja jako " profesjonalna opiekunka " zrobiłam krótkie pranko mózgu mojej demencyjnej PDP-nej i leciałooooo - Babciunia tylko się utwierdzała , czy aby dobrze kibicuje , bo co kilka minut pytała : " tym żółtym ? tak ? "......)))))))))
29 kwietnia 2015 07:11 / 3 osobom podoba się ten post
salazar

Czy ktoś oprócz mnie się cieszy, że Dortmund wygrał z Bayernem ;) :D?

O kurcze.....
 
Mam przyjaciół w Westfalii,zagorzałych kibiców Borussii. 
Nieraz zartobliwie komentowali mój pobyt w Monachium
Ze mnie żaden kibic. Ale dla żartu wysylalam im stad zdjęcia zwiazane z Bayernem....a to stadionu,a to fan shopu ;)))))
 
Ale tam u nich pewnie radość ;)