Na wyjeździe #24

28 kwietnia 2015 00:10 / 1 osobie podoba się ten post
Nie gadaj, to on innej orientacji? skad wiesz? Mój synus to by mu sie chyba nie spodobał, bo ma problem z utrzymaniem porzadku w domu. Od tygodnia nie ma czasu wyrzucic smieci, juz nie mam do niego siły.
28 kwietnia 2015 06:43 / 1 osobie podoba się ten post
Ivanilka , Ty to jesteś dyplomatka i to całą gębą !.....koniec ze swataniem - dziewczyny już Ci dadzą spokój ))))))))))
28 kwietnia 2015 13:17 / 1 osobie podoba się ten post
Andrejko, Ty kwoko-mamo - Syn aż do Holandii wyjechał, a Ty i tam chcesz się wtrącać w jego życie. Odpuść. Daj mu się chwalić jak sobie radzi z dniem codziennym. Bądź mu przyjacielem, bo przestanie gadać, co u niego.
28 kwietnia 2015 15:14 / 7 osobom podoba się ten post
Heej opiekunkowo! Od wczoraj jestem na stanowisku :) te kilka dni w domu minęły jak piękny sen. Wyjeżdżałam z ciężkim sercem bo wiedziałam, że teraz do domku nie prędko przyjadę. Jak będzie wszystko oki i dam radę to kierunek Lubuskie będzie dopiero około 9 sierpnia. Jak wytrzymam to będzie mój osobisty rekord. Pozdrawiam wszystkich na stanowiskach i na urlopach ;)
28 kwietnia 2015 15:21 / 2 osobom podoba się ten post
magmab

Heej opiekunkowo! Od wczoraj jestem na stanowisku :) te kilka dni w domu minęły jak piękny sen. Wyjeżdżałam z ciężkim sercem bo wiedziałam, że teraz do domku nie prędko przyjadę. Jak będzie wszystko oki i dam radę to kierunek Lubuskie będzie dopiero około 9 sierpnia. Jak wytrzymam to będzie mój osobisty rekord. Pozdrawiam wszystkich na stanowiskach i na urlopach ;)

Duzo sil zycze ,ale glowa do gory sa tu tacy co beda z toba siedziec w kupie sila  
28 kwietnia 2015 15:29 / 3 osobom podoba się ten post
magmab

Heej opiekunkowo! Od wczoraj jestem na stanowisku :) te kilka dni w domu minęły jak piękny sen. Wyjeżdżałam z ciężkim sercem bo wiedziałam, że teraz do domku nie prędko przyjadę. Jak będzie wszystko oki i dam radę to kierunek Lubuskie będzie dopiero około 9 sierpnia. Jak wytrzymam to będzie mój osobisty rekord. Pozdrawiam wszystkich na stanowiskach i na urlopach ;)

ja przeszłam sama siebie 3,5 miesiąca Pierwszy mój tak długi maraton  .Dasz rade ,więc głowa do góry ....
28 kwietnia 2015 15:35 / 3 osobom podoba się ten post
lena46

ja przeszłam sama siebie 3,5 miesiąca Pierwszy mój tak długi maraton  .Dasz rade ,więc głowa do góry ....

No no brawo!!! Ja byłam najdłużej 3 mce i wtedy mówiłam że nigdy więcej ale teraz jestem od stycznia w innym miejscu i mam nadzieje że w zdrówku i spokoju zleci ten czas...
28 kwietnia 2015 15:40 / 2 osobom podoba się ten post
magmab

No no brawo!!! Ja byłam najdłużej 3 mce i wtedy mówiłam że nigdy więcej ale teraz jestem od stycznia w innym miejscu i mam nadzieje że w zdrówku i spokoju zleci ten czas...

Ja też jestem od stycznia na turnusie ;) i ten stan potrwa jeszcze do ostatniego czerwca. To pół roku, gdyby mi ktoś powiedział wczesniej, że dam radę, wyśmiałabym go, ale......szczerze mówiąc juz mam dość. W każdym razie teraz turnusik 2-3 miesięczny to dla mnie bułka z masłem :)))))))))), oczywiscie pod warunkiem, że miejsce pracy sprzyjające:))))))
28 kwietnia 2015 15:56
doda1961

Ja też jestem od stycznia na turnusie ;) i ten stan potrwa jeszcze do ostatniego czerwca. To pół roku, gdyby mi ktoś powiedział wczesniej, że dam radę, wyśmiałabym go, ale......szczerze mówiąc juz mam dość. W każdym razie teraz turnusik 2-3 miesięczny to dla mnie bułka z masłem :)))))))))), oczywiscie pod warunkiem, że miejsce pracy sprzyjające:))))))

Jestem pełna podziwu dla Ciebie i trzymam kciuki.  A ja widzę po sobie że "zmęczenie materiału" nawet w sprzyjających warunkach się pojawia
28 kwietnia 2015 16:15 / 1 osobie podoba się ten post

Nie wiem gdzie to dodac, wiec tutaj dodam tego posta z zapytaniem. Jestem posrednikiem esmeraldy tylko :)) cytat: "z jakiego konkretnego powodu zostalam zablokowana bo żadnej informacji nie otrzymałam, a kultura tego wymaga, no chyba ze nie bylo powodu a poprostu Moderator nie potrafii zniesc konstruktywnej krytyki"


 


Krytyki nie widziałem, a jedynie nachalny spam, z wklejaniem swoich linków i zapraszaniem na swoją stronę. Termin "kultura" chyba inaczej postrzegamy ze zbanowaną użytkowniczką, więc na ten temat nie będe się rozpisywał. Przypominam Ci Jolek, że pytania do mnie zadaje się poprzez maila. Moderator

28 kwietnia 2015 16:19 / 1 osobie podoba się ten post

O ten film wczorajszy jakies niesnaski były.Moich postów nie ma też.Konto na szczęście zostało:)


 


"Niewinnemu nie dzieje się krzywda" - moje motto jako moderatora.

28 kwietnia 2015 17:04 / 4 osobom podoba się ten post
17.00 minęła, a moja pdp jeszcze w drodze z przedszkola, tak późno jeszcze nie wracała.
Plus dla mnie
28 kwietnia 2015 17:54
Wysłuchaj - i ciesz się, że chce o sobie gadać, ale dobrymi radami, to wiesz ...
Znasz swojego syna i wiesz, jak "matkować". Powodzenia.
28 kwietnia 2015 17:56 / 1 osobie podoba się ten post
magmab

Heej opiekunkowo! Od wczoraj jestem na stanowisku :) te kilka dni w domu minęły jak piękny sen. Wyjeżdżałam z ciężkim sercem bo wiedziałam, że teraz do domku nie prędko przyjadę. Jak będzie wszystko oki i dam radę to kierunek Lubuskie będzie dopiero około 9 sierpnia. Jak wytrzymam to będzie mój osobisty rekord. Pozdrawiam wszystkich na stanowiskach i na urlopach ;)

Witaj spowrotem. Nie smutaj się - jak się nic nieprzewidzianego nie wydarzy, to ja jeszcze Ci pomacham, a potem przywitam i pewnie znowu pomacham. Skup się na dniu dzisiejszym. Fajnie jest ? To fajnie. A jutro nowy dzień.
28 kwietnia 2015 18:00
Wywaliłam sie na rowerze rozwaliłam łokieć i kolano kurczę boli:(( I wielka dziura w spodniach na kolanie też boli bo dżinsy nowe:((