Lumpeks Szmateks Tania Odzież - kto lubi?

03 listopada 2015 12:33 / 1 osobie podoba się ten post
Ja kupuje buciorki i chemie niemiecka przez neta.Ciuchow nie mam odwagi,bo jestem zgrabna inaczej-hi,hi,hi!
03 listopada 2015 12:34 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

Jesli kupujesz od firm internetowych to masz prawo zwrotu bez podania powodu.Chyba 14 dni

Ja lubie widziec na zywo co kupuje. Zreszta sklepow, tych prawdziwych,  nie brakuje. Tak ze nigdy nie kupie lompów przez neta.
03 listopada 2015 12:38
Oliwia

Ja lubie widziec na zywo co kupuje. Zreszta sklepow, tych prawdziwych,  nie brakuje. Tak ze nigdy nie kupie lompów przez neta.

a ja wyszłam z założenia , że kiedyś trzeba zaliczyc i hazard w życiu --- na 16 zamówień , wydałam 108 euro --- a to podniecenie(co dostanę) - nie do opisania!
03 listopada 2015 12:42
lolowa

a ja wyszłam z założenia , że kiedyś trzeba zaliczyc i hazard w życiu --- na 16 zamówień , wydałam 108 euro --- a to podniecenie(co dostanę) - nie do opisania!

To fajnie. Mnie lompy nie krecą w ogole. Nie przywiazuje az tak bardzo wagi. Lubie proste i wygodne ubrania. Dobrej jakosci. Dodatkowo kiedy ide na zakupy to mam w pakiecie spacer i ruch.
03 listopada 2015 12:45
Oliwia

To fajnie. Mnie lompy nie krecą w ogole. Nie przywiazuje az tak bardzo wagi. Lubie proste i wygodne ubrania. Dobrej jakosci. Dodatkowo kiedy ide na zakupy to mam w pakiecie spacer i ruch.

jesteś wspaniała !!! wszystko z kaszmiru i wełny z Chin!!!!!
03 listopada 2015 12:47
lolowa

jesteś wspaniała !!! wszystko z kaszmiru i wełny z Chin!!!!!:-)

Nie lubie chinszczyzny ;)
03 listopada 2015 12:52
Oliwia

Nie lubie chinszczyzny ;)

popatrz na metki ?
03 listopada 2015 13:01
lolowa

popatrz na metki ?

Nie sa chinskie. Ale przyznaje, ze duzo z krajow 3 swiata, ale nie z Chin
03 listopada 2015 13:07
moje rzeczy też nie są z Chin --- tam tylko zamawiam ?
03 listopada 2015 13:11
nie rozumię samej siebie --- że daję się wciągac w rozmowę , z osobą prawie (a może nie ) --- niech każdy , robi co chce!!!
03 listopada 2015 13:13 / 6 osobom podoba się ten post
A ja kupuję w lumpexach - moja ostatnia zobycz to spodnie jeanasowe czarne marki Kelvin Klein za 1 euro!
Leżą i-d-e-a-l-n-i-e!!! Drugi zakup to plecak skórzany czarny - nieużywany - 1 euro - design niepowtarzalny!
03 listopada 2015 13:20
ja uwżam , że dalsza korespondencja z Oliwia--- nie ma żadnego sensu- pojawiła się jak duch i jak duch zniknie
03 listopada 2015 13:27 / 2 osobom podoba się ten post
lolowa

ja się zafiksowałam w zakupy na Ali ---- super --- właśnie dzisiaj rano DPD dostarczyło pierwsze z moich 16 zamówień --- jestem mega zadowolona - wkleiłabym zdjęcia ale nie wiem jak ?

Zamawiałam przez internet glany, bo w stacjonarnym sklepie nie mogłam dostać takich, jakie chciałam. Rozmiarówka była podana na stronie sklepu, w cm również- podana instrukcja , jak należy zmierzyć stopę. Zaryzykowałam i mam swoje ukochane butki- pasują jak ulał. A jakby co, to zawsze jest możliwość zwrotu. W second handach też lubię polować- no bo to prawdziwe łowy są :)
03 listopada 2015 13:39 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Zamawiałam przez internet glany, bo w stacjonarnym sklepie nie mogłam dostać takich, jakie chciałam. Rozmiarówka była podana na stronie sklepu, w cm również- podana instrukcja , jak należy zmierzyć stopę. Zaryzykowałam i mam swoje ukochane butki- pasują jak ulał. A jakby co, to zawsze jest możliwość zwrotu. W second handach też lubię polować- no bo to prawdziwe łowy są :)

i tylko o to mi chodziło---- dziękuję
07 listopada 2015 12:22
lolowa

ja się zafiksowałam w zakupy na Ali ---- super --- właśnie dzisiaj rano DPD dostarczyło pierwsze z moich 16 zamówień --- jestem mega zadowolona - wkleiłabym zdjęcia ale nie wiem jak ?

Lolowa ja tez ostatnio zrobiłam ten krok i kupiłam pierwszy raz cos na Aliexpress!! I....nie przyszło :(:( No nic...jestem troche zrażoa tą stronką ale przynajmniej zwrócili mi kase. także pod tym kątem mogę polecić!! Może wrzuc zdjecia na jakis serwer i wklej nam link do ciuszkow??