Projektanci osób starszych

14 maja 2015 21:23 / 1 osobie podoba się ten post
Ona_Lisa

A ja podlałam wszystkie ha, haa

Ale u Ciebie może nie pada? 
14 maja 2015 21:25 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

Ale u Ciebie może nie pada? 

Nie pada?? leje!,,, mokro i zimno,,,
14 maja 2015 21:26 / 2 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

Nie pada?? leje!,,, mokro i zimno,,,

No patrz,to niepotrzebnie...
14 maja 2015 21:47 / 2 osobom podoba się ten post
Ponieważ miałam dzisiaj wolne to mój projekt musiał sobie sam poradzić Czy poradził dowiem się jutro Wolne wykorzystalam na kolejny projekt i usunelam chwasty z ogrodu Cuda... Nie,nie wszystkie... Musiałaby mieć chyba z miesiąc wolne by to wszystko tu ogarnąć ;-)
14 maja 2015 21:52 / 3 osobom podoba się ten post
moncherie

Ponieważ miałam dzisiaj wolne to mój projekt musiał sobie sam poradzić :-) Czy poradził dowiem się jutro:-) Wolne wykorzystalam na kolejny projekt i usunelam chwasty z ogrodu Cuda... Nie,nie wszystkie... Musiałaby mieć chyba z miesiąc wolne by to wszystko tu ogarnąć ;-)

Czego to kobieta z miłosci nie robi:):):):):):)
15 maja 2015 13:13 / 4 osobom podoba się ten post
No, a mnie dzis projekt nuda dopadl ... W nocy zmienila sie pogoda i leje przez caly dzien. Chyba przystapie do realizacji zalozen projektu "selekcja ciuchow" ... , ino mi sie nieeee chce 
15 maja 2015 13:20 / 7 osobom podoba się ten post
Dobry pomysl Andrea.) Ja mam nie zaprojektowane prawie 4 dni wolne!!!!! Zaprojektowalam jednak powazna rozmowe z opiekunka prawna moich chorych projektow, zarty sie skonczyly, zacznie sie rzeczywistosc. Dojrzewam powoli dzieki WAM i mojemu Andy, do zmiany sposobu wykonywania pracy na projekcie. Moje serce zostawiam tym, ktorzy na to zasluguja, a w pracy bede jak dobrze zaprojektowany automat.
15 maja 2015 13:20 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

Czy w czwartek sklepy są pozamykane? Kurcze muszę zakupy zrobić bo syn projektu ma przyjechac,a w lodówce tylko moje jedzenie,nic dla chłopa 2-metrowego.

oj Iwanilka dbasz o niego :)
15 maja 2015 14:08 / 1 osobie podoba się ten post
nesca_nebesca

oj Iwanilka dbasz o niego :):calus w reke:

Tiaaa
15 maja 2015 14:21
moncherie

Przeczytalam to o tytulach i od tej pory ciagle przed oczami obraz paskudny mam... Projekt wola z kibelka... Frau Magister(tu wstawic nazwisko) bin schon fertig. Sie können kommen und mein Po abputzen! Uuuuuu...koszmar.... Gdybym tytul jakis posiadala zakopalabym go chyba...

czyzby...." pani po podstawowce, bin schon fertig. sie ...itd. .... brzmialo lepiej?
Poza tym, gdybys miala. Ale nie masz.
15 maja 2015 14:32
moncherie

Ponieważ miałam dzisiaj wolne to mój projekt musiał sobie sam poradzić :-) Czy poradził dowiem się jutro:-) Wolne wykorzystalam na kolejny projekt i usunelam chwasty z ogrodu Cuda... Nie,nie wszystkie... Musiałaby mieć chyba z miesiąc wolne by to wszystko tu ogarnąć ;-)

Miesiac wystarczylby na uporzadkowanie parku, jak dla mnie.
15 maja 2015 14:58
ivanilia40

Na dziś zakończyłam prace,mój projekt zamkniety a ja zapracowana projektantka nareszcie w łózku.Pogoda nareszcie mnie wyręczyla,deszcz pada i nie musze kwiatków podlewac.

Szkoda, że tego nie można tak zaprojektować, żeby padało zawsze wtedy gdy kwiatki musimy podlać, wiało zawsze wtedy kiedy podwórko pozamiatać trzeba (w odpowiednim kierunku wiało oczywiście) i świeciło zawsze wtedy gdy mamy pranie do wysuszenia:).
15 maja 2015 15:04 / 2 osobom podoba się ten post
Wiecie co??
Pewnie zaraz większość z Was mnie ukamieniuje ale czytanie o projektach wychodzi mi już bokami:)
Też nigdy nie spotkałam się z takim określeniem i jest ono głupie to fakt.....więc dlaczego gdzie nie spojżeć to wszędzie go tu na forum pełno?
Sorry ale takie jest moje zdanie:)
15 maja 2015 15:06 / 1 osobie podoba się ten post
ewelin1

Wiecie co??
Pewnie zaraz większość z Was mnie ukamieniuje ale czytanie o projektach wychodzi mi już bokami:)
Też nigdy nie spotkałam się z takim określeniem i jest ono głupie to fakt.....więc dlaczego gdzie nie spojżeć to wszędzie go tu na forum pełno?
Sorry ale takie jest moje zdanie:)

Mnie także nie pasuje to w odniesieniu do starszych osób i sama tak nie piszę, ale uważam za zabawny dystans który pokazują dziewczyny pisząc w ten sposób i odnosząc się do dość sztucznego, moim zdaniem, posta gdzie ten termin został użyty poraz pierwszy.
A plusika daję za szczerość i przede wszystkim odwagę by wyrazić swoje zdanie wprost- lubię takie cechy:):)
15 maja 2015 15:24 / 2 osobom podoba się ten post
slonecznie

Mnie także nie pasuje to w odniesieniu do starszych osób i sama tak nie piszę, ale uważam za zabawny dystans który pokazują dziewczyny pisząc w ten sposób i odnosząc się do dość sztucznego, moim zdaniem, posta gdzie ten termin został użyty poraz pierwszy.
A plusika daję za szczerość i przede wszystkim odwagę by wyrazić swoje zdanie wprost- lubię takie cechy:):)

Nie mam zamiaru nikomu psuć zabawy,nie to miałam na myśli.
Mnie osobiście jakoś to nie bawi.......powiem więcej,nawet nie czytam postów jak słówko "projekt" wpadnie mi w oko.
Na prawdę nie mam upierdliwej natury,jakkolwiek by to nie wyglądało ale ciągnąć to tylko dlatego,że ktoś tak napisał to dla mnie trochę dziwne:)
Może ta Laska na prawdę spotkała się z takim określeniem,tego nie wie nikt..ale nie wydaje mi się żeby był to powód do tego,żeby w każdym wątku się z niej nabijać..... bo to ewidentne nabijanie się z niej a nie z "projektu".
Dobra już nie smucę............możecie rzucać kamieniami,-wszystko wytrzymam:)))))