Pożegnajki #2

13 grudnia 2018 14:00
marta74

Dzień dobry, pozdrawiam wszystkich z domu,jak tu dobrze...Walizka rozpakowana,pranie nastawione,teraz piję kawę w spokoju i przyjaznym otoczeniu:kawa1:,a później trzeba wyjść, trochę spraw ogarnąć. Co tam,spokojnie,przecież jestem na urlopie.Życzę miłego dnia:piekna_zima2:

Bardzo dobrze, aż nie będzie się chciało wracać. Bezpiecznej drogi.
13 grudnia 2018 15:41 / 1 osobie podoba się ten post
marta74

Dzień dobry, pozdrawiam wszystkich z domu,jak tu dobrze...Walizka rozpakowana,pranie nastawione,teraz piję kawę w spokoju i przyjaznym otoczeniu:kawa1:,a później trzeba wyjść, trochę spraw ogarnąć. Co tam,spokojnie,przecież jestem na urlopie.Życzę miłego dnia:piekna_zima2:

Dzień dobry kochane, jak czytam takie wpisy to zaczyna mi się jeszcze bardziej tęsknić za moimi skarbami :( Ja dziś dzień mam spokojny, pdp nie marudzi i oby tak już została do lutego a potem niech sie dzieje wola nieba do mojego powrotu :D miłego dnia kochane babeczki!
14 grudnia 2018 09:01 / 1 osobie podoba się ten post
Pozdro dla wracających, bezśnieżnej drogi, fajnych towarzyszy podróży!
14 grudnia 2018 10:18 / 1 osobie podoba się ten post
mikser

Pozdro dla wracających, bezśnieżnej drogi, fajnych towarzyszy podróży! :flaga Polski: :ferrari:

O tak! Żeby z kim porozmawaić było podczas jazdy :) 
14 grudnia 2018 10:25 / 1 osobie podoba się ten post
GrazynaM55

O tak! Żeby z kim porozmawaić było podczas jazdy :) 

Zgadza się. Dziadek miał wczoraj urodziny, wracam do roboty, muszę posprzątać duży pokój i wyszorować naczynia.
23 marca 2019 11:09 / 4 osobom podoba się ten post
No więc nadszedł ten upragniony dzień. Wszystkim pozostającym życzę cierpliwości, wytrwałości i spokoju. I jak to kiedyś moj mlodszy brat przy byle okazji życzył wszystkim dużego tortu , takoż i ja wam tego życzę. Żeby zawsze było wam slodko i kolorowo
06 sierpnia 2019 22:44 / 6 osobom podoba się ten post
pulpecja86

No więc nadszedł ten upragniony dzień. Wszystkim pozostającym życzę cierpliwości, wytrwałości i spokoju. I jak to kiedyś moj mlodszy brat przy byle okazji życzył wszystkim dużego tortu , takoż i ja wam tego życzę. Żeby zawsze było wam slodko i kolorowo :buziaki2::balony2::flaga Polski:

Zmienniczka dotarła, więc ja jutro z samego rana czekam na busa. Tym samym teraz żegnam wszystkich. Pracujcie spokojnie i powoli, nie przemęczajcie się za bardzo, a ja jak mi się uda to będę tu do Was zaglądać czasem między jeziorem, morzem a lasem.
06 sierpnia 2019 22:55 / 3 osobom podoba się ten post
Malgi

Zmienniczka dotarła, więc ja jutro z samego rana czekam na busa. Tym samym teraz żegnam wszystkich. Pracujcie spokojnie i powoli, nie przemęczajcie się za bardzo, a ja jak mi się uda to będę tu do Was zaglądać czasem między jeziorem, morzem a lasem.
:lowi ryby::zywoplot::pływam::hustawka::moje_wakacje::gwiazdki_niebo::flaga Polski::niebo pieklo:

No zaglądaj, zaglądaj a przede wszystkim wypoczywaj, miłego urlopu
07 sierpnia 2019 07:20 / 4 osobom podoba się ten post
Malgi

Zmienniczka dotarła, więc ja jutro z samego rana czekam na busa. Tym samym teraz żegnam wszystkich. Pracujcie spokojnie i powoli, nie przemęczajcie się za bardzo, a ja jak mi się uda to będę tu do Was zaglądać czasem między jeziorem, morzem a lasem.
:lowi ryby::zywoplot::pływam::hustawka::moje_wakacje::gwiazdki_niebo::flaga Polski::niebo pieklo:

Hahaha. Ale się chwali. My też pojedziemy na urlop jak przyjdzie pora. Ale teraz trza troszkę popracować. Spokojnej drogi i udanego urlopu. 
27 listopada 2019 15:57 / 9 osobom podoba się ten post
Oficjalnie Pożegnajkuję się w miejscu do tego przeznaczon
Dziękuję wszystkim za wszystko , było mi bardzo miło z Wami 
Postaram sie w miarę mozliwości odwiedzać forum i miec kontakt .
 
27 listopada 2019 16:03 / 5 osobom podoba się ten post
Grabowiec26

Oficjalnie Pożegnajkuję się w miejscu do tego przeznaczon
Dziękuję wszystkim za wszystko , było mi bardzo miło z Wami 
Postaram sie w miarę mozliwości odwiedzać forum i miec kontakt .
 :buziaki2::kwiatek dla ciebie::flaga Polski1::ucieka:

Mnie też było miło . 
Bywaj więc tam, dokąd zmierzasz, a czasami i tutaj 
27 listopada 2019 16:24 / 3 osobom podoba się ten post
Grabowiec26

Oficjalnie Pożegnajkuję się w miejscu do tego przeznaczon
Dziękuję wszystkim za wszystko , było mi bardzo miło z Wami 
Postaram sie w miarę mozliwości odwiedzać forum i miec kontakt .
 :buziaki2::kwiatek dla ciebie::flaga Polski1::ucieka:

Teraz to Ci walne tekst ale nie po niemiecku jak tu czasem bywa a po włosku .Tu sei una persona molto gentile  e sensibile więc pójdź niech Cię uściskam i śmigaj szczęśliwie do kraju a spróbój nie zaglądać 
27 listopada 2019 16:26 / 3 osobom podoba się ten post
Grabowiec26

Oficjalnie Pożegnajkuję się w miejscu do tego przeznaczon
Dziękuję wszystkim za wszystko , było mi bardzo miło z Wami 
Postaram sie w miarę mozliwości odwiedzać forum i miec kontakt .
 :buziaki2::kwiatek dla ciebie::flaga Polski1::ucieka:

Szczęśliwej podróży i zaglądaj do nas
27 listopada 2019 16:35 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Teraz to Ci walne tekst :-)ale nie po niemiecku jak tu czasem bywa a po włosku .Tu sei una persona molto gentile  e sensibile :-)więc pójdź niech Cię uściskam i śmigaj szczęśliwie do kraju a spróbój nie zaglądać :bije2::hihi:

Koryguje swój post,, spróbuj "miało być napisałam z błędem  przepraszam a już nie mogę poprawić na oryginale bo Luke za mną już napisał
27 listopada 2019 16:49 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Teraz to Ci walne tekst :-)ale nie po niemiecku jak tu czasem bywa a po włosku .Tu sei una persona molto gentile  e sensibile :-)więc pójdź niech Cię uściskam i śmigaj szczęśliwie do kraju a spróbój nie zaglądać :bije2::hihi:

Aaa to coś jak ksiądz mówi ,, szur szur kołdra ,, - su su cuore 
w górę serca czy tak jakoś tam i po kielichy na odjazd