Pożegnajki #2

13 grudnia 2019 15:48 / 7 osobom podoba się ten post
Tina, nie rób nam tego,plisss 
Kto doradzi mądrze i fachowo, jak np się rozchoruję? W tej chwili jesteś chyba tutaj najbardziej doświadczoną opiekunką, już tęsknię 
Ja,jak zaglądam tutaj i muszę założyć okulary, bo nie dowierzam, że dobrze przeczytałam,  oprócz tego, że nadziwić się nie mogę, jak takie bzdety pisać można na forum publicznym ,to nie polubiam ,pomijam i idę dalej. Ignoruję po prostu ,bo komentarz i tak niczego by nie zmienił . Nie możesz tak ?
Twoja decyzja, ale musisz się liczyć z tym, że tak całkiem to się ode mnie nie uwolnisz 
Mam inne namiary na Ciebie. Bez obawy, bombardować nie będę 
Naprawdę żałuję, że nie będzie tutaj Ciebie. 
Nie było mnie kiedyś, nie wiem kto ,co i gdzie wcześniej się pokazywał. Chyba nie chcę wiedzieć. 
13 grudnia 2019 15:50 / 2 osobom podoba się ten post
Zapytam wprost o kogo chodzi?
Jeżeli o mnie to ja przestanę pisać na tym forum. 
Dlaczego Ty masz się wycofywać przez kogoś? Nie rozumie Twojej decyzji.
Proszę, żebyś odpowiedziała. 
13 grudnia 2019 15:50 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Jedź bezpiecznie do domu Pulpecjo. Życzę Ci cudownych świąt pachnących choinką ,szczodrego Mikołaja i miłej, rodzinnej atmosfery :ubieranie_choinki:

Bardzo dziękuję 
13 grudnia 2019 15:52 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Tina, nie rób nam tego,plisss :placze1:
Kto doradzi mądrze i fachowo, jak np się rozchoruję? W tej chwili jesteś chyba tutaj najbardziej doświadczoną opiekunką, już tęsknię :-(
Ja,jak zaglądam tutaj i muszę założyć okulary, bo nie dowierzam, że dobrze przeczytałam,  oprócz tego, że nadziwić się nie mogę, jak takie bzdety pisać można na forum publicznym ,to nie polubiam ,pomijam i idę dalej. Ignoruję po prostu ,bo komentarz i tak niczego by nie zmienił . Nie możesz tak ?
Twoja decyzja, ale musisz się liczyć z tym, że tak całkiem to się ode mnie nie uwolnisz :-)
Mam inne namiary na Ciebie. :smiech3:Bez obawy, bombardować nie będę :-)
Naprawdę żałuję, że nie będzie tutaj Ciebie. :serce:
Nie było mnie kiedyś, nie wiem kto ,co i gdzie wcześniej się pokazywał. Chyba nie chcę wiedzieć. 

pieknie napisane 
13 grudnia 2019 16:11 / 3 osobom podoba się ten post
Kika67

Zapytam wprost o kogo chodzi?
Jeżeli o mnie to ja przestanę pisać na tym forum. 
Dlaczego Ty masz się wycofywać przez kogoś? Nie rozumie Twojej decyzji.
Proszę, żebyś odpowiedziała. 

Nie przez Ciebie.
13 grudnia 2019 16:19 / 8 osobom podoba się ten post
Gusia29

Tina, nie rób nam tego,plisss :placze1:
Kto doradzi mądrze i fachowo, jak np się rozchoruję? W tej chwili jesteś chyba tutaj najbardziej doświadczoną opiekunką, już tęsknię :-(
Ja,jak zaglądam tutaj i muszę założyć okulary, bo nie dowierzam, że dobrze przeczytałam,  oprócz tego, że nadziwić się nie mogę, jak takie bzdety pisać można na forum publicznym ,to nie polubiam ,pomijam i idę dalej. Ignoruję po prostu ,bo komentarz i tak niczego by nie zmienił . Nie możesz tak ?
Twoja decyzja, ale musisz się liczyć z tym, że tak całkiem to się ode mnie nie uwolnisz :-)
Mam inne namiary na Ciebie. :smiech3:Bez obawy, bombardować nie będę :-)
Naprawdę żałuję, że nie będzie tutaj Ciebie. :serce:
Nie było mnie kiedyś, nie wiem kto ,co i gdzie wcześniej się pokazywał. Chyba nie chcę wiedzieć. 

Gusiu- mogę pominąć a nawet się odgryżć, ale przepchac się przez te śmieci to mistrzostwo świata a na odgryzanie się nie mam za bardzo czasu, bo ja sie prawdziwymi pdp opiekuję a nie tamagotchi. Mierzi mnie ta cała groteska. Wcześniej tez tu latała trollica, podająca się za pracownicę domu opieki. Evvex pierwszej nerwy puściły. Możliwe, a nawet prawie pewne , że to jest jedna i ta sama osoba. Nie wiem, czy na forum gdzie dążono do renomy  , powinno się dopuszczać do zamieszczania takich prostackich ,a nawet wulgarnych postów, które służą jedynie prowokacji- niczemu więcej. 
Zrobię sobie jaką pauzę, może się przez ten czas nasza muza historii wyprztyka w powietrze.
Własnie- masz na mnie namiary, a ja konta nie usuwam, tylko idę na razie na rentę 
 
 
 
13 grudnia 2019 16:24 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Wycofuję się na jakiś czas z obecności na forum. Nie leży w mojej naturze pisanie w jednym miejscu z kimś , kto raczy wszystkich wątpliwymi żartami na poziomie gimnazjum albo i niższym, a hasła do poprzedniego konta chyba zapomniał/a i zrobiła sobie nowe. Chyba wszyscy wiedzą o kogo chodzi. Nie będę robić dobrej miny do złej gry a i przepchać się przez ten cały spam jest trudno. Nie ma tu funkcji ignorowania, administracja też z tym nic nie robi, więc jak znikam.
Do popisania, kiedyś tam.

No matko jedyna tylko na pauzie byłam i co tu się dzieje ????Tina???nic nie rozumiem 
13 grudnia 2019 16:26 / 6 osobom podoba się ten post
tina 100%

Gusiu- mogę pominąć a nawet się odgryżć, ale przepchac się przez te śmieci to mistrzostwo świata a na odgryzanie się nie mam za bardzo czasu, bo ja sie prawdziwymi pdp opiekuję a nie tamagotchi. Mierzi mnie ta cała groteska. Wcześniej tez tu latała trollica, podająca się za pracownicę domu opieki. Evvex pierwszej nerwy puściły. Możliwe, a nawet prawie pewne , że to jest jedna i ta sama osoba. Nie wiem, czy na forum gdzie dążono do renomy :-) , powinno się dopuszczać do zamieszczania takich prostackich ,a nawet wulgarnych postów, które służą jedynie prowokacji- niczemu więcej. 
Zrobię sobie jaką pauzę, może się przez ten czas nasza muza historii wyprztyka w powietrze.
Własnie- masz na mnie namiary, a ja konta nie usuwam, tylko idę na razie na rentę :-)
 
 
 

Spokojnoścì życzę, odetchnij od Forum, od nas i...zatęsknij czasem 
A wtedy zawsze możesz coś szrajbnąć,myślę, że e nie tylko ku mojej uciesze. Czym sie i Siema 
13 grudnia 2019 16:30 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Gusiu- mogę pominąć a nawet się odgryżć, ale przepchac się przez te śmieci to mistrzostwo świata a na odgryzanie się nie mam za bardzo czasu, bo ja sie prawdziwymi pdp opiekuję a nie tamagotchi. Mierzi mnie ta cała groteska. Wcześniej tez tu latała trollica, podająca się za pracownicę domu opieki. Evvex pierwszej nerwy puściły. Możliwe, a nawet prawie pewne , że to jest jedna i ta sama osoba. Nie wiem, czy na forum gdzie dążono do renomy :-) , powinno się dopuszczać do zamieszczania takich prostackich ,a nawet wulgarnych postów, które służą jedynie prowokacji- niczemu więcej. 
Zrobię sobie jaką pauzę, może się przez ten czas nasza muza historii wyprztyka w powietrze.
Własnie- masz na mnie namiary, a ja konta nie usuwam, tylko idę na razie na rentę :-)
 
 
 

Mogę też na maila?
13 grudnia 2019 16:35 / 4 osobom podoba się ten post
Ja się tylko domyślam
13 grudnia 2019 16:42 / 7 osobom podoba się ten post
tina 100%

Nie przez Ciebie.

Dotychczas udzielalam się tylko na jednym forum i po tym co się tam działo nie widziałam sensu brania udziału w żadnym forum dla opiekunów. 
 
Teraz zadaje sobie pytanie czy z powodu iosób, których intencją jest wyzywanie się na innych w internecie bo nie mają nic innego do zaoferowania maja usuwać się im z drogi takie osoby jak Ty?
Nie możesz odejść z forum. Jesteś jego podpora 
13 grudnia 2019 16:43 / 5 osobom podoba się ten post
tina 100%

Wycofuję się na jakiś czas z obecności na forum. Nie leży w mojej naturze pisanie w jednym miejscu z kimś , kto raczy wszystkich wątpliwymi żartami na poziomie gimnazjum albo i niższym, a hasła do poprzedniego konta chyba zapomniał/a i zrobiła sobie nowe. Chyba wszyscy wiedzą o kogo chodzi. Nie będę robić dobrej miny do złej gry a i przepchać się przez ten cały spam jest trudno. Nie ma tu funkcji ignorowania, administracja też z tym nic nie robi, więc jak znikam.
Do popisania, kiedyś tam.

Ale na święta zawieszenie rentę? To zgoda .
13 grudnia 2019 16:44 / 6 osobom podoba się ten post
tina 100%

Gusiu- mogę pominąć a nawet się odgryżć, ale przepchac się przez te śmieci to mistrzostwo świata a na odgryzanie się nie mam za bardzo czasu, bo ja sie prawdziwymi pdp opiekuję a nie tamagotchi. Mierzi mnie ta cała groteska. Wcześniej tez tu latała trollica, podająca się za pracownicę domu opieki. Evvex pierwszej nerwy puściły. Możliwe, a nawet prawie pewne , że to jest jedna i ta sama osoba. Nie wiem, czy na forum gdzie dążono do renomy :-) , powinno się dopuszczać do zamieszczania takich prostackich ,a nawet wulgarnych postów, które służą jedynie prowokacji- niczemu więcej. 
Zrobię sobie jaką pauzę, może się przez ten czas nasza muza historii wyprztyka w powietrze.
Własnie- masz na mnie namiary, a ja konta nie usuwam, tylko idę na razie na rentę :-)
 
 
 

Jakbyś w moich myślach czytała  to potrwa jak zawsze chwilkę i minie jak zły sen.
13 grudnia 2019 16:45 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

No matko jedyna tylko na pauzie byłam i co tu się dzieje ????Tina???nic nie rozumiem :zaskoczenie1:

Ja tez mialam gości na herbatce i pogaduchy o europie, emigracji, pracy,... Bla bla dużo tematów.. Uffff ale sie nagadalam 
13 grudnia 2019 17:04 / 6 osobom podoba się ten post
Clio

Ja tez mialam gości na herbatce i pogaduchy o europie, emigracji, pracy,... Bla bla dużo tematów.. Uffff ale sie nagadalam :lol3:

Fajnie że miło spędziłaś czas tylko wiesz ja b.zasmucona jestem bo moja fajna koleżanka Tina na jakiś czas chce się wycofać z forum i jest mi przykro ponieważ ją lubię. Ma widać powód, ktoś ją tu nieziemsko wpienil .Nie wiesz kto?