Pożegnajki #2

27 listopada 2019 17:26 / 3 osobom podoba się ten post
Grabowiec26

Aaa to coś jak ksiądz mówi ,, szur szur kołdra ,, - su su cuore 
w górę serca czy tak jakoś tam i po kielichy na odjazd :wino2:

Tak su su w górę cuore sercaok ale salute- na zdrowie wystarczy albo jak ktoś kicha  to też no to chluśniem  bo uśniem 
27 listopada 2019 17:32 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Tak su su w górę cuore serca:-)ok ale salute- na zdrowie wystarczy albo jak ktoś kicha  to też:-) no to chluśniem  bo uśniem :wino:

krettunorema , ajanostre , krakremija , itd. itp.
27 listopada 2019 17:41 / 2 osobom podoba się ten post
Grabowiec26

krettunorema , ajanostre , krakremija , itd. itp.

Grabowiec miej litość jest 17.30 słabnę na umyśle ,po jakiemu to Grecki ,Chorwacki ?
27 listopada 2019 19:40 / 3 osobom podoba się ten post
Grabowiec26

krettunorema , ajanostre , krakremija , itd. itp.

omińtentortulismanore 
27 listopada 2019 19:41 / 2 osobom podoba się ten post
Grabowiec26

Aaa to coś jak ksiądz mówi ,, szur szur kołdra ,, - su su cuore 
w górę serca czy tak jakoś tam i po kielichy na odjazd :wino2:

A carramba! Zdążyłam-twoje zdrowie!
27 listopada 2019 19:42 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

:zaskoczenie1:Grabowiec miej litość jest 17.30 słabnę na umyśle ,po jakiemu to :hihi:Grecki ,Chorwacki ?

To włoski- z okolic Sycyli. Kozanostra i te sprawy 
27 listopada 2019 19:48 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

To włoski- z okolic Sycyli. Kozanostra i te sprawy :-)

Naprawdę? A to ciekawe bo ktoś u mnie z rodziny z południa Italii pochodzil a takich zwrotów nie słyszałam nigdy ,spisze na karteczce i tych z północy zapytam ha ha to ich zatka albo i nie 
27 listopada 2019 19:50 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

omińtentortulismanore :hihi:

Tulusmanoreomiocuoretuttoperte
27 listopada 2019 19:51 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Naprawdę? A to ciekawe bo ktoś u mnie z rodziny z południa Italii pochodzil a takich zwrotów nie słyszałam nigdy ,spisze na karteczce i tych z północy zapytam ha ha to ich zatka albo i nie :hihi:

Wysłałam na twoją pocztę posłańca, ale nie takiego w betonowej koszulce 
27 listopada 2019 19:53 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Wysłałam na twoją pocztę posłańca, ale nie takiego w betonowej koszulce :hihi:

Wiem dziękuję 
13 grudnia 2019 14:37 / 7 osobom podoba się ten post
Pożegnania nadszedł czas.... jutro z rana nie będzie czasu. Życzę Wam z całego opiekuńczego serduch szczęścia, zdrowia i spokoju, wielkiej cierpliwości i uśmiechu. Bez was praca opiekuna nie bylaby tak radosna  
13 grudnia 2019 15:03 / 5 osobom podoba się ten post
pulpecja86

Pożegnania nadszedł czas.... jutro z rana nie będzie czasu. Życzę Wam z całego opiekuńczego serduch szczęścia, zdrowia i spokoju, wielkiej cierpliwości i uśmiechu. Bez was praca opiekuna nie bylaby tak radosna :aniolki: :bzy_bzy::ubieranie_choinki:

Piękne słowa, Pulpecjo 
Dojedź szczęśliwie i bezpiecznie do domu, a tam szczęścia, ciepła i radości jak najwięcej. Ten piękny przedświąteczny i świąteczny czas niech trwa dla Ciebie jak najdłużej 
13 grudnia 2019 15:15 / 5 osobom podoba się ten post
Gusia29

Piękne słowa, Pulpecjo :serce:
Dojedź szczęśliwie i bezpiecznie do domu, a tam szczęścia, ciepła i radości jak najwięcej. Ten piękny przedświąteczny i świąteczny czas niech trwa dla Ciebie jak najdłużej 
:aniolki:

Dziękuję bardzo 
13 grudnia 2019 15:26 / 5 osobom podoba się ten post
pulpecja86

Pożegnania nadszedł czas.... jutro z rana nie będzie czasu. Życzę Wam z całego opiekuńczego serduch szczęścia, zdrowia i spokoju, wielkiej cierpliwości i uśmiechu. Bez was praca opiekuna nie bylaby tak radosna :aniolki: :bzy_bzy::ubieranie_choinki:

Jedź bezpiecznie do domu Pulpecjo. Życzę Ci cudownych świąt pachnących choinką ,szczodrego Mikołaja i miłej, rodzinnej atmosfery 
13 grudnia 2019 15:31 / 5 osobom podoba się ten post
Wycofuję się na jakiś czas z obecności na forum. Nie leży w mojej naturze pisanie w jednym miejscu z kimś , kto raczy wszystkich wątpliwymi żartami na poziomie gimnazjum albo i niższym, a hasła do poprzedniego konta chyba zapomniał/a i zrobiła sobie nowe. Chyba wszyscy wiedzą o kogo chodzi. Nie będę robić dobrej miny do złej gry a i przepchać się przez ten cały spam jest trudno. Nie ma tu funkcji ignorowania, administracja też z tym nic nie robi, więc jak znikam.
Do popisania, kiedyś tam.