Pożegnajki #2

13 grudnia 2019 17:10 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Fajnie że miło spędziłaś czas tylko wiesz ja b.zasmucona jestem bo moja fajna koleżanka Tina na jakiś czas chce się wycofać z forum i jest mi przykro ponieważ ją lubię. Ma widać powód, ktoś ją tu nieziemsko wpienil .Nie wiesz kto?

Ja na forum jestem nowa. Jestem od ok. Konca listopada. Znalazlam to jakos przypadkowo to forum. Nie mam tu jeszcze przyjaciol i nic nie wiem. Na razie tu jestem ale jak długo nie wiem moze na zawsze sie skoro dzis 13tego kego szczesliwego
13 grudnia 2019 17:11 / 2 osobom podoba się ten post
Clio

Ja tez mialam gości na herbatce i pogaduchy o europie, emigracji, pracy,... Bla bla dużo tematów.. Uffff ale sie nagadalam :lol3:

Takze nie wiem  nie znam was ja zem swiezynka tutaj
13 grudnia 2019 17:15 / 8 osobom podoba się ten post
Luke

Ja się tylko domyślam

Ja nie, i nie będę śledztwa tutaj przeprowadzać. Zostawmy to, uszanujmy decyzję Tiny. Jak wszyscy zaczniemy głośno myśleć, to możemy znaleźć się w miejscu, kiedy miło i fajnie, i pomocnie tutaj nie było. A chyba nikt z Was tego nie chce. Ja też nie chcę . Nie wiem dokładnie co się tutaj wcześniej działo, ale zauważyłam, że chcecie się odciąć od przeszłości. Tej niedobrej na Forum. To stawiamy grubą krechę? Koniec domysłów. Ende. 
13 grudnia 2019 17:17 / 6 osobom podoba się ten post
tina 100%

Wycofuję się na jakiś czas z obecności na forum. Nie leży w mojej naturze pisanie w jednym miejscu z kimś , kto raczy wszystkich wątpliwymi żartami na poziomie gimnazjum albo i niższym, a hasła do poprzedniego konta chyba zapomniał/a i zrobiła sobie nowe. Chyba wszyscy wiedzą o kogo chodzi. Nie będę robić dobrej miny do złej gry a i przepchać się przez ten cały spam jest trudno. Nie ma tu funkcji ignorowania, administracja też z tym nic nie robi, więc jak znikam.
Do popisania, kiedyś tam.

Plusa Ci nie dam, bo nie podoba mi się ta wiadomość. No trudno, jeżeli tak chcesz to będziemy musieli to jakoś przetrwać. Ale zaglądaj tu czasem. Sama po sobie wiem, że przerwa od forum często/gęsto dobrze robi. 
Nie wiem o co poszło, bo wczoraj akurat nie zaglądałam tu. Chyba że rano. Wiesz co Tina, pobiegaj troche po swoich górkach w CH, odsapnij, przewietrz co się da i zajrzyj do nas. Proszę.
13 grudnia 2019 17:19 / 8 osobom podoba się ten post
Kika67

Dotychczas udzielalam się tylko na jednym forum i po tym co się tam działo nie widziałam sensu brania udziału w żadnym forum dla opiekunów. 
 
Teraz zadaje sobie pytanie czy z powodu iosób, których intencją jest wyzywanie się na innych w internecie bo nie mają nic innego do zaoferowania maja usuwać się im z drogi takie osoby jak Ty?
Nie możesz odejść z forum. Jesteś jego podpora :misiu:

Kika to forum jest inne niż za miedzą, chyba sama widzisz jak u nas jest, na prawdę można się dobrze czuć.Tu nie pisze tyle osób jak tam, kazdy z nas ma coś tu do zaoferowania ,do powiedzenia ,żartujemy ale zachowujemy granice. Pewnie, że są różnice zdań ale wojen nie ma bo i po co . Nie na chorego wymądrzania się, każdy jest w czymś dobry, każdy ma doświadczenia mniejsze, większe.Nie na u nas kółek,klubików,pisania na priva no chyba że  wymieniamy się mailem.  Szanujmy się wzajemnie .  
13 grudnia 2019 17:25 / 6 osobom podoba się ten post
Clio

Ja na forum jestem nowa. Jestem od ok. Konca listopada. Znalazlam to jakos przypadkowo to forum. Nie mam tu jeszcze przyjaciol:lol2: i nic nie wiem. Na razie tu jestem ale jak długo nie wiem moze na zawsze sie skoro dzis 13tego kego szczesliwego:lol3:

Ja traktuje Cię jak każdego na tym forum. Znam osobiście tylko 2 osoby z tego forum. Piszę tu ciut dłużej niż Ty. 
To fajne forum i szkoda by było zmarnować tego co inni zbudowali. 
Każdy ma inne poczucie humoru i każdemu powinno się dać szansę żeby się tu zadomowil albo i nie.Zauwazylam,ze to forum przyciąga coraz więcej osób i z tego bardzo się cieszę bo widać znajdują tu  to co większość ludzi sobie ceni i czego szuka w internecie.
Ja zostałam tu przyjęta i zaakceptowana dlatego Tobie też dałam szansę chociaż na początku miałam mieszane uczucia 
Nie wiem co dalej napisać hm chyba wypada mi tylko życzyć Wszystkim uczestnikom tego forum  ciut więcej tolerancji w stosunku do  innych 
13 grudnia 2019 17:28 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Ja nie, i nie będę śledztwa tutaj przeprowadzać. Zostawmy to, uszanujmy decyzję Tiny. Jak wszyscy zaczniemy głośno myśleć, to możemy znaleźć się w miejscu, kiedy miło i fajnie, i pomocnie tutaj nie było. A chyba nikt z Was tego nie chce. Ja też nie chcę . Nie wiem dokładnie co się tutaj wcześniej działo, ale zauważyłam, że chcecie się odciąć od przeszłości. Tej niedobrej na Forum. To stawiamy grubą krechę? Koniec domysłów. Ende. 

jestem za 
13 grudnia 2019 17:29 / 4 osobom podoba się ten post
Kika67

Ja traktuje Cię jak każdego na tym forum. Znam osobiście tylko 2 osoby z tego forum. Piszę tu ciut dłużej niż Ty. 
To fajne forum i szkoda by było zmarnować tego co inni zbudowali. 
Każdy ma inne poczucie humoru i każdemu powinno się dać szansę żeby się tu zadomowil albo i nie.Zauwazylam,ze to forum przyciąga coraz więcej osób i z tego bardzo się cieszę bo widać znajdują tu  to co większość ludzi sobie ceni i czego szuka w internecie.
Ja zostałam tu przyjęta i zaakceptowana dlatego Tobie też dałam szansę chociaż na początku miałam mieszane uczucia :-)
Nie wiem co dalej napisać hm chyba wypada mi tylko życzyć Wszystkim uczestnikom tego forum  ciut więcej tolerancji w stosunku do  innych :-)

Haha dziękuję za szanse   (mieszane uczucia)  haha
13 grudnia 2019 17:30 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Kika to forum jest inne niż za miedzą, chyba sama widzisz jak u nas jest, na prawdę można się dobrze czuć.Tu nie pisze tyle osób jak tam, kazdy z nas ma coś tu do zaoferowania ,do powiedzenia ,żartujemy ale zachowujemy granice. Pewnie, że są różnice zdań ale wojen nie ma bo i po co . Nie na chorego wymądrzania się, każdy jest w czymś dobry, każdy ma doświadczenia mniejsze, większe.Nie na u nas kółek,klubików,pisania na priva no chyba że  wymieniamy się mailem.  Szanujmy się wzajemnie .:kwiatek dla ciebie2:  

I niech to forum zostanie inne 
13 grudnia 2019 17:30 / 2 osobom podoba się ten post
Clio

Haha dziękuję za szanse:lol3:   (mieszane uczucia) :super: haha

Ja też się cieszę 
13 grudnia 2019 17:32 / 2 osobom podoba się ten post
No dokladnie kazdy jest inny i kazdy ma inne te poczucie humoru : jeden słodzi, jeden ma ZAWSZE odmienne zadanie, inni troche przynudzaja   
13 grudnia 2019 17:34 / 5 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Fajnie że miło spędziłaś czas tylko wiesz ja b.zasmucona jestem bo moja fajna koleżanka Tina na jakiś czas chce się wycofać z forum i jest mi przykro ponieważ ją lubię. Ma widać powód, ktoś ją tu nieziemsko wpienil .Nie wiesz kto?

Konwalijko kochana. Taki twór nie jest w stanie mnie wpienić, bo orientuję się w tych sprawach od podszewki sama administrując witrynę internetową....Dlatego pewne rzeczy nie umkną mojej uwadze. Na prowokację reagować nie będę ani odbijac piłeczki- bo w ten sposób zdegradowałabym się do poziomu tego kogoś. Wkurza mnie to, dlaczego się przyzwala na takie wpisy, mając jako administrator kilka narzędzi do wykorzystania. Już nie chcę myśleć o jeszcze jednej możliwości, bo to by znaczyło, że niewiele od złych czasów się zmieniło. Posiadając taką świadomość, inaczej uczynić nie mogę, jak na trochę się wycofać.
Pisz do mnie na meila śmiało.
 
13 grudnia 2019 17:34 / 1 osobie podoba się ten post
Nie wiem jak dlugo to forum tu jest i co tu się działo wiem, ze teraz jestem tu bo jestem na wyjezdzie potem wiadomo w domu rzadziej zajrze;-)  ale jest gdzie co napisac w wolnej chwili poczytac
13 grudnia 2019 17:36 / 5 osobom podoba się ten post
Mycha

Plusa Ci nie dam, bo nie podoba mi się ta wiadomość. No trudno, jeżeli tak chcesz to będziemy musieli to jakoś przetrwać. Ale zaglądaj tu czasem. Sama po sobie wiem, że przerwa od forum często/gęsto dobrze robi. 
Nie wiem o co poszło, bo wczoraj akurat nie zaglądałam tu. Chyba że rano. Wiesz co Tina, pobiegaj troche po swoich górkach w CH, odsapnij, przewietrz co się da i zajrzyj do nas. Proszę.

Własnie tak zrobię. Teraz urlopik. Muszę parę rzeczy przemyśleć.
13 grudnia 2019 18:52 / 5 osobom podoba się ten post
Evvex

Jakbyś w moich myślach czytała :modlmy sie: to potrwa jak zawsze chwilkę i minie jak zły sen.

Evvex ,jesteś!
Musiało małe trzęsienie nastąpić, żebyś się odezwała?
Czy też pauzujesz od czasu do czasu?