Na wyjeździe #25

18 maja 2015 12:13
Proszę kontynuować tutaj.
18 maja 2015 12:23 / 6 osobom podoba się ten post
Skorzystam z okazji i będę pierwsza na kolejnej stronie. U mnie , na wyjeżdzie nic szczególnego sie nie dzieje,a może jednak tak. Wczoraj miałam "branie' i to po wyjściu z kościoła. Nawet było to miłe, ale ja jeszcze chyba nie na tym etapie.Pozdrowionka i miłego tygodnia.
18 maja 2015 12:44
firma szuka zmienniczki... ech mogliby kogoś już zaproponować rodzinie, wiem że jeszcze czas jest, ale... wolałabym się już cieszyć "na pewne" :/
18 maja 2015 13:42 / 2 osobom podoba się ten post
Jak ja lubie taki dzień jak dzisiaj myślę,że będzie ich więcej,aż chce sie pracować na takiej szteli.Dopiero mam czas usiaść do lapka moja Pani śpi po obiedzie.Dzisiaj zupa z kalarepką i budyń na deser wystarczy bo gorąco jak byłam dwa razy na zakupach kupiłam kwiaty i ziemie do donic na tarasie.Sadzonki zamoczone w wodzie czekaja do wieczora teraz nie da rady 29 st.C to południowa strona Bardzo lubie miec zajecie czas upływa szybko a i oko można pocieszyć.W niedziele Zielone Światki moja pdp zamowiła sobie fryzjera na środe i rehabilitantka przychodzi dla  niej to rozrywka bo ciagle w domu przebywa.Ale musze ruszyć znow na spotkanie seniorów ja zawiozę nie sobie pośpiewa i troche pogada ze znajomymi.Zaczynam sie opalać chociaz nie powiem przyjechalam z domu opalona,pytali mnie gdzie byłam na urlopie.Powiedzialam,że tylko w Polsce słoneczko taki brąz wyzwala.No nie powiem,że uwierzyli od razu, ale mam w kompie terminarz - pamietnik ze zdjęciami więc pokazałam. Miłego spokojnego popołudnia:
18 maja 2015 18:08 / 5 osobom podoba się ten post
Berdi,rozbawiłaś mnie,chyba jeszcze nikt nie wymyślił żeby na złość pdp zostać dłużej ahhahahahaahah No nie mogę,ale Ty pomysłowa jesteś:
18 maja 2015 19:37
Czy któras z Was jeszcze częstuje wieczorem pdp Melperonem?
Działa on?
Są jakieś skutki uboczne widoczne?
18 maja 2015 20:09 / 2 osobom podoba się ten post
Zajrzałam tylko, ide pod prysznic po całodziennej robocie.Jutro ponoc ma padac deszcz to będę miała dzień wolny.Mam tyle energii,ze mnie unosi nad ziemia.Zrobie sobie cos dobrego do picia i siadam poczytam co to sie dzisiaj wydarzyło,oby dobre wieści tylko były.Dzisiaj juz wysłałam pakiecik do domu kupiłam wnuczce stroj kapielowy i synowej też tylko z paero,ktore dokupiłam osobno.Nie wiem kiedy do domu pojade więc niech sie chwalą jaka babcie i teściową mają
18 maja 2015 20:11 / 1 osobie podoba się ten post
mleczko1

Zajrzałam tylko, ide pod prysznic po całodziennej robocie.Jutro ponoc ma padac deszcz to będę miała dzień wolny.Mam tyle energii,ze mnie unosi nad ziemia.Zrobie sobie cos dobrego do picia i siadam poczytam co to sie dzisiaj wydarzyło,oby dobre wieści tylko były.Dzisiaj juz wysłałam pakiecik do domu kupiłam wnuczce stroj kapielowy i synowej :brawo1:też tylko z paero,ktore dokupiłam osobno.Nie wiem kiedy do domu pojade więc niech sie chwalą jaka babcie i teściową mają:-):-):-)

Pakiecik też dziś wysłałam ,ale ze swiomi ciuchami ,nie wiem dlaczego tyle się uzbierało. rodznka dostała 2 tygodnie wcześniej co by nie było żalu.
18 maja 2015 20:13 / 1 osobie podoba się ten post
mleczko1

Jak ja lubie taki dzień jak dzisiaj myślę,że będzie ich więcej,aż chce sie pracować na takiej szteli.Dopiero mam czas usiaść do lapka moja Pani śpi po obiedzie.Dzisiaj zupa z kalarepką i budyń na deser wystarczy bo gorąco jak:diabel2: byłam dwa razy na zakupach kupiłam kwiaty i ziemie do donic na tarasie.Sadzonki zamoczone w wodzie czekaja do wieczora teraz nie da rady 29 st.C to południowa strona:-) Bardzo lubie miec zajecie czas upływa szybko a i oko można pocieszyć.W niedziele Zielone Światki moja pdp zamowiła sobie fryzjera na środe i rehabilitantka przychodzi dla  niej to rozrywka bo ciagle w domu przebywa.Ale musze ruszyć znow na spotkanie seniorów ja zawiozę nie sobie pośpiewa i troche pogada ze znajomymi.Zaczynam sie opalać chociaz nie powiem przyjechalam z domu opalona,pytali mnie gdzie byłam na urlopie.Powiedzialam,że tylko w Polsce słoneczko taki brąz wyzwala.No nie powiem,że uwierzyli od razu, ale mam w kompie terminarz - pamietnik ze zdjęciami więc pokazałam. Miłego spokojnego popołudnia::przytula:

Witaj Mleczko po drugiej stronie 
18 maja 2015 20:28 / 2 osobom podoba się ten post
ohhh zemstwa jest slodka .))))
18 maja 2015 20:45 / 1 osobie podoba się ten post
magmab

Witaj Mleczko po drugiej stronie :przytula:

taka okazja była! ale co sie odwlecze to........... 
18 maja 2015 21:01 / 1 osobie podoba się ten post
mzap88

Czy któras z Was jeszcze częstuje wieczorem pdp Melperonem?
Działa on?
Są jakieś skutki uboczne widoczne?

To popularny neuroleptyk w Niemczech.
Jak dobrze dawka dobrana, to działa.
Nie ma jakichś drastycznych skutków ubocznych-nooo ,może nie działać;).
A coś się dzieje?
18 maja 2015 21:03
tina 100%

To popularny neuroleptyk w Niemczech.
Jak dobrze dawka dobrana, to działa.
Nie ma jakichś drastycznych skutków ubocznych-nooo ,może nie działać;).
A coś się dzieje?

no właśnie mam wrażenie,że nie działa, a dostaje 2 tabletki.
18 maja 2015 21:05 / 1 osobie podoba się ten post
mzap88

no właśnie mam wrażenie,że nie działa, a dostaje 2 tabletki.

25 mg jedna?Od kiedy bierze?
18 maja 2015 21:13
mleczko1

:dwa piwa: taka okazja była! ale co sie odwlecze to........... 

Coś mnie omineło????????