Na wyjeździe #25

23 czerwca 2015 22:46
salazar

To fajnie że masz, ale zgłaszałaś wcześniej, że masz go sporo, czy auto podjeżdżało, a Ty pokazywałaś, co się ma w nim pomieścić? 

oczywiscie zawsze jak cos znajde kto sie ogłasz mówie ile mam bagazy i czy mnie zabierze,nigdy nietrafilam zle.zawsze trzaba wczesniej mówic by poxniej niebyło rozczarowania
23 czerwca 2015 22:51 / 15 osobom podoba się ten post
Prowincjusz powraca, jutro podpisuje umowę, a w sobotnio-niedzielną noc mknąć będę "Sindbadem" do Baden-Baden.
Żarcioszek, do Dijuseldorfa ;)
24 czerwca 2015 06:39 / 1 osobie podoba się ten post
Co go obchodziła Twoja waga ? co na rowerze na bagażniku abo na ramie chce Cię wieżć ? ......tylko mo na " kierowniku " nie siadaj !....bo Ci nózki będą cierpnieć a to już nie całkiem przyjemne uczucie jest ! )))))))
24 czerwca 2015 08:35 / 3 osobom podoba się ten post
Dzien dobry wszystkim - wczoraj przeholowałam naraziłam swoje zdrowie 10 km-wy marszobieg dał mi w kość.Wieczorem byłam wykonczona.
Dzisiaj piekna pogoda słoneczko na lazurowym niebie znów mnie kusi spacerkiem.Wstałam wczesnie jak zwykle,mam plan na dzisiejszy dzień.Nie będe pisała co robię z czeresniami wielkimi czarnymi z prawie kapiącym sokiem,ale smakuje wybornie.

Jestem w pracy 1,5 mca a zleciało jak jeden tydzień.Sama sie dziwie,że tak może być. Dobrego dnia,słonecznego i spokojnego.
24 czerwca 2015 08:45
Kolezanki i koledzy- jako slabo doswiadczona opiekunka mam pytanie. Dostalam 2 oferty pracy na już ( dziś musze się zdecydować, bo czas goni)- lokalizacja mi odpowiada, stan PDP mniej więcej ten sam, czynności przy nich tez, ale.... po pierwsze jedna firma jest mało znana, ma mało opinii, chociaż znalazłam ich w KRAZ. A druga jest sprawdzona, pewna, ale za to od tragicznej kwoty odprowadzają ZUS no i przelewają w zlotowkach :/ aaaa no i jedna PDP ma 20 lat mniej niż druga- która lepsza? ;)
24 czerwca 2015 09:13
No wlasnie na dwoje babka wrozyla - jedna ma plusy i minusy i druga i jestem w kropce. I kasa jest wazna i bezpieczenstwo( a raczej pewnosc ze sie ciezko zarobione pieniadze dostanie bez problemow). A obie stelle sa pierwszorazowe, wiec nie mam kogo zapytac o konkrety ;)
Rozum na kase wskazuje, ale jakos tak w srodku do tej drugiej stelli jestem bardziej przekonana ;) sfiksowac mozna. Poprosilam zeby i jedna agencja i druga zadzwonily do mnie jeszcze raz i dopytam szczegoly :P ale chyba na losowaniu sie skonczy, jesli nikt mi nic sensonego nie doradzi :/
24 czerwca 2015 09:18 / 1 osobie podoba się ten post
amelka

Mleczko, rozumiem, ze to ten na dole.

Jak zwykle masz racje.Nie mogłam przeciez na pierwszym planie umiescic portierni*. Zresztą za wysoko było