Pochwalijki #2

07 czerwca 2015 08:19 / 4 osobom podoba się ten post
moncherie

Nie chodzi mi o dyskusje. Jak sie tu pierwszy raz zalogowalam to wieczorami bywalo tu nawet i 50 osob. Ile jest teraz? Ile z tych zalogowanych pisze? I nie jest to wina osob, ktore nie przestrzegaja, za pozwoleniem Moderatora, regulaminu. To, niestety, wina Moderatora. Poniewaz do tej pory uwazalam, ze to czlowiek mily i inteligentny, wyszlo mi, ze cierpimy z powodu jego niesamowitego poczucia humoru. Dla mnie nie do ogarniecia, ale moze ja za glupia zwyczajnie jestem.

Ja też jestem czasem zalogowana, a urzęduję w sieci. Oglądam filmy albo siedzę na busuu. A na forum robi się ostatnio smątnie, pierwsze skrzypce wiadomo gra nabiał.


 


I to jest ewidentny przykład tego, kto na forum robi bałagan... Moderator

07 czerwca 2015 09:01 / 3 osobom podoba się ten post
I wlasnie w ten sposob postepuje wiekszosc. Pytanie tylko czy o to chodzi? Takie zamierzenie mieli zalozyciele forum? Chyba raczej nie. Nie podoba mi sie to i nie mam zamiaru tego akceptowac.
07 czerwca 2015 09:03
moncherie

I wlasnie w ten sposob postepuje wiekszosc. Pytanie tylko czy o to chodzi? Takie zamierzenie mieli zalozyciele forum? Chyba raczej nie. Nie podoba mi sie to i nie mam zamiaru tego akceptowac.

"Siła w czynach, nie w słowach." Moderator

07 czerwca 2015 09:18 / 3 osobom podoba się ten post

Moncherie - w ciągu ostatniego tygodnia co rusz, celowo robisz na forum bezsensowną zadymę. Pokłóciły się dwie osoby, a Ty tydzień później musisz to wywlekać, przypominać i robić to w każdym możliwym temacie. Przypominam że udział na forum jest dobrowolny! Przypominam również, że celowe wywoływanie kłótni może się w końcu skończyć banem. Moderator

07 czerwca 2015 09:21 / 1 osobie podoba się ten post
magdalena_k

"Siła w czynach, nie w słowach." Moderator

Nic dodac nic ujac. Gratuluje poczucia humoru. Ja jednak przejde do czynow.
07 czerwca 2015 09:34 / 2 osobom podoba się ten post
moncherie

Moncherie - w ciągu ostatniego tygodnia co rusz, celowo robisz na forum bezsensowną zadymę. Pokłóciły się dwie osoby, a Ty tydzień później musisz to wywlekać, przypominać i robić to w każdym możliwym temacie. Przypominam że udział na forum jest dobrowolny! Przypominam również, że celowe wywoływanie kłótni może się w końcu skończyć banem. Moderator

Ta tem. powietrza wpływa jednak na nasze samopoczucie i zachowanie.Otworz okno dopóki chłodne powietrze.

kronikarko nie etatowa Op.24 - ostatni raz wyjasniam,że też mam pretensje do moderatora za to, ze usunął moj wpis w ktorym zamieściłam meila od innej opiekunki -NA WYRAŹNE JEJ ŻYCZENIE- chciałam poprostu przypomnieć,że taki fakt miał miejsce - probowałam go wysłac pocztą elektr. zwrotną, ale niestety opiekunka owa zmieniła adres meilowy.Nie było innej mozliwości przedstawienia prawdy.

Odnosnie usuwania wpisów - to pisz do moderatora. A co do treści w topiku List gończy - to wpis miał mniej więcej taki sens jak zapraszanie za życia na stype.
Nie czytaj moich wpisow i nie wymienaj mojego nicku to sie uspokoisz nerwowo.

No a teraz ......................... miłej niedzieli życzę wszystkim bez wyjątku.

07 czerwca 2015 09:39 / 1 osobie podoba się ten post
Zbiegły sie dwa wpisy.Chcę napisać,że z nikim sie nie kłóciłam.Napisałam 2 wpisy dołączyłam to co dołączyłam i nie brałam udziału w "dyskusji".Nie biorę udziału w snuciu teorii spiskowych.
07 czerwca 2015 09:54 / 10 osobom podoba się ten post
moncherie

Moncherie - w ciągu ostatniego tygodnia co rusz, celowo robisz na forum bezsensowną zadymę. Pokłóciły się dwie osoby, a Ty tydzień później musisz to wywlekać, przypominać i robić to w każdym możliwym temacie. Przypominam że udział na forum jest dobrowolny! Przypominam również, że celowe wywoływanie kłótni może się w końcu skończyć banem. Moderator

Dziewczyny ! nie podlizuję się Moderatorowi , bo ani pieniędzy nie muszę pożyczać ani nie piszę tu tego , żeby z palcem do ........komuś wchodzić !
Co Wam do cholery przeszkadza kto jest na forum , kogo wywalić trzeba a komu kolorem po oczach walnąć . Szukacie jakiejś zemsty , ale po co , komu ma to służyć ? Bardzo Was wszystkich lubię , jeśli mnie ktoś wkurzy to opitolę , podąsam się jakiś czas , ale chciałabym , żebyście tu WSZYSTKIE były , bo inaczej wieje nudą . Moncheri , jesteś mądrą " babą " , ale czasem Cię przestaję rozumieć , bo : awersję do Mleczka masz chyba od tej pory jak miałaś pierwsze zatargi ( forumowe ) z eksmężem a ona go bardzo broniła a Tobie dogryzała , wiem , ma prawo Cię boleć !!!....Bardzo wk...zdenerwowałam się jak margolcia napisała Ci tego słynnego już posta , bo gdyby napisała to w formie żartu to aż tak by się tego zle nie odbierało .....nie będe się rozpisywać , mnie też nie raz , nie dwa ktoś za skórę zalazł , ale nie żądam " sprawiedliwości " , bo ja tutaj dziesiątkom osób też za skórę zalazłam a nie krzyczały " Baśka musi odejść !!! " .......a i jeszcze jedno : chociaż niejaki R. naurągał mi od " próchna " i to z błedęm ortograficznym to nie znaczy , że jeśli coś mu przysrywam to dlatego , że był czyimś mężem , bo byłabym durniejsza niż jestem , czytać umiem a w małzeństwo ( nawet byłe ) nie ma co się wtrącać , bo małzonkowie dojdą ( doszli ) do ugody , rozmawiają ze sobą sympatycznie a ten co obstawał za jedną bądz drugą stroną już jest śmiertelnym wrogiem !...... teraz możecie mnie zlinczować , ubić , ale przynajmniej będę mogła powiedzieć ( jeśli będę jeszcze mogła ! ) , że poległam z MIŁOŚCI  do Was ....... życzę sobie , żeby NIKOGO nie usuwano z forum , bo zrobi się totalna kicha !..Amen
07 czerwca 2015 10:03 / 1 osobie podoba się ten post

A dlaczego Magdalena_k ma usuniete konto? co tu się kuźwa dzieje??


 


Trąbiła od tygodnia że sobie usunie, no i sobie usunęła - ot co się dzieje. Przypominam wszystkim, ze temat "Pochwalijki" został założony chyba w innym celu? Miałem dodać coś jeszcze, ale zamiast tego odsyłam do powyższego postu Arabrab, która napisała wiele treści, które i mnie się cisnęły na klawiaturę. Moderator

07 czerwca 2015 10:05 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Dziewczyny ! nie podlizuję się Moderatorowi , bo ani pieniędzy nie muszę pożyczać ani nie piszę tu tego , żeby z palcem do ........komuś wchodzić !
Co Wam do cholery przeszkadza kto jest na forum , kogo wywalić trzeba a komu kolorem po oczach walnąć . Szukacie jakiejś zemsty , ale po co , komu ma to służyć ? Bardzo Was wszystkich lubię , jeśli mnie ktoś wkurzy to opitolę , podąsam się jakiś czas , ale chciałabym , żebyście tu WSZYSTKIE były , bo inaczej wieje nudą . Moncheri , jesteś mądrą " babą " , ale czasem Cię przestaję rozumieć , bo : awersję do Mleczka masz chyba od tej pory jak miałaś pierwsze zatargi ( forumowe ) z eksmężem a ona go bardzo broniła a Tobie dogryzała , wiem , ma prawo Cię boleć !!!....Bardzo wk...zdenerwowałam się jak margolcia napisała Ci tego słynnego już posta , bo gdyby napisała to w formie żartu to aż tak by się tego zle nie odbierało .....nie będe się rozpisywać , mnie też nie raz , nie dwa ktoś za skórę zalazł , ale nie żądam " sprawiedliwości " , bo ja tutaj dziesiątkom osób też za skórę zalazłam a nie krzyczały " Baśka musi odejść !!! " .......a i jeszcze jedno : chociaż niejaki R. naurągał mi od " próchna " i to z błedęm ortograficznym to nie znaczy , że jeśli coś mu przysrywam to dlatego , że był czyimś mężem , bo byłabym durniejsza niż jestem , czytać umiem a w małzeństwo ( nawet byłe ) nie ma co się wtrącać , bo małzonkowie dojdą ( doszli ) do ugody , rozmawiają ze sobą sympatycznie a ten co obstawał za jedną bądz drugą stroną już jest śmiertelnym wrogiem !...... teraz możecie mnie zlinczować , ubić , ale przynajmniej będę mogła powiedzieć ( jeśli będę jeszcze mogła ! ) , że poległam z MIŁOŚCI  do Was ....... życzę sobie , żeby NIKOGO nie usuwano z forum , bo zrobi się totalna kicha !..Amen

Nie prawda.Napisałam wtedy jeden wpis,że to  niemiejsce na wywlekanie spraw dotyczących konkubina,bo tak odczytałam wpis.

Awersje zdzierżę ale podpuszczanie nie.Jakoś taka ogólna amnezja zapanowała nikt nic nie pamieta co pisał. Ja mam dobra pamięć,bo ćwiczę.Zapoczątkowałas ataki na mnie popełnilas wpis w ktorym wyraznie napisałas,ze to ja przyczyniłam sie do usunięcia nasze kolezanki z forum a Twojej zmieniczki.Napisałas publicznie a wyjasniłas prywatnie, ale o tym zapomniałas napisać na forum.Jaki ja ma wpływ na usuwane wpisy i  wykluczanie z forum? no jaki?

Proszę,zeby moj wpis został na forum.Niech kazdy odpowiada za swoje wpisy i daruje sobie przerabianie innym senu zawartego w ich postach.
I to by było na tyle
07 czerwca 2015 10:18 / 7 osobom podoba się ten post
Życzę wszystkim miłej i spokojnej niedzieli! Zwłaszcza osobom, które nie biorą udziału w tych wszystkich, wirtualnych szarpaninach, ktore nikomu nie są potrzebne.
07 czerwca 2015 10:20 / 2 osobom podoba się ten post
MeryKy

Ja też jestem czasem zalogowana, a urzęduję w sieci. Oglądam filmy albo siedzę na busuu. A na forum robi się ostatnio smątnie, pierwsze skrzypce wiadomo gra nabiał.


 


I to jest ewidentny przykład tego, kto na forum robi bałagan... Moderator

A porządek to jest tylko wtedy jak na forum są reklamy na pierwszej stronie pan Robert, Mleczko i Moderator?
Sorry zamomniałam o Amelce
07 czerwca 2015 10:23 / 8 osobom podoba się ten post
mleczko1

Nie prawda.Napisałam wtedy jeden wpis,że to  niemiejsce na wywlekanie spraw dotyczących konkubina,bo tak odczytałam wpis.

Awersje zdzierżę ale podpuszczanie nie.Jakoś taka ogólna amnezja zapanowała nikt nic nie pamieta co pisał. Ja mam dobra pamięć,bo ćwiczę.Zapoczątkowałas ataki na mnie popełnilas wpis w ktorym wyraznie napisałas,ze to ja przyczyniłam sie do usunięcia nasze kolezanki z forum a Twojej zmieniczki.Napisałas publicznie a wyjasniłas prywatnie, ale o tym zapomniałas napisać na forum.Jaki ja ma wpływ na usuwane wpisy i  wykluczanie z forum? no jaki?

Proszę,zeby moj wpis został na forum.Niech kazdy odpowiada za swoje wpisy i daruje sobie przerabianie innym senu zawartego w ich postach.
I to by było na tyle:chaplin:

Jezusie Nazareński ! Kobieto odpuśc sobie " wypominajki " , bo napisałam wyraznie : że i mnie i ja komuś za skórę zalazłam i po co wypominania , żadania usuwań , bo zabiorę swoje wiadereczko i łopatkę ? ....... Przykro mi , że byłam pierwszą osobą na forum , która Cię zaatakowała ( rejestracja moja 5. 01 2014 r ), czy ja Ci coś do cholery wypominam ? .....Napisałam tylko to , że chyba " niesmak " jaki ma Moncheri jest od tamtej pory a , że ujęłam w tym poście Ciebie to wcale nie znaczy , że tylko o Ciebie chodziło !!!!........ już mi się nic nie chce , róbta co chceta , ale ja w dalszym ciągu obstaję za nieusuwaniem kont , czy to przez samego forumowicza , czy na żadanie forumowiczów czyjegoś konta .....koniec , kropka , amen ...
07 czerwca 2015 10:37 / 4 osobom podoba się ten post
Kirchentag aus Stuttgart, ogladam -- jest super ___ Pokój z Wami...
07 czerwca 2015 10:40 / 1 osobie podoba się ten post
anerik

Kirchentag aus Stuttgart, ogladam -- jest super ___ Pokój z Wami...:aniolki:

Ja nie oglądam , bo nawet msza w tv to jest msza a ja Ci jeszcze nie obmyta i nie ubrana jestem a w kościele wypada nie być cuchnącym i przyzwoicie przyodzianym . No , chyba , że będę udawała , że koszula nocna to sukienka a szlafrok to takie moderna jacke jest ))))))))))