Weryfikacja znajomości języka przez telefon

12 czerwca 2015 17:09 / 1 osobie podoba się ten post
filip

Tłumaczenie ok. Jedyne do czego mógłbym się przyczepić to brak przecinka przed "weil" w zdaniu:  Ich  will als Betreuerin arbeiten weil ich in Polen keine Arbeit finden kann. Chociaż przy telefonicznej weryfikacji nie do wykrycia.

Jak juz dokładnie to dokładnie   prawidłowo po tym nieszczęsnym "przecinku " zgodnie z zasadami budowy zdań winno być : , weil ich keine Arbeit in Polen finden kann ./ TeKaMoLo/ .
13 maja 2017 19:11
Coś znalazłem, niestety zbyt dużo informacji tutaj nie ma. Jeśli ktoś zna inne tematy, będę zobowiązany za podanie źródła, chętnie poczytam.
13 maja 2017 19:29 / 5 osobom podoba się ten post
Rambo8

Coś znalazłem, niestety zbyt dużo informacji tutaj nie ma. Jeśli ktoś zna inne tematy, będę zobowiązany za podanie źródła, chętnie poczytam.

06 czerwca 2018 20:53
Witam , dostałam ofertę pracy , mimo że już prawie zrezygnowałam dużo wcześniej z tej branży , telefony dzwoniły , aż w końcu koleżanka mnie jednak namówiła .
Ona już pracuje kilka lat , zaliczyła za mnie j niemiecki i według tej taryfy dostałam dość ładną propozycje... hi hi ...
Szkoda że wcześniej nie wpadłyśmy na ten pomysł , więc jadę , Pan podobno w dość dobrej kondycji zdrowotnej jeszcze jest , tylko gotowanie , sprzątanie i jakaś tam pomoc ...
Pozdrawiam koleżanki , napisze jak już będę na miejscu i się zapoznam ze wszystkim
06 czerwca 2018 21:59 / 1 osobie podoba się ten post
Koleżanka jedzie z toba
06 czerwca 2018 22:44 / 1 osobie podoba się ten post
klarysa

Witam , dostałam ofertę pracy , mimo że już prawie zrezygnowałam dużo wcześniej z tej branży , telefony dzwoniły , aż w końcu koleżanka mnie jednak namówiła .
Ona już pracuje kilka lat , zaliczyła za mnie j niemiecki i według tej taryfy dostałam dość ładną propozycje... hi hi ...
Szkoda że wcześniej nie wpadłyśmy na ten pomysł , więc jadę , Pan podobno w dość dobrej kondycji zdrowotnej jeszcze jest , tylko gotowanie , sprzątanie i jakaś tam pomoc ...
Pozdrawiam koleżanki , napisze jak już będę na miejscu i się zapoznam ze wszystkim

Nie wiem, czy sobie z nas żartujesz, czy piszesz poważnie. Jeżeli na poważnie, to taki idiotyczny pomysł, aby koleżanka zaliczała za ciebie niemiecki, może mieć przykre konsekwencje, jak juz zderzysz się z rzeczywistością na wyjeździe. W każdym razie życzę powodzenia .
07 czerwca 2018 01:45 / 1 osobie podoba się ten post
klarysa

Witam , dostałam ofertę pracy , mimo że już prawie zrezygnowałam dużo wcześniej z tej branży , telefony dzwoniły , aż w końcu koleżanka mnie jednak namówiła .
Ona już pracuje kilka lat , zaliczyła za mnie j niemiecki i według tej taryfy dostałam dość ładną propozycje... hi hi ...
Szkoda że wcześniej nie wpadłyśmy na ten pomysł , więc jadę , Pan podobno w dość dobrej kondycji zdrowotnej jeszcze jest , tylko gotowanie , sprzątanie i jakaś tam pomoc ...
Pozdrawiam koleżanki , napisze jak już będę na miejscu i się zapoznam ze wszystkim

Zycze szczescia ale jak szybko pojedziesz tak szybko wrocisz...jeszcze klopoty ...czesto rozmowy sa nagrywane ...rezygnuj zanim mozesz i przyjmij oferte dostosowana do swojego jezyka..Nikt nie lubi byc oszukywany .
07 czerwca 2018 09:57
klarysa

Witam , dostałam ofertę pracy , mimo że już prawie zrezygnowałam dużo wcześniej z tej branży , telefony dzwoniły , aż w końcu koleżanka mnie jednak namówiła .
Ona już pracuje kilka lat , zaliczyła za mnie j niemiecki i według tej taryfy dostałam dość ładną propozycje... hi hi ...
Szkoda że wcześniej nie wpadłyśmy na ten pomysł , więc jadę , Pan podobno w dość dobrej kondycji zdrowotnej jeszcze jest , tylko gotowanie , sprzątanie i jakaś tam pomoc ...
Pozdrawiam koleżanki , napisze jak już będę na miejscu i się zapoznam ze wszystkim

Mam uwierzyć, że nie boisz się? Znasz podstawy niemieckiego?
07 czerwca 2018 15:28
Może ktoś wyjeżdżał do Niemiec jako opiekunka z firma SchwesterPfleve i ma opinie która chce się podzielić  
07 czerwca 2018 15:28
Może ktoś wyjeżdżał do Niemiec jako opiekunka z firma SchwesterPfleve i ma opinie która chce się podzielić  
07 czerwca 2018 15:29
Może ktoś wyjeżdżał do Niemiec jako opiekunka z firma SchwesterPflege i ma opinie która chce się podzielić  
07 czerwca 2018 15:29
Może ktoś wyjeżdżał do Niemiec jako opiekunka z firma SchwesterPflege i ma opinie która chce się podzielić  
07 czerwca 2018 16:45
Binor

Nie wiem, czy sobie z nas żartujesz, czy piszesz poważnie. Jeżeli na poważnie, to taki idiotyczny pomysł, aby koleżanka zaliczała za ciebie niemiecki, może mieć przykre konsekwencje, jak juz zderzysz się z rzeczywistością na wyjeździe. W każdym razie życzę powodzenia :palka:.

No śmiech na sali . Też pojechałam bez znajomości języka niemieckiego .....ale nikogo nie okłamałam . Bardzo złe rozpoczęcie pracy, od oszustwa? wstyd, wstyd, wstyd .
07 czerwca 2018 18:50
klarysa

Witam , dostałam ofertę pracy , mimo że już prawie zrezygnowałam dużo wcześniej z tej branży , telefony dzwoniły , aż w końcu koleżanka mnie jednak namówiła .
Ona już pracuje kilka lat , zaliczyła za mnie j niemiecki i według tej taryfy dostałam dość ładną propozycje... hi hi ...
Szkoda że wcześniej nie wpadłyśmy na ten pomysł , więc jadę , Pan podobno w dość dobrej kondycji zdrowotnej jeszcze jest , tylko gotowanie , sprzątanie i jakaś tam pomoc ...
Pozdrawiam koleżanki , napisze jak już będę na miejscu i się zapoznam ze wszystkim

Kobieto czy ty poważna jesteś?! Ja rozumiem że można z podstawami jechać i sie dokształcać. Ale żeby od kłamstwa zaczynać? Pomyślałaś o tym jakie problemy mogą wyniknąć z tego? I żeby się na forum do tego przyznawać. Nie wiem czy ty uważasz się za sprytną w tym momencie, czy poprostu jesteś mądra inaczej (sorry za szczerość, ale tak to odbieram)
07 czerwca 2018 22:26
klarysa

Witam , dostałam ofertę pracy , mimo że już prawie zrezygnowałam dużo wcześniej z tej branży , telefony dzwoniły , aż w końcu koleżanka mnie jednak namówiła .
Ona już pracuje kilka lat , zaliczyła za mnie j niemiecki i według tej taryfy dostałam dość ładną propozycje... hi hi ...
Szkoda że wcześniej nie wpadłyśmy na ten pomysł , więc jadę , Pan podobno w dość dobrej kondycji zdrowotnej jeszcze jest , tylko gotowanie , sprzątanie i jakaś tam pomoc ...
Pozdrawiam koleżanki , napisze jak już będę na miejscu i się zapoznam ze wszystkim

Niedobrze :(...Nie zaczynałabym od kłamstwa...Jeżeli nie znasz języka, to Twoje zachowanie uważam za skrajnie nieodpowiedzialne. Nie jedziemy do zdrowych ludzi, mogą wyniknąć różne sytuacje. Jeżeli będziesz musiała wezwać pogotowie- jak to zrobisz ? Koleżanki mają rację- możesz bardzo szybko i niefajnie wrócić...I jeszcze się wstydzić przed samą sobą ... Wiadomo, że nie jedziemy tam dla przyjemności, kasa też jest ważna. Ale na litość boską- nie najważniejsza !!!!