Dlaczego zarejestrowałaś/eś się na forum?

03 listopada 2019 17:40 / 4 osobom podoba się ten post
Mleczko

A ja jszcze nie wiem po co się zarejestowałam :-( . Ponieważ pamięc jest zawodna poszukałam swojego wpisu i nie ma . To mam zagwozdkę :smiech: Ale zauważyłam, że co niektorzy mają kilka powodów.......... no i się zarejestrowałi .:smiech3:

Bardzo smieszne , satyryczne.
Mam jeszcze kilka powodów , wymienie innym razem ...
żeby cos zostało jeszcze na pózniej do napisania 
03 listopada 2019 17:49 / 3 osobom podoba się ten post
A ja już kiedyś napisałam i się nie będę powtarzac
03 listopada 2019 17:51 / 3 osobom podoba się ten post
Grabowiec26

Zarejestrowałem się żeby znaleźć się w tym środowisku , poznać co myślą i wiedzą inni ,
dla rozrywki , dla zabicia czasu , czasem dla poprawy nastroju :spotkanie:

Dobrze trafiłeś :) 
03 listopada 2019 19:51 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

No popatrz, a ja dlatego, bo zobaczyłam, że nie ma tu żadnych "wariatek " tylko fajni ludzie z którymi i pośmiać się można, i poradzą i wesprą w razie potrzeby :-)

Znaczy sie lubisz fajnych, ja czasami potrzebuje wariatek. Tylko jak to rozumieć to ja juz nie wiem 
03 listopada 2019 20:05 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha

Znaczy sie lubisz fajnych, ja czasami potrzebuje wariatek. Tylko jak to rozumieć to ja juz nie wiem :-)

Jak wariatki pozytywnie zakręcone ,to też lubię  
Nawet sama czasami taka bywam 
03 listopada 2019 20:12 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Jak wariatki pozytywnie zakręcone ,to też lubię :-) 
Nawet sama czasami taka bywam :radosc:

Taka stuknięta wariatka nie jest nikomu potrzebna ale zakręcona pozytywnie wariatka, to już tak. Nawet bywa pozyteczna 
28 lutego 2020 13:20 / 4 osobom podoba się ten post
Zarejestrowałam się bo interesuje mnie praca na stanowisku opiekunki tu mogę zdobyć dużo ciekawych informacji pozdrawiam mile Panie. 
28 lutego 2020 13:33 / 2 osobom podoba się ten post
basia111951

Zarejestrowałam się bo interesuje mnie praca na stanowisku opiekunki tu mogę zdobyć dużo ciekawych informacji pozdrawiam mile Panie. 

Witaj Basiu 
28 lutego 2020 14:09 / 1 osobie podoba się ten post
Witaj Kika
30 kwietnia 2020 17:42 / 6 osobom podoba się ten post
Zarejestrowałam  się z nudów  i po to by bliskich  nie zanudzać  opowieściami  z tej  pracy. 
30 kwietnia 2020 17:45 / 5 osobom podoba się ten post
Marilyn

Zarejestrowałam  się z nudów  i po to by bliskich  nie zanudzać  opowieściami  z tej  pracy. 

Przynajmniej szczerze 
30 kwietnia 2020 19:49 / 6 osobom podoba się ten post
Z braku laku może zobaczę co te ropuchy pisza ciekawego.... A tu szok... Wygadane wyszczekane wykształcone.... : ksiezniczki
30 kwietnia 2020 20:24 / 6 osobom podoba się ten post
Clio

Z braku laku może zobaczę co te ropuchy pisza ciekawego:lol3:.... A tu szok... Wygadane wyszczekane wykształcone.... :hihi:: ksiezniczki

Tym razem o mało nie zemdlałam. Wyprzedzasz Janusza Tracza z Plebanii i Waldemara Jaroszego z M jak Milość w rankingu czarnych charakterów. Szacun 
30 kwietnia 2020 20:34 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Tym razem o mało nie zemdlałam. Wyprzedzasz Janusza Tracza z Plebanii i Waldemara Jaroszego z M jak Milość w rankingu czarnych charakterów. Szacun :agent:

Nie noo ja zem normalna całkiem czasem odzywa się jednak czarna strona mocy 
30 kwietnia 2020 21:05 / 4 osobom podoba się ten post
Clio

Z braku laku może zobaczę co te ropuchy pisza ciekawego:lol3:.... A tu szok... Wygadane wyszczekane wykształcone.... :hihi:: ksiezniczki

Sadzawka pusta