Dlaczego zarejestrowałaś/eś się na forum?

16 czerwca 2015 07:14 / 7 osobom podoba się ten post
Trafiłam do Was przypadkiem, Szukałam informacij na temat opieki, oraz opini o firmach. Zaczełam czytac i doszłam do wniosku żeby śię zarejestrowac. Dostałam od Was kochani fachową poradę,nauczkę, oraz' reprymendy'' Forum bardzo mi śię podoba Wy zawsze pomożecie, podacie pomocną dłon, gdy zajdzie taka potrzeba. Jesteście Wspaniali, pomocni. Bardzo Was kocham, jesteście jak druga Rodzina. Fajnie miec koleżanki po fachu. A Ten portal to Encyklopedia wiedzy i pomocy. pozdrawiam
16 czerwca 2015 13:54 / 3 osobom podoba się ten post
kasia63

Już plusa prawie dalam, a tu czytam "Wasze forum".....jakie "Wasze"?Chyba chciałas napisać "Nasze" i paluszki Ci sie omskły były:):):):)hi hi hi

Jak wiele osób natrafiłam dawno temu zupełnie przypadkowo na forum i zostałam :) Przez lata forum rozrosło się i codziennie tętni życiem.Jest nieocenioną kopalnia wiedzy nt naszej pracy ,tym cenniejszą ,żł bierze się ona  z praktyki.To zupelnie cos innego niz wiedza książkowa.Poza tym doceniam fakt,ze dzieki forum poznałam wiele wspaniałych osób tak wirtualnie jak i w realu:)Dla mnie nasze form nie jest tylko kolejna stronką w internecie:)Wiem ,że to uzależnienie,ale z listy tych fajnych nałogów:):):)Choc z drugiej strony, nałóg to z definicji coś negatywnego:):):):)Ale czy na pewno?:):):)
Lektura forum,zwłaszcza na wyjeżdzie ,to bardzo często jedyne miejsce gdzie można sie wyżalić, wygadać ,poradzić,po prostu byc-troche tak jakby się siedziało przy wielkim stole z przyjaciółmi:):):)Lubie tu być:):):)

oki juz się poprawiam ,,Nasze ''  ;)
20 sierpnia 2015 21:06 / 3 osobom podoba się ten post
Ja trafiłam na forum ,bo takze szukałam informacji o opiece.Teraz dużo czytam i fakt duzo sie dowiaduje o prawdziwym życiu tego rodzaju pracy.Wszystko co za i przeciw.Dzieki serdeczne za dzielenie sie.
21 sierpnia 2015 06:07 / 14 osobom podoba się ten post
Czytalam z zapartym tchem przezucajac sie z ksiazek na wasze forum bo to przeciez jak jedna ksiazka wielka tajemniczna pelna przygod dramatow ludzkich tragedii i Waszej wielkiej pomocy waszej walki o lepszy byt o czlowieczenstwo przegladalam wiele for ale to jakos zaraz mnie pochlonelo,,wiele tu talentow literackich bo czlowieka poznajemy nie tylko w realu poznajemy po stylu wypowiedziach pomocy sercu to wszystko tu jest wierze ze nikt nie zostal bez dobrej rady,,ja pierwszy raz sie tu udzielam dlugo brakowalo mi odwagi az pewnego dnia musialam bo bylo mi na tyle zle ze musialam sie podzieli moim podlym nastrojem po 6 z koleji nieprzespanej nocy przy pracy 24 to bylo prawdziwe 24 na dobe.....posluchalam rad powiadomilam odpowiednie sluzby i zjechalam pierwszy raz w zyciu poddajac sie apodyktycznej rodzinie ktora pomimo bogactwa nie potrafila umierajacemu ojcu zapewnic nalezytej opieki on odchodzil w strachu leki musialam przy nim byc kazde odejscie od lozka krzyk prosilam corke blagalam wreszcie ocknelam sie z letargu nie mogac sobie przypomniec jaki dzis dzien...zaczelam pisac dzialac postawilam sie proszac o pomoc choc na 3 godziny nocne ...niestety nie uzyskalam firma odwolala mnie ze zlecenia po sprawdzeniu iz nie jest to praca do wykonania przez jedna osobe...i robot musi wymienic baterie dziadzio zmarl na 3 ci dzien po moim wyjezdzie ja wrocilam jak flak poddana wykonczona pokonana nie majac juz wiecej sil na prace.Alem sie opamietala dzieki waszym przykladom dzieki poradom i pomocy i jestem macniesza bardziej ostrozna.Moze kiedys stworze bloga ze wspomnien kilku letniej pracy alem jeszcze nie jest gotowa.Dziekuje ze jestescie badzcie do konca Swiata i o jeden dzien dluzej ze zacytuje Owsiaka.
16 lutego 2017 17:24 / 1 osobie podoba się ten post
Witam,jestem tu po raz pierwszy,chętnie nawiążę kontakt,obecnie pracuję w Bremen
16 lutego 2017 17:29 / 1 osobie podoba się ten post
Zosia68

Witam,jestem tu po raz pierwszy,chętnie nawiążę kontakt,obecnie pracuję w Bremen

Witaj Zosiu, czuj się tu dobrze, pisz co Ci w duszy gra i wiedz, że tu sporo osób lubi żartować, więc nie bierz wszystkiego do siebie 
16 lutego 2017 18:26 / 3 osobom podoba się ten post
Miło,że ktoś mnie zauważył,pozdrawiam Cię Nugatko
16 lutego 2017 21:29 / 1 osobie podoba się ten post
Zosia68

Witam,jestem tu po raz pierwszy,chętnie nawiążę kontakt,obecnie pracuję w Bremen

Zosiu .Witaj.Powitajki są dla nowych osób.Baw się z nami.
16 lutego 2017 21:55 / 3 osobom podoba się ten post
Teresko-a co Ty dziecko tak się "jąkasz"-hi,hi
                                                                             Witaj Zosieńko!
16 lutego 2017 23:06 / 4 osobom podoba się ten post
Nie odpowiem na tytułowe pytanie, dlaczego. Ponieważ ja się nie rejestrowałem)).
Na tym forum zarejestrowała mnie koleżanka, zachęcając do pilnego czytania. 
I to prawda, co mówiła, ponieważ znalazłem tutaj mnóstwo praktycznych porad i podpowiedzi, które okazały się bardzo przydatne  w trudnej opiekuńczej pracy.
Mówi do mnie, siadaj, najpierw czytaj, a po tym pisz.  No to siadłem i jestem tu.
17 lutego 2017 08:09 / 6 osobom podoba się ten post
No a ja tu trafiłam dzieki kolezance,chociaz moze nie do konca ! Poleciła forum opiekunk ze na takim forum mozna popisac pogadac o wszystkim i niczym,człowiek wie ze nie jest samNo i duzo przydatnych informacji mozna zdoby lub uzyskac pomoc ,rade doswiadczonych bardziej opiekunek!!Wpisałam w google i pokazało mi sie sporo ale to jakos mi podeszło z nazwa najlepiej i tak oto sie tu znalazłam!!!
17 lutego 2017 10:55 / 1 osobie podoba się ten post
Zarejestrowałam się aby dostać od was opinie na temat tej pracy jak i różnych agencji. Wiadomo, że opinie od opiekunek będą najlepsze. 
17 lutego 2017 10:55 / 6 osobom podoba się ten post
Dlaczego się zarejestrowałam?Bo tak:):):O!
17 lutego 2017 10:55
Zarejestrowałam się aby dostać od was opinie na temat tej pracy jak i różnych agencji. Wiadomo, że opinie od opiekunek będą najlepsze.
17 lutego 2017 10:58 / 1 osobie podoba się ten post
Irenka.Kozz

Zarejestrowałam się aby dostać od was opinie na temat tej pracy jak i różnych agencji. Wiadomo, że opinie od opiekunek będą najlepsze.

Nasze opinie możesz poczytać w dziale OPINIE O FIRMACH.Agencji idealnej nie ma:( Każda opiekunka ma swoje priorytety wybierając.Dla jednej to będzie wysokość składek,dla drugiej terminy,kontakt z firmą.Dla mnie to terminowa wypłacalność.Czytaj,porównuj,coś dla siebie wybierzesz:)