Dlaczego zarejestrowałaś/eś się na forum?

17 lutego 2017 11:01 / 5 osobom podoba się ten post
kasia63

Dlaczego się zarejestrowałam?Bo tak:):):O!

To tak jak ja!  O!
17 lutego 2017 11:05 / 1 osobie podoba się ten post
Irenka.Kozz

Zarejestrowałam się aby dostać od was opinie na temat tej pracy jak i różnych agencji. Wiadomo, że opinie od opiekunek będą najlepsze.

Kochana .Na temat pracy to masz cały portal,wszystkie topiki.Przejrzyj,poczytaj.Forum jest od siedmiu lat,opiekunki dzielą się swoim doświadczeniem .Na temat agencji Kasia już ci napisała .Więc do czytania.Jak masz konkretne pytania to pytaj.Zawsze służymy pomocą.
17 lutego 2017 12:11
Halo,teresadd,można wiedzieć gdzie pracujesz?Ciekawa okolica?
17 lutego 2017 12:52 / 11 osobom podoba się ten post
Berdi...zasadniczo to nie mają podstaw, ale....ja na przykład czuję się oszukana  i wystrychnięta na dudka, kiedy ktoś tu był juz, prowadził z nami dialog przez dłuższy czas i nagle znika, zeby powrócić pod inną postacią. Rozmawia z nami, żartuje, a w duchu się z nas śmieje. Uważasz, że to jest ok? Ja uważam , że nie. Zresztą moim zdaniem ktoś, kto zył sobie tutaj w poprzednim wcieleniu w zgodzie ze sobą i w dobrych relacjach z innymi, nie ma powodów do ukrywania się pod innym nickiem. Widać to po przybylych z zaświatów forumowiczach, którzy juz kiedys tu byli. Oni wracają jako ...oni. I to jest własnie ta róznica Berdi. Są ludzie normalni, ktorzy mimo iż strzegą swojej prywatności, nie muszą ukrywać się pod innym nickiem, a są takie, ktore nie wyrosły jeszcze z piaskownicy mimo szronu na głowie i wracają jako inny ktoś, robiąc sobie z nas jaja. Jesli ktoś dał się poznać tutaj, jako osoba nie umiejąca wspołzyć w dużej społecznosci, jako osoba wynosząca się, opowiadająca bajki o sobie, no to w sumie się nie dziwię, ale dalej czuję się oszukiwana i nie będę się z taką osobą kolegować, bo nie muszę, Sama sobie wybieram towarzystwo, w ktorym czuję się dobrze. Jeszcze jedno Berdi, gdyby niektórzy nie mieli podstaw, to by nie mieli podejrzeń. Kropka.
17 lutego 2017 13:07 / 1 osobie podoba się ten post
Zosia68

Halo,teresadd,można wiedzieć gdzie pracujesz?Ciekawa okolica?

Zosia .Pracuję koło Ulm.Jestem ponad dwa lata u jednej Pdp.Miasteczko maleńkie,ale wszystko jest.Pdp po wylewie,leżąca
Cisza,spokój.
Do popisania.
17 lutego 2017 14:15 / 2 osobom podoba się ten post
MeryKy, a Ty jak masz na Imię? Można wiedzieć?
17 lutego 2017 14:20 / 3 osobom podoba się ten post
Knorr

MeryKy, a Ty jak masz na Imię? Można wiedzieć?

Mam imię bardzo popularne
17 lutego 2017 14:24 / 5 osobom podoba się ten post
MeryKy

Mam imię bardzo popularne:niesmialy:

Nie mów Mery, za skarby swiata nie mów.....bo może to być uzyte przeciwko Tobie
Ciuciubabka..... łapie
17 lutego 2017 14:34 / 3 osobom podoba się ten post
doda1961

Nie mów Mery, za skarby swiata nie mów.....bo może to być uzyte przeciwko Tobie :zaskoczenie:
Ciuciubabka..... łapie :lol2:

Nie ciciubabka tylko ta w kapelonku 
17 lutego 2017 14:57 / 1 osobie podoba się ten post
Irenka.Kozz

Zarejestrowałam się aby dostać od was opinie na temat tej pracy jak i różnych agencji. Wiadomo, że opinie od opiekunek będą najlepsze. 

Tez tak zrobilam i duzo czytam i tobie tez polecam czytaj opinie i tematy przed pierwszym wyjazdem bo ty chyba jeszcze nie wyjechalas prawda? Zarejestrowalam sie tutaj bo tu duzo fajnych ludzi jest i mozna odczuc ich wsparcie w trudnych chwilach i nie musze siedziec sama w 4 scianach. Polubilam tutaj duzo osob, ktore bede bronic tylko czasami musze pilowac pazurki, by nie zadrapac za bardzo bo za to mozna wyleciec a ja nie chce. Witaj wsrod swoich i czytaj.
17 lutego 2017 15:13 / 2 osobom podoba się ten post
doda1961

Nie mów Mery, za skarby swiata nie mów.....bo może to być uzyte przeciwko Tobie :zaskoczenie:
Ciuciubabka..... łapie :lol2:

Doda, a ja słowa Tadeusza Różewicza dedykuję Tobie:

"Kaleczą się i dręczą  słowami, jakby mieli przed sobą jeszcze jedno życie".  
17 lutego 2017 18:38 / 4 osobom podoba się ten post
Chciałam wyjechać do pracy do Niemiec jako opiekunka.Szukałam w internecie informacji.Najpiew trafiłam na inny portal,potem na ten.Są tu opiekunki,które są bardzo pomocne.Czego tu nie lubię?Podejrzliwości,złośliwości.Jest mi obojętne Kto,Kim jest.Nie szukam tu przyjaźni na siłę.Osobiście znam dwie opiekunki z tego forum.A te podchody,że Knorr,to Amelka-ręce opadają.Bardzo lubiłam Amelkę.Jestem dorosła i sama wyrabiam sobie opinię o innych.I nawet jeśli okaże się,że jest to jedna i ta sama osoba,to świat mi się z tego powodu nie zawali.Pozdrawiam.
18 lutego 2017 08:05
20 lutego 2017 10:16 / 3 osobom podoba się ten post
I popisać nowa koleżanko:)I popisać:)Witaj w naszym gronie:)
20 lutego 2017 10:32 / 5 osobom podoba się ten post
Mi się tu podoba,jestem tu jakiś czas,nie cierpię konfliktów,i ludzi konfliktowych omijam,nie cierpię jak ktoś wchodzi tu i wywala swoje frustracje na kimś,albo się lansuje na kogoś kim nigdy nie był i nie będzie.Jesteśmy tu po to aby sobie doradzić pomóc,i świetnie się bawić.Dziewczyny mają różne sztele lepsze, gorsze,czasem są też takie które nie mają pauzy i jedyną rozrywką wtedy jest net.Mamy lepsze dni, gorsze jak to w życiu,więc bądzmy dla siebie mili, nikt nie jest idealny,i weśmy pod uwagę że każdy ma inny charakter,każdemu co innego się podoba są gusta i bezguścia,samo życie