Kącik bezglutenowy

17 czerwca 2015 07:18 / 2 osobom podoba się ten post
Fajnie wiedzieć, że nie ja jedna taka "zakręcona". Dzięki, że jesteście. Jesteście dla mnie motywacją. Postanowiłam przejść na dobrą stronę mocy i ogłaszam dzień dzisiejszy nowym dla mnie początkiem. Dziś pierwszy dzień nowej serii bez mąki i cukru. Pochwalcie się, kto jeszcze.
17 czerwca 2015 07:27 / 2 osobom podoba się ten post
Benita

Fajnie wiedzieć, że nie ja jedna taka "zakręcona". Dzięki, że jesteście. Jesteście dla mnie motywacją. Postanowiłam przejść na dobrą stronę mocy i ogłaszam dzień dzisiejszy nowym dla mnie początkiem. Dziś pierwszy dzień nowej serii bez mąki i cukru. Pochwalcie się, kto jeszcze.

Tak ciężko mi zrezygnować z czekoladek! Ale w końcu muszę wykazać trochę silnej woli
Chwalę się od dzisiaj cukier i gluten idzie w odstawkę , ale sobie stevią trochę oslodzę życie
17 czerwca 2015 07:32 / 3 osobom podoba się ten post
Może jak będę miała motywację czyli was to wytrwam.Byłam trochę na diecie paleo tak z sześć miesięcy,ale potem zmiana PDP i ciężko było .No to zaczynam.
17 czerwca 2015 07:56 / 2 osobom podoba się ten post
Mery, Teresa - tak się cieszę. Teraz to wytrwam, jak pomyślę, że Wy też. Powodzenia.
17 czerwca 2015 12:07 / 5 osobom podoba się ten post
Piszę, żeby mi temat nie uciekł.
Pierwsze zwycięstwo: nie kupiłam lodów ! Nie kupiłam - nie zjem. Tak to u mnie działa.
Wytrwajmy.
17 czerwca 2015 12:28 / 3 osobom podoba się ten post
Benita

Piszę, żeby mi temat nie uciekł.
Pierwsze zwycięstwo: nie kupiłam lodów ! Nie kupiłam - nie zjem. Tak to u mnie działa.
Wytrwajmy.

A ja dzisiaj zrobiłam placuszki ziemiaczane bez mąki a moja pdp. też jadła i mruczała mmmm......Tolll mmmmmm. ganz großartig
Dodawałam do placuszków co mi pod rękę wpadło potarłam nawet trochę kalarepki, dodałam zioła mrożone ,które kupuje w Aldiku. Taka mieszanka 8 ziół. A na koniec otręby gryczane i smażyłam małe placuszki na oleju. Pdp jadła z Apfelmusem a ja z ogórkiem zielonym mniam....
17 czerwca 2015 13:01 / 2 osobom podoba się ten post
MeryKy

Ja to nawet "czystka" pije żeby zdrowo umrzeć :-)
 
Lawenda to mleko kokosowe jest kuszące na pewno je zrobię ,muszę tylko kokosowe wiórki zakupić. Ale czytałam coś o siarce do konserwowania np. rodzynek a czy kokosu to też dotyczy? I gdzie w De można zakupić najlepsze wiórki?

Mery, masz odpowiedź w nowo założonym przeze mnie blogu. :))))
17 czerwca 2015 19:04 / 3 osobom podoba się ten post
Dziewczyny - chwalę się pierwsza. Dałam radę. To żadne wyrzeczenia, włączyłam myślenie i dokonywałam wyborów. Dziś zgodnie z planem dzień bez mąki i cukru.
Jak Wam poszło ?
17 czerwca 2015 19:09 / 2 osobom podoba się ten post
Benita

Dziewczyny - chwalę się pierwsza. Dałam radę. To żadne wyrzeczenia, włączyłam myślenie i dokonywałam wyborów. Dziś zgodnie z planem dzień bez mąki i cukru.
Jak Wam poszło ?

Ja tez dalam rade 
17 czerwca 2015 19:54
Ewelina1

Dziewczyny tak wygląda ten Linsenbrot o którym wspominałam,-jest pyszny:)
Wiadomo,jest bez glutenu więc trochę się rozlatuje ale jest na prawdę super.

Ewelina, czekam na przepis. Czy coś ominęłam?
Z góry dziękuję.
17 czerwca 2015 20:11 / 1 osobie podoba się ten post
Benita

Ewelina, czekam na przepis. Czy coś ominęłam?
Z góry dziękuję.

Bardzo proszę:)
17 czerwca 2015 20:12 / 4 osobom podoba się ten post
17 czerwca 2015 20:25 / 3 osobom podoba się ten post
Ale jesteś ..........
Kuchnia i nauka niemieckiego w jednym. Można ? Można !
17 czerwca 2015 20:28 / 1 osobie podoba się ten post
Benita

Ale jesteś ..........
Kuchnia i nauka niemieckiego w jednym. Można ? Można !


No niestety tylko w takiej formie posiadam ten przepis:)
Jeśli będziesz miała jakieś pytania to nie krępuj się:)
17 czerwca 2015 20:44 / 2 osobom podoba się ten post
Ewelina1

Super przepis, na pewno zrobię w domu, dzięki :)! W sam raz dla moich dwóch wege, ale i ja zjem i mój tata na pewno też :).