Samboja od kuchni

24 kwietnia 2016 18:11
fioletowa.mysz

Bedzie smakowalo. Juz to widze czytajac sklad. 
A obcasy ile cm maja? Bo moze jestesmy podobnego wzrostu?:-)

Najwyższe jakie mam mają 16cm :D Lita spikes black od Campbella :D
A bez nich mam 177cm ;)
24 kwietnia 2016 18:30
Samboja

Najwyższe jakie mam mają 16cm :D Lita spikes black od Campbella :D
A bez nich mam 177cm ;)

Kocham takie buty!! Ale jestem ciut nizsza. Bez obcasow 175 cm. 
24 kwietnia 2016 18:34 / 1 osobie podoba się ten post
fioletowa.mysz

Kocham takie buty!! Ale jestem ciut nizsza. Bez obcasow 175 cm. 

Moje są jeszcze trochę wyższe niż klasyczne Lity bo to wersja dla mężczyzn, a one były o cal wyższe (mam duże stopy, 42/43 ).
Ale są też nieco szersze od damskich więc coś za coś :D Niemniej wyglądam w nich jak żyrafa na sterydach "/>
Ale... też je kocham :D
24 kwietnia 2016 18:39 / 1 osobie podoba się ten post
Samboja

Moje są jeszcze trochę wyższe niż klasyczne Lity bo to wersja dla mężczyzn, a one były o cal wyższe %-) (mam duże stopy, 42/43 ).
Ale są też nieco szersze od damskich więc coś za coś :D Niemniej wyglądam w nich jak żyrafa na sterydach :laska2:
Ale... też je kocham :D

Jestes piekna kobieta Samboja. Wiec nie wkrecaj sobie,ze zle wygladasz. Zreszta zyrafy sa fajne.
No ale skoro Ty wygladasz jak zyrafa,to ja nieco nizsza, musze byc podobna do okapi 
24 kwietnia 2016 18:48 / 1 osobie podoba się ten post
fioletowa.mysz

Jestes piekna kobieta Samboja. Wiec nie wkrecaj sobie,ze zle wygladasz. Zreszta zyrafy sa fajne.
No ale skoro Ty wygladasz jak zyrafa,to ja nieco nizsza, musze byc podobna do okapi :lol3:

Musiałabyś widzieć jak moja kuzynka je włożyła. Ona jest 5-6cm wyższa ode mnie i nawet bez tych butów ma skadalicznie długie nogi
24 kwietnia 2016 18:56
Samboja

Musiałabyś widzieć jak moja kuzynka je włożyła. Ona jest 5-6cm wyższa ode mnie i nawet bez tych butów ma skadalicznie długie nogi :lol1: :lol2: :lol3:

Ale za to jaka zgrabna!  Jestes interesujaca osoba Samboja. Zaluje,ze nie poznalam Cie w realnym zyciu. Cos czuje,ze mialybysmy sobie troche do pogadania 
24 kwietnia 2016 19:01 / 1 osobie podoba się ten post
fioletowa.mysz

Ale za to jaka zgrabna!  Jestes interesujaca osoba Samboja. Zaluje,ze nie poznalam Cie w realnym zyciu. Cos czuje,ze mialybysmy sobie troche do pogadania :-)

Wzajemnie, droga Myszko! Skąd jesteś w Polsce :D ?
24 kwietnia 2016 19:06
Samboja

Wzajemnie, droga Myszko! Skąd jesteś w Polsce :D ?

Z Elblaga ,a wlasciwie od kilku lat ze wsi w okolicach tegoz. :D A ty?
24 kwietnia 2016 19:17 / 1 osobie podoba się ten post
fioletowa.mysz

Z Elblaga ,a wlasciwie od kilku lat ze wsi w okolicach tegoz. :D A ty?

Też nad Wodą, tylko dużo mniejszą :D
Dolina Baryczy, Dolnośląskie :)
24 kwietnia 2016 19:27 / 1 osobie podoba się ten post
No to sobie pogadalysmy
24 kwietnia 2016 19:38
Samboja

Też nad Wodą, tylko dużo mniejszą :D
Dolina Baryczy, Dolnośląskie :)

Dzisiaj dopiero odwiedziłam Twój blog. pięknie prowadzony, ciekawe przepisy, sprawdzone. to najważniejsze.

Czytając, sądziłam że masz korzenie z Wielkopolski. Dokładność, perfekcyjność i szczerość. Dolina Baryczy zachacza o Wielkopolskę. Będę tu zaglądała, cos spróbuję ugotować w/g Twojej receptury.
24 kwietnia 2016 19:52 / 3 osobom podoba się ten post
IGGA

Dzisiaj dopiero odwiedziłam Twój blog. pięknie prowadzony, ciekawe przepisy, sprawdzone. to najważniejsze.

Czytając, sądziłam że masz korzenie z Wielkopolski. Dokładność, perfekcyjność i szczerość. Dolina Baryczy zachacza o Wielkopolskę. Będę tu zaglądała, cos spróbuję ugotować w/g Twojej receptury.

Dziękuję! Bardzo mi miło,że odniosłaś tak pozytywne wrażenia!

Co do pochodzenia to Twoje wnioski są właściwie słuszne - mieszkam na samej granicy województw - kilometr za domem mam już Wielkopolskę. I po kądzieli jestem częściowo Pyza ;) Chociaż mimo wszystko bardziej identyfikuję się z Wrocławiem niż Poznaniem.

Zresztą... Ze względów historycznych Dolny Śląsk to istny miks ludzi z różnych zakątkow Polski i nie tylko. Na przykład moi dziadkowie ze strony Ojca przywędrowali na przełomie lat '40 i '50 spod Łodzi. Bo "we wrocławskjem" była praca, nadal jakieś poniemieckie domy do zasiedlenia, ziemia.
24 kwietnia 2016 20:12 / 3 osobom podoba się ten post
Witaj krajanko-dolnoślązaczko!
Dzięki ludności napływowej z całej Polski po 1945-mamy tutaj kalejdoskop kuchni regionalnych.
Twoje przepisy i pewnie pasja do gotowania są super!
Tak trzymaj!