Co dzisiaj gotujesz na obiad ? #5

17 lipca 2015 06:50 / 1 osobie podoba się ten post
Miałam inne plany ale przypomniałam sobie ze dzis rybka musi byc
17 lipca 2015 07:53
Zupa gulaszowa + naleśniki.
17 lipca 2015 07:59
Znalazłam w Edece nasz polski Winiarowski żurek,ciekawe co babcia na to powie :)
17 lipca 2015 09:57 / 1 osobie podoba się ten post
Ryba,kartofle,salata, Sok witaminka na deser jeszcze nie wiem co Ale upieklam wlasnie placek ze sliwkami Jeszcze goracy bedzie do kawy na 15_sta: gotowanie:
17 lipca 2015 10:33 / 1 osobie podoba się ten post
Jako, że moi panowie przytyli z deka- oprócz najmłodszego, który typem sportowca jest, odrzuciwszy ich jęki o żurek z kiełbachą-( w taki upał!!!!), postanowiłam trochę poeksperymentować. Zatem dziś planuję kotlety z dorsza w sosie tatarskim, do tego grzanki, sałata- jeszcze nie wiem jaka. Te kotlety, to przepis wg. M.Gessler-można jeść na zimno, a sos tatarski przygotuję w wersji light- ciekawe co mi z tego wyjdzie
























17 lipca 2015 10:36 / 2 osobom podoba się ten post
Szpinak + dodatki ....a w planie jeszcze jabłecznik na deserek
17 lipca 2015 10:42 / 1 osobie podoba się ten post
Gosia 1234

Szpinak + dodatki ....a w planie jeszcze jabłecznik na deserek

Ha, ja bardzo lubię szpinak, nooo, ale moi domownicy niestety kręcą na niego nosem.
Najchętniej by wcinali kaloryczne potrawy, w których góruje mięcho.
Ale jeszcze przez ostatnie dni urlopu poznęcam się nad nimi dietetyczną kuchnią, nie ma lekko
17 lipca 2015 10:51 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Ha, ja bardzo lubię szpinak, nooo, ale moi domownicy niestety kręcą na niego nosem.
Najchętniej by wcinali kaloryczne potrawy, w których góruje mięcho.
Ale jeszcze przez ostatnie dni urlopu poznęcam się nad nimi dietetyczną kuchnią, nie ma lekko:diabel2:

Tak to jest z chłopakami. Jak ja pytam młodego co chce na obiad to mówi....wszystko jedno.... byle by miesko było

Za to moja córka uwielbia zdrową żywnosć i jak zjezdża do domu to mój synek woła.....MAMOOOOO......nie pozwól jej tylko gotować

Uwielbiam moje dzieci róznia sie od siebie wszystkim, nie tylko płcią .
A ze kazde, w związku z tym, lubi co innego jeśc to ja muszę lubić wszystko hahaha

17 lipca 2015 10:58 / 2 osobom podoba się ten post
Dzisiaj Łosoś z puree z groszku :)
17 lipca 2015 23:43 / 3 osobom podoba się ten post
Może to trochę nie ten temat, bo ja o kolacji a nie o obiedzie,
a właśnie robię pyszną jajecznice na podsmażonym - wędzonym boczku,
myślałem, że Moja się na to skusi i wpadnie do mnie tej nocy,
ale chyba jednak nic z tego. Edytuje: boczek pięknie wysmażony, białko ścięte a żółtko tak na pół gwizdka. No pyszne, jak ktoś głodny to zapraszam. Wprawdzie się skończyło, ale mam jeszcze zapas boczku i jajek.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
18 lipca 2015 06:30 / 1 osobie podoba się ten post
Dzis kopytka,sosik i mielone,marchewka zasmazana do tego.Na deser budyn moj ulubieniec bardzo lubi i kompocik z truskawek
18 lipca 2015 06:51 / 2 osobom podoba się ten post
darekr

Może to trochę nie ten temat, bo ja o kolacji a nie o obiedzie,
a właśnie robię pyszną jajecznice na podsmażonym - wędzonym boczku,
myślałem, że Moja się na to skusi i wpadnie do mnie tej nocy,
ale chyba jednak nic z tego. Edytuje: boczek pięknie wysmażony, białko ścięte a żółtko tak na pół gwizdka. No pyszne, jak ktoś głodny to zapraszam. Wprawdzie się skończyło, ale mam jeszcze zapas boczku i jajek.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ja też , ja też .......mam galante zapasy w boczkach ino ,  że z jajami u mnie problem , ale takie normalne , kurzęce to mam a co mam nie mieć
18 lipca 2015 06:56
wercia

Dzisiaj Łosoś z puree z groszku :)

Wercia , wrzuć przepisa !.....mielone z gotowanych jajek albo z białej fasoli to przed laty za kartkowych czasów robiłam , ale łososia z puree z goszku to jeszcze nigdy ! ?!......jakaś nieoblatana jestem chyba ? ryba to u mnie zawsze z wody .....
18 lipca 2015 06:58 / 1 osobie podoba się ten post
darekr

Może to trochę nie ten temat, bo ja o kolacji a nie o obiedzie,
a właśnie robię pyszną jajecznice na podsmażonym - wędzonym boczku,
myślałem, że Moja się na to skusi i wpadnie do mnie tej nocy,
ale chyba jednak nic z tego. Edytuje: boczek pięknie wysmażony, białko ścięte a żółtko tak na pół gwizdka. No pyszne, jak ktoś głodny to zapraszam. Wprawdzie się skończyło, ale mam jeszcze zapas boczku i jajek.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Darek i dobrze , ze nie przyszla. Twoja kochana.
No   ciekawe co na sniadanie bys zaserwowal heee strach sie bac.
Romantyczna kolacja to to nie jest ha haa.
18 lipca 2015 07:10 / 1 osobie podoba się ten post
Ona_Lisa

Darek i dobrze , ze nie przyszla. Twoja kochana.
No   ciekawe co na sniadanie bys zaserwowal heee strach sie bac.
Romantyczna kolacja to to nie jest ha haa.

Tu akurat nie chodziło o romantyczną kolację, a o smaczną kolacje,
A jajka na boczku Moja akurat bardzo lubi :)