Oszuści na rynku opiekunek i opiekunów

24 lipca 2015 19:59 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

W tym opisywanym przypadku mamy do czynienia z klasycznym syndromem sztokholmskim.....

Natomiast  co do ewentualnej listy firm, to wydaje mi się,że żeby taką listę bezpiecznie opublikować ,bez posądzania o  oszczerstwa, trzeba mieć prawomocny wyrok sądu w danej sprawie,żeby publikując móc się na niego powołać.Inaczej portal może mieć kłopoty.

Wiesz co dla mnie jest jakies takie, nazwe to "dziwne"? Wyssane z palca insynuacje, ale z zacytowaniem usunietych postow, czyli dorobienie calej afery do czegos, co miejsca akurat nie mialo, pomylenie, lub celowe nagiecie faktow. Czekam cierpliwie na odpowiedz na mojego maila, obawiam sie, ze sie nie doczekam, coz, zobaczymy. Demencji nie mam, tresc forum mniej wiecej od stycznia 2012 roku nie jest mi obca.
Albo Moderator, czy ktos inny opiera sie na faktach i wtedy moze pisac, kto i jak oszukuje, albo tekst w zaden sposob nie powinien "dotykac" NIKOGO.
24 lipca 2015 20:08 / 5 osobom podoba się ten post
Aniak

Szanowny Moderatorze - od razu przepraszam i kajam się , że nie w temacie ale jak mam do czynienia z kimś o nazwisku : Jajestemniewiadomoktoaresztatogłupiekrowy to jakoś tak język mi się jakoś w żyletę zmienia . Więcej nie zaśmiecę - obiecuję

Ale pan od krów też miał zwracaną uwagę przez Moderatora, że jeżeli firma będzie "legalna" to może się tu ogłaszać? To chyba jednak sie mieścisz w temacie?
24 lipca 2015 21:04 / 3 osobom podoba się ten post
MeryKy

Ale pan od krów też miał zwracaną uwagę przez Moderatora, że jeżeli firma będzie "legalna" to może się tu ogłaszać? To chyba jednak sie mieścisz w temacie? :-)

Rozumiem, ze miałas do szkoły pod górkę, dlatego tez nie potrafisz czytac ze zrozumieniem a  twoje wypowiedzi mają jedno na celu-dokopac, obrazic,Cóż, najwyraźniej codzienne spogladanie w lusterko sprawia ci ból i pojawia sie grymas niezadowolenia na twojej buzi.Kosmetyki i kremy nie zawsze potrafia czynic cuda i zamaskowac JAD jakim pałasz. Co do legalności o której wspomniałas i zwracaniu uwagi. Tak ,owszem moderator kiedys napisał ze tylko POLSKIE firmy zarejestrowane w KRAZ moga sie reklamowac na forum. Dla przypomnienia, nie jestem POLSKĄ firmą i dlatego tez nie mogę się tu reklamować.Jeśli nadal bedziesz miała problemy z pamiecią polecam Bilobil oraz Lecytynę- dostępne w kazdej aptece
24 lipca 2015 21:10 / 3 osobom podoba się ten post
robert72

Rozumiem, ze miałas do szkoły pod górkę, dlatego tez nie potrafisz czytac ze zrozumieniem a  twoje wypowiedzi mają jedno na celu-dokopac, obrazic,Cóż, najwyraźniej codzienne spogladanie w lusterko sprawia ci ból i pojawia sie grymas niezadowolenia na twojej buzi.Kosmetyki i kremy nie zawsze potrafia czynic cuda i zamaskowac JAD jakim pałasz. Co do legalności o której wspomniałas i zwracaniu uwagi. Tak ,owszem moderator kiedys napisał ze tylko POLSKIE firmy zarejestrowane w KRAZ moga sie reklamowac na forum. Dla przypomnienia, nie jestem POLSKĄ firmą i dlatego tez nie mogę się tu reklamować.Jeśli nadal bedziesz miała problemy z pamiecią polecam Bilobil oraz Lecytynę- dostępne w kazdej aptece

Ja pisze tylko prawdę jeszcze się wtedy wkurzyłeś i miałeś pisać do Extreme Fishing. A ciekawam czy adres znalazłeś?
24 lipca 2015 21:13 / 9 osobom podoba się ten post
Chyba niektórzy się zdenerwowali ale nie wiem czemu? Przecież Moderator napisal że opisywane wydarzenia i postaci są fikcyjne :))
24 lipca 2015 21:15 / 9 osobom podoba się ten post
Marta

Chyba niektórzy się zdenerwowali ale nie wiem czemu? Przecież Moderator napisal że opisywane wydarzenia i postaci są fikcyjne :))

Nie wiesz?:)Uderz w stół ,a nożyce się odezwą:):):):)
24 lipca 2015 21:16 / 2 osobom podoba się ten post
24 lipca 2015 21:17 / 2 osobom podoba się ten post
Marta

Chyba niektórzy się zdenerwowali ale nie wiem czemu? Przecież Moderator napisal że opisywane wydarzenia i postaci są fikcyjne :))

kogo masz na myśli? bo ja sie odniosłem do wpisu damesy ,która ma problemy z pamiecia . ponoc na urlopie jestes.widac bez intryg zyc nie mozesz
24 lipca 2015 21:18 / 10 osobom podoba się ten post
Bardzo pochwalam krok moderatora- oszustów trzeba ujawniać!!
Nie mniej jednak faktem jest - nie można sobie pozwolić na bezpodstawne insuacje!
Lepiej nie skazać dwóch winnych- niż oskarżyć jednego niewinnego!
takie jest moje zdanie.
Fakty i dowody - jak napisał moderator- tylko to może być podstawą do oskarżeń i tak trzymać!
Natomiast co do wielu wypowiedzi niektórych "opiekunów"
Wole się nie denerwować i nie wypowiadać!!
24 lipca 2015 21:20 / 6 osobom podoba się ten post
robert72

Rozumiem, ze miałas do szkoły pod górkę, dlatego tez nie potrafisz czytac ze zrozumieniem a  twoje wypowiedzi mają jedno na celu-dokopac, obrazic,Cóż, najwyraźniej codzienne spogladanie w lusterko sprawia ci ból i pojawia sie grymas niezadowolenia na twojej buzi.Kosmetyki i kremy nie zawsze potrafia czynic cuda i zamaskowac JAD jakim pałasz. Co do legalności o której wspomniałas i zwracaniu uwagi. Tak ,owszem moderator kiedys napisał ze tylko POLSKIE firmy zarejestrowane w KRAZ moga sie reklamowac na forum. Dla przypomnienia, nie jestem POLSKĄ firmą i dlatego tez nie mogę się tu reklamować.Jeśli nadal bedziesz miała problemy z pamiecią polecam Bilobil oraz Lecytynę- dostępne w kazdej aptece

MeryKy,nie potrzebuje
kosmetykow sprawiajacych "cuda"
Widzisz, nie trafiles he hee.., bo jest Cudna, bez "mazidel."
24 lipca 2015 21:23 / 6 osobom podoba się ten post
robert72

kogo masz na myśli? bo ja sie odniosłem do wpisu damesy ,która ma problemy z pamiecia . ponoc na urlopie jestes.widac bez intryg zyc nie mozesz:-)

Nawet jakbyś miał firme najlepszą na świecie to sposób w jaki się wypowiadasz, wyzywasz od krów itp. itd.z miejsca Cię dyskwalifikuje. Porażka szefie. Boże uchowaj mnie przed takimi pracodawcami
24 lipca 2015 21:23 / 3 osobom podoba się ten post
To się Darku nie denerwuj:)W pierwszym poście tego topiku jest wyraźnie napisane:"fikcyjne" i każdy czyta to co chce przeczytać:)Ze zrozumieniem albo nie:)Poza tym szkoda tego sympatycznego wieczoru na nerwy:)Proponuję może wróćmy do "klocków"-przynajmniej się pośmiejemy:)
24 lipca 2015 21:25 / 4 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

MeryKy,nie potrzebuje
kosmetykow sprawiajacych "cuda"
Widzisz, nie trafiles he hee.., bo jest Cudna, bez "mazidel."

To co pisze ten własciciel firmy jak z koziej doopy trąbka uraga wszelkim zasadom. To katastrofa!
24 lipca 2015 21:28 / 3 osobom podoba się ten post
MeryKy

To co pisze ten własciciel firmy jak z koziej doopy trąbka uraga wszelkim zasadom. To katastrofa! :brak wiary:

A moze, bez Tej "koziej....." jest Trabka? Lub Traba! 
24 lipca 2015 21:30 / 6 osobom podoba się ten post
podaję Moderatorowi pod rozważnie , czy także firmy , które wysyłają ciągle wysyłają opiekunki w miejsca w których warunki pracy i zamieszkania opiekunki są urągające ludzkiej godności ? np , w ciągu pół roku na jednej stelli zmienia się 6-8 opiekunek i każda z nich narzeka na niedożywienie lub mieszkanie w piwnicy i ograniczony dostęp np do prysznica ??? lub opiekunki także często zmieniające się bo np rzeczywiście PDP jest niebezpieczny ? czy taką firmę można zakwalifikować do oszukańczych firm ?