Oszuści na rynku opiekunek i opiekunów

24 lipca 2015 22:19 / 9 osobom podoba się ten post
robert72

Rozumiem, ze miałas do szkoły pod górkę, dlatego tez nie potrafisz czytac ze zrozumieniem a  twoje wypowiedzi mają jedno na celu-dokopac, obrazic,Cóż, najwyraźniej codzienne spogladanie w lusterko sprawia ci ból i pojawia sie grymas niezadowolenia na twojej buzi.Kosmetyki i kremy nie zawsze potrafia czynic cuda i zamaskowac JAD jakim pałasz. Co do legalności o której wspomniałas i zwracaniu uwagi. Tak ,owszem moderator kiedys napisał ze tylko POLSKIE firmy zarejestrowane w KRAZ moga sie reklamowac na forum. Dla przypomnienia, nie jestem POLSKĄ firmą i dlatego tez nie mogę się tu reklamować.Jeśli nadal bedziesz miała problemy z pamiecią polecam Bilobil oraz Lecytynę- dostępne w kazdej aptece

Robert, to zazdrosc. To zazdrosc sprawia, ze jeden drugiego nienawidzi.
Bo zazdroscic najlatwiej jest. To nic nie kosztuje. Ba, nawet satysfakcje sprawia takie dokopywanie drugiemu.
W ten przynajmniej mierny i przyziemny sposob, mozna dokuczyc temu, kto chociaz odrobine jest w czyms lepszy, ma wiecej lub w ogole, ze cos ma.
Nie znam Ciebie, ale mnie cieszy np., ze zalozyles swoja firme.
Powtarzam, cieszy mnie to, ze komus cos sie udalo, ze ktos cos ma,( np. 7 udanych dzieci) ze wygral w totka, ze pokonal jakas chorobe. Cieszy mnie szczescie innych.
I zeby nie bylo, bo od razu larum powstanie o podlizywaniu i temu teksty podobne.
Ja nie szukam pracy. To praca szuka mnie.
25 lipca 2015 06:59 / 13 osobom podoba się ten post
amelka

Robert, to zazdrosc. To zazdrosc sprawia, ze jeden drugiego nienawidzi.
Bo zazdroscic najlatwiej jest. To nic nie kosztuje. Ba, nawet satysfakcje sprawia takie dokopywanie drugiemu.
W ten przynajmniej mierny i przyziemny sposob, mozna dokuczyc temu, kto chociaz odrobine jest w czyms lepszy, ma wiecej lub w ogole, ze cos ma.
Nie znam Ciebie, ale mnie cieszy np., ze zalozyles swoja firme.
Powtarzam, cieszy mnie to, ze komus cos sie udalo, ze ktos cos ma,( np. 7 udanych dzieci) ze wygral w totka, ze pokonal jakas chorobe. Cieszy mnie szczescie innych.
I zeby nie bylo, bo od razu larum powstanie o podlizywaniu i temu teksty podobne.
Ja nie szukam pracy. To praca szuka mnie. :-)

Amelko daj sobie na luz i pisz w temacie. Właśnie w powyższym artykule Moderator ostrzega przed oszustami w internecie. Czego ja mogę zazdrościć internetowym nieznajomym, no czego? 7 dzieci czy firmy? Każdy może napisać że jest księdzem albo sedzią a co jest prawdą to się okazuje w praniu?
Nie znam firmy pana od krów ale gdybym kiedyś pracy gdzie indziej poszukiwała??? To z pewnością to co tu na forum i w tym artykule doczytałam wezmę pod uwagę.

Po za tym nie ma we mnie czegoś takiego jak zazdrość? Ja mam wszystkiego pod dostatkiem. Jest takie powiedzenie, że każdy sądzi wg siebie !!!!!!!
25 lipca 2015 07:38 / 15 osobom podoba się ten post
MeryKy

Amelko daj sobie na luz i pisz w temacie. Właśnie w powyższym artykule Moderator ostrzega przed oszustami w internecie. Czego ja mogę zazdrościć internetowym nieznajomym, no czego? 7 dzieci czy firmy? Każdy może napisać że jest księdzem albo sedzią a co jest prawdą to się okazuje w praniu?
Nie znam firmy pana od krów ale gdybym kiedyś pracy gdzie indziej poszukiwała??? To z pewnością to co tu na forum i w tym artykule doczytałam wezmę pod uwagę.

Po za tym nie ma we mnie czegoś takiego jak zazdrość? Ja mam wszystkiego pod dostatkiem. Jest takie powiedzenie, że każdy sądzi wg siebie !!!!!!!

Dokładnie ! Temat jest bardzo dobry ,ale jak zwykle ktoś sobie wziął do serca , że to jest temat o " nim samymym " , zaczyna się siepić , rzucać jak przysłowiowa wesz na grzebieniu ( a co ? sie leci powiedzonkami , przysłowiami ! ) , bo chyba coś tam sumienie pogdryza .............o ile je się ma !
Już nie raz były jakieś tematy np. " Nielojalna zmienniczka " i też zaczęto robić z opisujących prawie przestępczynie , bo jak to tak można ? Tak będzie i z tym topikiem , znajdą się obrońcy chachmentów i głupoty wypisywać będą , że nie prawda , że nieuczciwych pracodawców , pośredników nie ma , że jest to wymysł itd. itp ......ale Mery , to jest wszystko do czasu jak taki obrońca sam w końcu trafi na nieuczciwego pośrednika , czego broń Boże nie życzę nikomu !
A ! Amelce wybacz , że ciągle pisze " zawiść , zazdrość " , bo może ona te słowa tak bardzo lubi ? .....Moja Pani - Frau w L. uwielbiała słowo " schreklich " i stale je powtarzała - dla Amelki " zazdrość , zawiść " dla Pani - Frau " straszne " , czyli dla każdego to co lubi i niechta ! 

25 lipca 2015 09:39 / 10 osobom podoba się ten post
Wrocmy moze do tematu, bo zaraz wyjdzie, ze branza opiekuncza jako jedyna chyba na swiecie bez oszustow jest. A niestety pelno takich na rynku. Co do agencji polskich... Czy mozna tez opisywac agencje, ktore oklamuja nie tylko opiekunki, a takze rodziny i koordynatorow? Ze opiekunka sprawdzona, uczciwa, swietna w ogole, jezyk zna perfekt, sprzatanie to jej hobby, gotowac uwielbia, a alkoholu sie brzydzi. I na dowody w postaci zdjec odpowiada oburzeniem, bo pan lub pani od 10 lat dla agencji pracuje i NIGDY takie cos sie nie zdarzylo...
25 lipca 2015 17:08 / 7 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Dokładnie ! Temat jest bardzo dobry ,ale jak zwykle ktoś sobie wziął do serca , że to jest temat o " nim samymym " , zaczyna się siepić , rzucać jak przysłowiowa wesz na grzebieniu ( a co ? sie leci powiedzonkami , przysłowiami ! ) , bo chyba coś tam sumienie pogdryza .............o ile je się ma !
Już nie raz były jakieś tematy np. " Nielojalna zmienniczka " i też zaczęto robić z opisujących prawie przestępczynie , bo jak to tak można ? Tak będzie i z tym topikiem , znajdą się obrońcy chachmentów i głupoty wypisywać będą , że nie prawda , że nieuczciwych pracodawców , pośredników nie ma , że jest to wymysł itd. itp ......ale Mery , to jest wszystko do czasu jak taki obrońca sam w końcu trafi na nieuczciwego pośrednika , czego broń Boże nie życzę nikomu !
A ! Amelce wybacz , że ciągle pisze " zawiść , zazdrość " , bo może ona te słowa tak bardzo lubi ? .....Moja Pani - Frau w L. uwielbiała słowo " schreklich " i stale je powtarzała - dla Amelki " zazdrość , zawiść " dla Pani - Frau " straszne " , czyli dla każdego to co lubi i niechta ! 

Arabrab, zejdz na ziemie. Przeczytalas to co chcialas. Zrozumialas tez co chcialas.
Tak jak i te 10 osob,  ktorym podoba sie twoja pisanina.
Napisze po raz setny, ze nie interesuje mnie co Ty, czy te 10 lubiacych Twoje wypowiedzi osob myslisz na okreslony temat.
Napisze wiecej, ze nawet mnie juz nie chce sie czytac Twoich wywodow. Jestes wszedzie i wszystko komentujesz. Szczegolnie przeszkadza Tobie arabrab jak ktos lepszy od Ciebie jest. Czy w rzeczy samej lepszy jest, tego nie wiesz, ale tak sie Tobie wydaje.
Zazdrosc i zawisc sprawia, ze ludzie nienawidza sie nawzajem. I Ty arabrab takze dalas juz wielokrotnie tu na forum tego przyklady.
Pozwolisz, ze nie skorzystam z Twojej persony jako adwokata.
Zainteresuj sie soba, swoja praca i tym wszystkim, co pozostalo jeszcze Tobie do zrobienia.

Co zas do MeryKy, to nawet komentowac wypowiedzi tej uczestniczki forum nie warto.
Nawet w dzienniku Zosi nie mozna zaznac spokoju.

25 lipca 2015 17:12 / 3 osobom podoba się ten post
MeryKy

Amelko daj sobie na luz i pisz w temacie. Właśnie w powyższym artykule Moderator ostrzega przed oszustami w internecie. Czego ja mogę zazdrościć internetowym nieznajomym, no czego? 7 dzieci czy firmy? Każdy może napisać że jest księdzem albo sedzią a co jest prawdą to się okazuje w praniu?
Nie znam firmy pana od krów ale gdybym kiedyś pracy gdzie indziej poszukiwała??? To z pewnością to co tu na forum i w tym artykule doczytałam wezmę pod uwagę.

Po za tym nie ma we mnie czegoś takiego jak zazdrość? Ja mam wszystkiego pod dostatkiem. Jest takie powiedzenie, że każdy sądzi wg siebie !!!!!!!

Amen!
25 lipca 2015 17:17 / 7 osobom podoba się ten post
Amelko - komentarze negatywne , sarkastyczne lub docinające maja nie tylko źródło w zawiści i zazdrości . W wielu przypadkach przyczyną jest brak tolerancji na głupotę, chamstwo , przechwałki i insze bajki z 1000 i jednej nocy . I wcale nie potrzeba zazdrości i zawiści aby negatywna reakcję wywołać . Uważam wręcz , ze większość " negatów " w tym ma właśnie swoje źródło .
25 lipca 2015 17:27 / 4 osobom podoba się ten post
moncherie

Wrocmy moze do tematu, bo zaraz wyjdzie, ze branza opiekuncza jako jedyna chyba na swiecie bez oszustow jest. A niestety pelno takich na rynku. Co do agencji polskich... Czy mozna tez opisywac agencje, ktore oklamuja nie tylko opiekunki, a takze rodziny i koordynatorow? Ze opiekunka sprawdzona, uczciwa, swietna w ogole, jezyk zna perfekt, sprzatanie to jej hobby, gotowac uwielbia, a alkoholu sie brzydzi. I na dowody w postaci zdjec odpowiada oburzeniem, bo pan lub pani od 10 lat dla agencji pracuje i NIGDY takie cos sie nie zdarzylo...

Moncherie, w kazdym zawodzie sa ludzie nieuczciwi.
25 lipca 2015 17:31 / 3 osobom podoba się ten post
Aniak

Amelko - komentarze negatywne , sarkastyczne lub docinające maja nie tylko źródło w zawiści i zazdrości . W wielu przypadkach przyczyną jest brak tolerancji na głupotę, chamstwo , przechwałki i insze bajki z 1000 i jednej nocy . I wcale nie potrzeba zazdrości i zawiści aby negatywna reakcję wywołać . Uważam wręcz , ze większość " negatów " w tym ma właśnie swoje źródło .

Moze i masz racje. Ale nie kazdy tu piszacy wychwala sie ponad miare, czy wymysla bajki.
Ja na ten przyklad nie zauwazam, zeby tu kto bajki jakie pisal.
Co do glupoty i chamstwa, to tak, przyznaje Tobie racje. Z cala pewnoscia zgadzam sie z Toba.
A moze  zbytnio wierze i ufam ludziom?
25 lipca 2015 17:40 / 1 osobie podoba się ten post
amelka

Arabrab, zejdz na ziemie. Przeczytalas to co chcialas. Zrozumialas tez co chcialas.
Tak jak i te 10 osob,  ktorym podoba sie twoja pisanina.
Napisze po raz setny, ze nie interesuje mnie co Ty, czy te 10 lubiacych Twoje wypowiedzi osob myslisz na okreslony temat.
Napisze wiecej, ze nawet mnie juz nie chce sie czytac Twoich wywodow. Jestes wszedzie i wszystko komentujesz. Szczegolnie przeszkadza Tobie arabrab jak ktos lepszy od Ciebie jest. Czy w rzeczy samej lepszy jest, tego nie wiesz, ale tak sie Tobie wydaje.
Zazdrosc i zawisc sprawia, ze ludzie nienawidza sie nawzajem. I Ty arabrab takze dalas juz wielokrotnie tu na forum tego przyklady.
Pozwolisz, ze nie skorzystam z Twojej persony jako adwokata.
Zainteresuj sie soba, swoja praca i tym wszystkim, co pozostalo jeszcze Tobie do zrobienia.

Co zas do MeryKy, to nawet komentowac wypowiedzi tej uczestniczki forum nie warto.
Nawet w dzienniku Zosi nie mozna zaznac spokoju.

Amen ;-)
25 lipca 2015 17:42 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Amen ;-)

A musisz mnie tak "malpowac"?
Wymysl cos swojego.
25 lipca 2015 17:44 / 4 osobom podoba się ten post
Amelko , są bajkopisarze, są i to chyba nawet lepsi od Szecherezady i nie dotyczą te bajki spraw które nie można sprawdzić np w przepisach . np bajka nt wyższości ubezpieczenia prywatnego osoby rozpoczynającej pracę na własny rachunek od ubezpieczenia w tzw "państwowej " kasie chorych . Z "bajkowej wypowiedzi " wynika , że "prywatny" to ma wszystko na wyciągniecie reki łącznie z kawiorem i szampanem w szpitalu a "państwowy " to umiera pod płotem . Tak : to są realia ale niestety polskie realia , realia niemieckie: czyli dlaczego gewerbowicz ma prywatne ubezpieczenie , za co płaci ubezpieczyciel, ile się czeka na zabieg , ile na szpital są inne . Jak się człowiek zapędzi i przechwałkami opartymi na kompletnej nieznajomości tematu - buduje swoje ego - to jest bajkopisarzem . Nieprawdaż ?:)
25 lipca 2015 17:44 / 1 osobie podoba się ten post
amelka

A musisz mnie tak "malpowac"?
Wymysl cos swojego.

Niech się stanie ......może być ?
25 lipca 2015 17:54 / 7 osobom podoba się ten post
Aniak

Amelko - komentarze negatywne , sarkastyczne lub docinające maja nie tylko źródło w zawiści i zazdrości . W wielu przypadkach przyczyną jest brak tolerancji na głupotę, chamstwo , przechwałki i insze bajki z 1000 i jednej nocy . I wcale nie potrzeba zazdrości i zawiści aby negatywna reakcję wywołać . Uważam wręcz , ze większość " negatów " w tym ma właśnie swoje źródło .

Aniak, zacytowalam raz jeszcze, poniewaz mysle, ze te sarkastyczne docinki biora sie tez z charakteru pracy opiekunczej.
To efekt poczucia osamotnienia, izolacji od normalnego, pelnego zycia. 
Pomimo, ze mam weekendy wolne, to co z tego. Zbyt daleko do mojego domu, w mojej Ojczyznie.
Niech ona sobie i bedzie jaka jest, ale wszystko w Niej polskie. Jak tu ktos kiedys wczesniej pieknie nnapisal, tam nawet drzewa szumia po polsku.
Nie wspominajac juz o kotach, ktore na kici, kici reaguja.
25 lipca 2015 17:54 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Niech się stanie ......może być ?

Moze.