Oszuści na rynku opiekunek i opiekunów

26 lipca 2015 21:40
magdzie

Ty nie wiesz do czego ''zdolne,, sa slepo zakochane kobiety,ida za zbawicielem jak slepy kon.Znam takie historie ze potrafi tak kobiete okrecic ze glowa mala, a gdy klapki jej spadna ,czesto jest z reka w nocniku.Zaraz przypomina mi sie film Tulipan,wlasnie tak dzialaja takie lajzy.

Znam nawet osobiscie taką historię jak to jedna pani pojechała do pracy i tak juz została
26 lipca 2015 22:09 / 7 osobom podoba się ten post
Widać nie miała w kraju nikogo,do kogo warto by było wrócić.
26 lipca 2015 22:12 / 1 osobie podoba się ten post
Lili

Boję się Modi że na próżno Twoje błagania... Z nudów i bezradności w jednym temacie mozna zrobić dym w innym.
A niedziela to wszak uświęcony dzień (nie mam na myśli wyłącznie względów religijnych) i warto byłoby spędzić go raczej rozrywkowo niż na aferach i przerzucaniu się błotnistymi argumentami.
Miłej niedzieli życzę wszystkim!!! Można przecież się uśmiechnąć, choćby do samego siebie - i świat robi się piękniejszy!

Tak, usmiechnac sie nalezy w szczegolnosci po przeczytaniu tekstow typu:
-  zrobic dym gdzies tam z nudow i bezradnosci,
- niedziela dzien uswiecony,
- niedziela na forum to same afery,
- niedziela na forum to przezucanie sie blotnistymi argumentami.

I po tym wszystkim jeszcze:
- milej niedzieli zycze wszystkim.
26 lipca 2015 22:16 / 4 osobom podoba się ten post
Marta

Widać nie miała w kraju nikogo,do kogo warto by było wrócić.

Tez tak mysle ,albo wyrwala sie od gnoja jakiegos 
26 lipca 2015 22:17 / 1 osobie podoba się ten post
Michalinka

Magdzie, i tu się z Tobą zgodzę:-), ale to nie we wszystkich województwach tak jest:lol1:

Tysiac plusikow, hi, hi, he.
27 lipca 2015 00:11 / 2 osobom podoba się ten post
magdzie

Tez tak mysle ,albo wyrwala sie od gnoja jakiegos 

Nie od gnoja ale od oprawcy..ale teraz takie cudo ma co potrafi uderzyć nie swoje dziecko.
27 lipca 2015 06:00 / 8 osobom podoba się ten post
robert72

Nie od gnoja ale od oprawcy..ale teraz takie cudo ma co potrafi uderzyć nie swoje dziecko.

matko kochana....dziwny to kraj,ze oprawca moze zatrudniac opiekunki...nie chcialabym wpasc pod taka kuratele...zastanow sie jaka opinie wystawiasz sobie osobiscie....
27 lipca 2015 06:06 / 9 osobom podoba się ten post
ania52

matko kochana....dziwny to kraj,ze oprawca moze zatrudniac opiekunki...nie chcialabym wpasc pod taka kuratele...zastanow sie jaka opinie wystawiasz sobie osobiscie....

.....widzisz Aniu , niektórzy jak chcą to i prawdę napiszą ....a zarzuca się nieraz , że tutaj to tylko bajkopisarstwo się pleni a to nie prawda jest ! Te brawa Aniu to nie dla Ciebie , nie ciesz się za wcześnie - te brawa są dla tego , który w przypływie szczerości pokazał , że można być samokrytycznym , więc brawo kolego ( ??????? ) i jeszcze raz brawo , może będą jeszcze z ciebie ludzie ( ciebie z małej literki ) ...
27 lipca 2015 06:28 / 6 osobom podoba się ten post
ania52

matko kochana....dziwny to kraj,ze oprawca moze zatrudniac opiekunki...nie chcialabym wpasc pod taka kuratele...zastanow sie jaka opinie wystawiasz sobie osobiscie....

Podobno w Wigilie o polnocy zwierzeta mowia ludzkim glosem,niestety Wigili nie ma,ale i czasem o polnocy zdarza sie co niektorym powiedziec prawde.
27 lipca 2015 08:52 / 7 osobom podoba się ten post
amelka

Tak, usmiechnac sie nalezy w szczegolnosci po przeczytaniu tekstow typu:
-  zrobic dym gdzies tam z nudow i bezradnosci,
- niedziela dzien uswiecony,
- niedziela na forum to same afery,
- niedziela na forum to przezucanie sie blotnistymi argumentami.

I po tym wszystkim jeszcze:
- milej niedzieli zycze wszystkim.

Nie tak dawno uniosłaś się honorem - wątpliwym zresztą, i stwierdziłaś że moich postów czytać nie będziesz. Powyższym wpisem po raz kolejny udowadniasz że zaprzeczasz sama sobie, swoim słowom i robisz co innego niż mówisz. To już twoja broszka, ale może jednak zejdź ze mnie bo mimo starszego wieku - na argumenty i słowne potyczki jesteś dla mnie za cienka. Nie zamierzam więcej wdawać się z tobą w polemiki ani dyskusje bo szkoda na to mojego czasu. Wolę przeznaczyć go na coś przyjemniejszego.
Tamten wpis nie był kierowany do ciebie, czego już nie raczyłaś zauważyć...
Bez odbioru proszę. 
27 lipca 2015 09:46 / 2 osobom podoba się ten post
robert72

Nie od gnoja ale od oprawcy..ale teraz takie cudo ma co potrafi uderzyć nie swoje dziecko.

czy moge prosic o rozszerzenie tej informacji. Jestem w stosunku do tych,ktorzy dzieci bija.Bez wzgledu na to czyje one są.

Co niekorzy to nawet wigilii nie musza czekać. Tylko zamiast przemowic, piszą i piszą i piszą i piszą................................................
27 lipca 2015 10:08 / 2 osobom podoba się ten post
Tez jestem ciekawa rozwiniecia tej informacji. O dalsze rewelacje omawiane w Jugendamcie Nie krepuj sie, wal smialo Chociaz moze lepiej by bylo gdybys sie do roboty wzial i spelnil obietnice dzieciom dane... Nadal na maila czekam No, ale ja to tylko opiekunka jestem, czasu duzo mam. Nie to co zawalony praca koordynator
27 lipca 2015 10:09 / 2 osobom podoba się ten post
Marta

Widać nie miała w kraju nikogo,do kogo warto by było wrócić.

też kiedyś zastanawialas  się czy wrócić, moze tylko hipotetycznie(nie pamietam tylko pod ktorym nickiem byłas taka szczera) - pamięć juz zawodzi. Ma sie te chwile wahania w zyciu.
27 lipca 2015 10:54 / 2 osobom podoba się ten post
Ciebie pamięć zawodzi cóż,z wiekiem wiadomo,że słabnie.Stale robisz mi zarzut że kiedyś miałam inny nick i stale zapominasz o tym że i ty występowałaś wcześniej na forum pod innym nickiem.
27 lipca 2015 11:58 / 1 osobie podoba się ten post
Lili

Nie tak dawno uniosłaś się honorem - wątpliwym zresztą, i stwierdziłaś że moich postów czytać nie będziesz. Powyższym wpisem po raz kolejny udowadniasz że zaprzeczasz sama sobie, swoim słowom i robisz co innego niż mówisz. To już twoja broszka, ale może jednak zejdź ze mnie bo mimo starszego wieku - na argumenty i słowne potyczki jesteś dla mnie za cienka. Nie zamierzam więcej wdawać się z tobą w polemiki ani dyskusje bo szkoda na to mojego czasu. Wolę przeznaczyć go na coś przyjemniejszego.
Tamten wpis nie był kierowany do ciebie, czego już nie raczyłaś zauważyć...
Bez odbioru proszę. 

Amen Lili, Amen Lili, po trzykroc AMEN!