Zakres obowiązków opiekuna osoby starszej

20 czerwca 2012 18:20
Dori doskonale cie rozumie,bo tutaj gdzie obecnie jestem od dluzszego czasu mialam ten sam problem z babcia co ty,doszlo do tego ze wygladalam jak zombie z niewyspania,wkoncu sie wkor.........lam i porozmawialam sobie z coorka podopiecznej,ze jezeli tak bedzie dalej to ja pracuje do konca miesiaca i rezygnuje bo moje zdrowie jest bezcenne.Wyobraz sobie ze byla reakcja natychmiastowa mozna by powiedziec.Na nastepny dzien corka zadzwonila po lekarke,taprzyjechala i przepisala babci tabletki na spanie,i tak codziennie dostaje 1tabletke o 10,30 i spi jak aniolek do 5,30 rano,takze mam teraz szwajcarski zegarek w domu,glowa do gory Doris i zrob cos dziewczyno bo padniesz na twarz,a wierz mi wiem co mowie,dlugo sie tak nie da ciagnac,pozdrawiam.
20 czerwca 2012 18:23
Danuska moze mnie niebiosa wysluchaly i dostaniesz zlecenie do tego Koln i to Lidenthal,no chyba bym cie z radosci wysciskala,pozdrawiam.Daj znac czy cie rodzina zaakceptowala.
21 czerwca 2012 08:25
no lepiej badz kolo kariny bo mi zmienniczka sie trafila ze fiu fiu......chyba na wlasne oczy zobaczylam pzyklad o ktorym co niektore dziewczyny wspomnialy.....ale szczegoly na priv tylko...bo jeszcze powiecie ze Gocha to plotkarka hihihihihihiii
21 czerwca 2012 08:27
jedno jest pewne nigdy nie znamy dnia ani godziny kiedy trafimy do kogos kogo np nieladnie traktujemy a potem dopiero widac co wychodzi z takiego czlowieka ale niech pracuje ja nikomu pracy nie zaluje tego jest w brud....
21 czerwca 2012 08:28
Oj,zaciekawilas nas-:))))))
21 czerwca 2012 08:40
Karinko,kochanie! Ja też mam taką nadzieję!!!! Ale z tą moją firma(pożal się boże) różnie to bywa,już 2 razy wycofywali wyjazd,tak ,że nie wiem i dalej żyję w niewiedzy!!
21 czerwca 2012 08:45
Danusia,a dlaczego nie zmienisz firmy?Przeciez nie jestes nowickuszka i nie powinnas miec

problemow ze znalezieniem czegos bardziej sensownego
21 czerwca 2012 09:34 / 1 osobie podoba się ten post
wiewor hihihihi Ty mnie tu za klawiature nie ciganij hahahahha nie powiem nic wiecej a nie!!!
21 czerwca 2012 16:30
wiecie co dziewczyny no nie wiem co zrobie temu mojemu dziadkowi,mowilam aby zamowil taka specjalna torbe na ,,luft,, co jest z tylu wozka zawieszana a ten moj pierdolka zamowil stolik doczepiany....i sprzecza sie ze mna ze to jest bardziej potrzebne....ehhh i jak tu sie zloscic na tych naszych podopiecznych.powiedzialam mu w zartach ze luft ma jak na talerzu....hihihiih powazny siedzi jak diabli teraz a ja sie smieje po kryjomu....ehh pierdolka z niego...
21 czerwca 2012 19:14
gosia ty masz dziadka pierdołe a ja szczebioczącą babcie , ja padam dzisiaj na pysk a moja bacia spiewa i niemalże podskakuje z radości , ze chyba mi znowu nocke zafunduje niezłą ,za którą mnie później przeprasza , ale co po tych przeprosinach jak człowiek chodzi niewyspany )))))))
21 czerwca 2012 19:41
Gosia35-oj,ty niedobra kobieto,ale ok.-moze pozniej sama sie wygadasz-:)))))))

ale macie wesolutko z podopiecznymi.
21 czerwca 2012 20:24
doris ale Twoja babcia jest swietna kobieta,w tych kilku chwilach pokazala to..... naprawde swietna...lubie takich ludzi ....
21 czerwca 2012 20:26
wiewior podpuszczasz moja klawiature? hihihihihihi o nie kochanienka nie wyklepie......na klawiaturze hahahhaha

o tak to raczej moj podopieczny ma ze mna przeboje ..... a ja z nim......
21 czerwca 2012 21:00
babcia jest ok i dlatego tez nie potrafie sie na nią złościc nawet jak padam wiele rzeczy obracamy w żart a najwiekszy zartowniś to dziadek zalega w łózku do 11,30 i twierdzi ze po co ma wstawać jak ma tyle wolnego czasu faktycznie jest wesoło ale to jest dobre tak na miesiąc na dwa to juz za długo
22 czerwca 2012 06:59
Wiewiórko,już teraz to naprawdę się zezlościlam.Potrzebuję wyjechać na 1 lipca,a tu ciągle to samo-czekam i czekam!! napisalam do innej firmy-fajna oferta.Jeśli dziś moja firma nie zadzwoni to spadam z niej! Jest tyle ofert ,że można przebierać jak w ulęgałkach...:)