Zakres obowiązków opiekuna osoby starszej

20 czerwca 2012 08:08
zaraz to Ty masz 24 godz nad babka czuwac?
20 czerwca 2012 08:10
kiarina !!! danuska 1 lub 2 lipiec zjedzie ..jak juz bedziesz wiedziala jaka dzielnica danusia to napisz nam...a my postaramy sie toba ,, zaopiekowac,, hihihihi co nie karina?
20 czerwca 2012 09:39
gosia to danuska bedzie miala tak jak ja ale od razu mowie ze takie nocne wstawanie jeszcze bardziej moze rozregulowac przemiane materii, ja przez 6 tygodni mialam spokoj ale jak babka wrocila ze szpitala to w nocy jest horror i tak dlugo sie nie pociagnie max 4 tygodnie i trzeba zjezdzac mi juz leci drugi tydzien takiego nocnego wstawania i mam dosc
20 czerwca 2012 09:42
a na dodatek babka nie wyspana i marudna ja nie wyspana i nerwowa ze czasami na nia krzykne to zaczyna mi beczec i tak wyglada czuwanie w nocy a pozniej praca w dzien kwadratura kola))))
20 czerwca 2012 10:06
ja wiem co to znaczy ,ja doris polecialam z waga jak cholera w dol,na dodatek caly dom na glowie,masakra ja juz w 24 h sie nie bawie ,jezeli chcesz kontakt moge ci podac,jest tez mozliwosc pracy na niemieckiej umowie......
20 czerwca 2012 10:21
gosia podaj kontakt namiary w moim profilu , ja pzryjechałam do babki a okzauje sie jak to zwykle bywa ze dziadek tez jest nie bardzo zdrowy i tak za jednym zamachem pieką dwie pieczenie za naszą pomocą , wiesz gosia ty masz marzenie pojechać do Moskwy a ja mam marzenie ktore tutaj mi sie urodzilo zeby powstała agencja która zadba o swoje opiekunki w pełnym tego słowa znaczeniu , która bedzie miała odwage z rodzina rozmawiać jak wynikną jakies problemy a nie chować głowe w piasek i siedzieć cichutko , może sie kiedyś doczekam a jak nie to sama założę bo teraz widzę ze wlasciecielami agencji sa z reguły przypadkowe osoby , ktore mialy jakies kontakty i je wykorzystują a nie maja wcale pojęcia jak wygląda praca opiekunki w niemieckich domach , ale sie rozpisałam ale to chyba dobre lekarstwo na nerwy bo dzis to jestem wyjatkowo podminowana )))))))))
20 czerwca 2012 10:28
no ta masz taka osobe ,ktora ceni swoje opiekunki ,zadzwon tam i potem napisz o swoich odczuciach co do tej osoby....
20 czerwca 2012 11:28
Koleżanka pracowała w niemieckim domu starców dostała najmniejszą pensje 980 euro za to zakres obowiązków największy ,jak poszła upomnieć się o podwyżke to jej odpowiedzieli ze 980 euro w polsce to dużo pieniążków ,więc

niech nie marudzi:) I co o tym sądzić?
20 czerwca 2012 11:57
bo niektórym Niemcom to się zdaje,że my o niczym innym nie marzymy tylko o przysłowiowym podcieraniu szwabskich tyłków za psie pieniądze!!!!!
20 czerwca 2012 12:04
to nie jest argument a jak im zle to niech sobie zatrudnia pskudne niemry....i tak maja komfort juz od samego patrzenia na nas a co mowic wiecej .......masz racje kaska o niczym innym k..... nie marze...tez mi cos..
20 czerwca 2012 12:12
Szczyt marzeń z tym podcieraniem :( ale oni chyba tak naprawdę myślą.Chociaż nie powiem ale i w niemczech trafiają się ludzie:)
20 czerwca 2012 12:54
no jasne!!! sa ludzie i ludzie tak samo jak i wsrod nas ,sa opiekunki i opiekunki.....ja tam dokonalam wyboru pracujac z nimi wiec nigdy na podopiecznego nawet glosu nie podnioslam no nie powiem focha strzelilam ale to skonczylo sie tylko smiechem...nie umiem sie gniewac na tych starszych ludzi a ze tylek no coz moze kiedys ja trafie w potzrebie na taka ,,fajna,,opiekunke jak ja?......
20 czerwca 2012 13:33
Zlego slowa nie powiem,bo do tej pory spotkalam calkiem"normalnych" Niemcow.Ale nie twierdze,ze zadarza sie tez swolocz.Trzeba wtedy wiac z takiego miejsca.Ale zobaczymy czy jesli kiedy/nie daj Boze/ trafie na takie osoby,tez bede taka madra-:))))
20 czerwca 2012 17:37
Gocha no to jak masz jakis namiar tomi podrzuc,a ja sie sproboje dowiedziec wiecej,pozdrawiam.
20 czerwca 2012 18:18
na co namiar?