Zakres obowiązków opiekuna osoby starszej

26 stycznia 2016 23:09
Nie pracuje więcej jak 42h/tyden. to znaczy oko 180 h na miesiąc . proszę mnie nie molestować więcej , ja tak pracuję, chałupa ,co , cw , wc i podatki mnie nie intereszą , JA TU JESTM W PRACY
27 stycznia 2016 07:45 / 6 osobom podoba się ten post
piotrpan

Nie pracuje więcej jak 42h/tyden. to znaczy oko 180 h na miesiąc . proszę mnie nie molestować więcej , ja tak pracuję, chałupa ,co , cw , wc i podatki mnie nie intereszą , JA TU JESTM W PRACY

A jak Ty to robisz , że Cie WC nie interresuje ? czyżbyś był tym pierwszym robotem o ktorym piszemy na forum ? Podatki to rozumiem przykra sprawa ale WC?
27 stycznia 2016 09:29 / 4 osobom podoba się ten post
piotrpan

Nie pracuje więcej jak 42h/tyden. to znaczy oko 180 h na miesiąc . proszę mnie nie molestować więcej , ja tak pracuję, chałupa ,co , cw , wc i podatki mnie nie intereszą , JA TU JESTM W PRACY

Chałupa cie nie interesuje? Czyli jesteś Piotr pan do towarzystwa?
09 lutego 2016 09:36
Dziewczyny jak wygląda u was sytuacja z badaniami pdp.
Moja babcia jak wiecie jest niewidoma i głucha mam za zadanie złapać jej mocz.... ręce opadają
czy wy też to robicie?
09 lutego 2016 09:50 / 2 osobom podoba się ten post
kasiachodziez

Dziewczyny jak wygląda u was sytuacja z badaniami pdp.
Moja babcia jak wiecie jest niewidoma i głucha mam za zadanie złapać jej mocz.... ręce opadają
czy wy też to robicie?

A to ciekawe zajęcie? Są takie specjalne pojemniki wkładane do toalety. Wygląd podobny do basenu. Miałam to kiedyś u jednej z Pdp. Niech zakupią! Przecież ręki nie nadstawisz?
09 lutego 2016 10:11 / 2 osobom podoba się ten post
Sa tez specjalne "sterylne podpaski" do tego celu -pani nasiusia w nia i wystarczy specjalnym urzadzonkiem dolaczonym do zestawu w pojemniczek wycisnac.Wygodne takze.Popytaj w aptece.
09 lutego 2016 10:16 / 2 osobom podoba się ten post
MeryKy

A to ciekawe zajęcie? Są takie specjalne pojemniki wkładane do toalety. Wygląd podobny do basenu. Miałam to kiedyś u jednej z Pdp. Niech zakupią! Przecież ręki nie nadstawisz?

wstawiłam mała miske to toalety i jakoś klapnęło.
09 lutego 2016 11:28 / 1 osobie podoba się ten post
kasiachodziez

Dziewczyny jak wygląda u was sytuacja z badaniami pdp.
Moja babcia jak wiecie jest niewidoma i głucha mam za zadanie złapać jej mocz.... ręce opadają
czy wy też to robicie?

Kasia , przystaw babci lejek i już. Nie bedzie rozrzutu

A tak na poważnie ,to "maura" podała dobry sposob na złapanie moczu. Sa w aptece i pojemniczek przy tym jest.
09 lutego 2016 14:39 / 1 osobie podoba się ten post
kasiachodziez

Dziewczyny jak wygląda u was sytuacja z badaniami pdp.
Moja babcia jak wiecie jest niewidoma i głucha mam za zadanie złapać jej mocz.... ręce opadają
czy wy też to robicie?

ja pierdyle, ale Ty biedna kobito masz tam akcje.....




ale już jedną nogą jesteś w domu i to najważniejsze
09 lutego 2016 15:07 / 10 osobom podoba się ten post
mzap88

ja pierdyle, ale Ty biedna kobito masz tam akcje.....

:yeah:


ale już jedną nogą jesteś w domu i to najważniejsze

Mzap jakie akcje ? przecież to normalne , że jak mocz trzeba oddać do badania to najpierw w jakiś sposób trzeba go pobrać . To tylko mocz . Przecież pić  nam tego nie każą ? Czasem trzeba mocz , może się komuś zdarzyć , że będzie musiał oddać kał do analizy .....taka praca ....Kasia dala sobie radę , bo kto jak nie Polka ? 
09 lutego 2016 15:23 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Mzap jakie akcje ? przecież to normalne , że jak mocz trzeba oddać do badania to najpierw w jakiś sposób trzeba go pobrać . To tylko mocz . Przecież pić  nam tego nie każą ? Czasem trzeba mocz , może się komuś zdarzyć , że będzie musiał oddać kał do analizy .....taka praca ....Kasia dala sobie radę , bo kto jak nie Polka ? 

babka niewidoma, glucha - Kasia miala podwójnie ciezko, ale dala rade i to najwazniejsze
09 lutego 2016 15:49 / 4 osobom podoba się ten post
Dzisiaj w ramach pracy opiekuńczej byłam na soczku z kiwi z lekarzem prowadzącym, calkiem miły zakres obowiązków
09 lutego 2016 16:29 / 8 osobom podoba się ten post
mzap88

babka niewidoma, glucha - Kasia miala podwójnie ciezko, ale dala rade i to najwazniejsze

A myślisz , że moja Pusia jaka była ? też była niewidoma , głucha i.........bardzo ciężka . Może dla kogoś to co niektórzy z nas muszą robić wyda się obrzydliwe , ale niestety nie wszystkim się trafiają sztele na których się tyko gotuje , podaje i raz na 10 -14 dni pierze i prasuje . 
Kilka razy dziennie spuszczałam urynę z worka , wycierałam pupę , myłam , później pod koniec przewijałam jak niemowlaka , tylko , że zawartość pieluchy była dużo , dużo większa . Zgodziłam się na taką pracę , więc ją wykonywałam - nikt mnie nie zmuszał , pistoletu do głowy mi nie przykładano . Teraz mam to wynagradzane , bo tylko robię zakupy , gotuję , podaję , 2 x dziennie idę z Pania na spacer , potowarzyszę trochę podczas oglądania tv , ale tylko wtedy jak mnie jakiś program zainteresuje , przymusu nie ma  ....jak długo ? nie wiem ....oby jak najdlużej . A czy jeszcze będe miała kiedyś jakąś " brudną robotę ? pewnie tak i jeśli będzie to PDP w miarę miła(y ) na pewno nie ucieknę .
09 lutego 2016 16:56 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

A myślisz , że moja Pusia jaka była ? też była niewidoma , głucha i.........bardzo ciężka . Może dla kogoś to co niektórzy z nas muszą robić wyda się obrzydliwe , ale niestety nie wszystkim się trafiają sztele na których się tyko gotuje , podaje i raz na 10 -14 dni pierze i prasuje . 
Kilka razy dziennie spuszczałam urynę z worka , wycierałam pupę , myłam , później pod koniec przewijałam jak niemowlaka , tylko , że zawartość pieluchy była dużo , dużo większa . Zgodziłam się na taką pracę , więc ją wykonywałam - nikt mnie nie zmuszał , pistoletu do głowy mi nie przykładano . Teraz mam to wynagradzane , bo tylko robię zakupy , gotuję , podaję , 2 x dziennie idę z Pania na spacer , potowarzyszę trochę podczas oglądania tv , ale tylko wtedy jak mnie jakiś program zainteresuje , przymusu nie ma  ....jak długo ? nie wiem ....oby jak najdlużej . A czy jeszcze będe miała kiedyś jakąś " brudną robotę ? pewnie tak i jeśli będzie to PDP w miarę miła(y ) na pewno nie ucieknę .

Bardzo się cieszę Basiu, że masz teraz fajną pracę.......
Przegapiłam.....oswieć mnie troszkę......co się stało z Pusią......i gdzie teraz pracujesz???????
09 lutego 2016 17:07 / 9 osobom podoba się ten post
anerik

Bardzo się cieszę Basiu, że masz teraz fajną pracę.......
Przegapiłam.....oswieć mnie troszkę......co się stało z Pusią......i gdzie teraz pracujesz???????

Pusia zmarła 15 stycznia w ostatnim dniu kontraktu kobitki , która mnie zmieniła  , ja i tak już miałam tam nie wracać , bo odeszłam z tamtej firmy - same nieporozumienia . Od 14 .01 jestem w Getyndze , mam fajną , bardzo lekką sztelę , ale jak będzie trzeba to też sobie ponarzekam , nie będę sobie żałować Moje plecy , bark teraz maja urlop . Sprżatam jedynie swoją sypialnię , kuchnię , bo wiadomo , że jak się przygotowuje posiłki to i bałagan się zrobi i moją łazienkę . Reśztę sprząta Putzfrau . Mam dla siebie całe piętro , spkojne , przesypiane noce , miłą , kulturalną PDP-ną .......odpoczywam . ;-)