Sindbad

04 stycznia 2018 21:53 / 1 osobie podoba się ten post
Z BN ielefeld do Katowic 49 euro, 11 h, dwie przesiadki
04 stycznia 2018 22:47 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

Ale PKP :-) kiedyś jeździł pociąg Dresno Wrocław, ja też jadę tylko do Berlina DB, dalej Intercity do Gdyni, ale jak mam możliwośc, to ani bus ani Sindbad mnie nie kusi:ferrari:

Drezno -Wrocław dalej jeżdzi przez mój Bolesławiec.
Warszawa - Berlin by mnie interesował i potem do Ulm.
Czy dworzec w Berlinie dalej w remoncie ?Bo moje przesiadki zrobiły się nie aktualne.
05 stycznia 2018 08:56 / 1 osobie podoba się ten post
teresadd

Drezno -Wrocław dalej jeżdzi przez mój Bolesławiec.
Warszawa - Berlin by mnie interesował i potem do Ulm.
Czy dworzec w Berlinie dalej w remoncie ?Bo moje przesiadki zrobiły się nie aktualne.

Nie , chyba już po remoncie. Jechałam w październiku, przesiadka normalnie na Berlin Haupt, jak był remont to musiala!m się wlec Shaun na Wschodni. Z Wawy do Ulm, 6.09 ---18.47. przesiadka w Berlinie i Monachium, prędzej zakupiony bilet to 49 euro plus ew rezerwacja , to 4.5.  Naprawdę warto
05 stycznia 2018 09:41 / 1 osobie podoba się ten post
teresadd

Drezno -Wrocław dalej jeżdzi przez mój Bolesławiec.
Warszawa - Berlin by mnie interesował i potem do Ulm.
Czy dworzec w Berlinie dalej w remoncie ?Bo moje przesiadki zrobiły się nie aktualne.

Przejeżdżałam obok dworca jest to ogromna oszklona budowla i nic mi nie wiadomo o remoncie. Wygląda na to że jest czynny?
18 czerwca 2018 12:19 / 1 osobie podoba się ten post
Brak zrozumienia przez panią pilot potrzeby siedzenia z przodu ze względu na samopoczucie.Przed wejściem do autokaru tuż przed granicą 
poprosiłam panią pilot K o siedzenie z przodu niestety pani 
odmówiła i posadziła mnie perfidnie na samym tyle gdzie wokół mnie siedzą sami faceci ale to mi nawet nie przeszkadza  ale to ze na samym  końcu jak każdy wie buja bardziej to juz pani pilot nie pomyślała.
 Oczywiście ponownie poszłam i poprosiłam o inne siedzenie ale zero 
 rekacji czy nawet spróbowania zorganizowania innego miejsca.
 Jest mi bardzo przykro i mam nadzieje ,że dam  radę jakoś do rana z jednej i drugiej strony opartymi o moje ramiona pasażerów..facetów 
 Więcej szacunku dla ludzi.

18 czerwca 2018 13:26 / 1 osobie podoba się ten post
Convalia123

Brak zrozumienia przez panią pilot potrzeby siedzenia z przodu ze względu na samopoczucie.Przed wejściem do autokaru tuż przed granicą 
poprosiłam panią pilot K o siedzenie z przodu niestety pani 
odmówiła i posadziła mnie perfidnie na samym tyle gdzie wokół mnie siedzą sami faceci ale to mi nawet nie przeszkadza  ale to ze na samym  końcu jak każdy wie buja bardziej to juz pani pilot nie pomyślała.
 Oczywiście ponownie poszłam i poprosiłam o inne siedzenie ale zero 
 rekacji czy nawet spróbowania zorganizowania innego miejsca.
 Jest mi bardzo przykro i mam nadzieje ,że dam  radę jakoś do rana z jednej i drugiej strony opartymi o moje ramiona pasażerów..facetów 
 Więcej szacunku dla ludzi.

Zgłoś do firmy . Wstyd, żeby nie pomoć komuś, kto tego potrzebuje. Burak jakiś . Na przyszłość rezerwuj sobie miejsce z przodu przy kupowaniu biletu .
04 września 2018 21:25
ja tez nie polecam Sinbada chcę zrezygnować z biletu open ale oddają tylko 20 % a oddać go nie można innej osobie poprostu niefirma dla kliientów tylko my dla firmy czyli za darmo oddaję 120 zł oczywiście nie zostawię tego tak regulamin do poprawki
06 listopada 2018 11:50
Agencja z którą jeżdże organizuje mi przejazd do i z Niemiec własnie z Sindbadem, bardzo konfortowo mi sie z nimi jeździ  
20 listopada 2018 22:35
W grudniu sie wybieram Sindbadem do Anglii i czytam tak te komentarze i chyba te autobusy nie mają najlepszej opinii, szkoda.
17 lipca 2019 15:37
Sprawdzajcie stany techniczne autokarów bo jest jakas porażka!!! Mieliśmy zepsutą podróż, przez to, że zarezerwowaliśmy firmę bo była dość tania, anie sprawdzilismy zbyt wiele o tej firmie no i cóż. Dopiero po fakcie człowiek myśli. Tu jest całkiem spoko opisane jak sprawdzic taki autokar np: https://www.fabisiakprzewozy.pl/jak-sprawdzic-czy-wynajmowany-autokar-jest-bezpieczny/
 
10 lipca 2020 15:42
w zeszłym roku jechałam do Kolonii po raz po raz pierwszy od wielu lat Sindbadem i muszę przyznać że firma albo poczyniła olbrzymie postępy albo zwyczajnie miałam szczęście..Było miło przyjemnie kawa gratis i miła pani pilotka. Po tych wszystkich debilizmach jakich byłam świadkiem na pokładzie firmy z Opola nieźle się rozczarowałam. Wiele lat jeżdziałm Sindbadem bo przejął on większość taboru przewozowego w Polsce a wiec Polmar Favorit Reisen Olivię Florka Becker Reisen Eurobus o i wiele wiele innych..Kazda moja podróż (wyjeżdżałam nieprzerwanie od 2006 do 2019 r) kończyła się skargą do UOKiK i monitem do biura ale to i tak nic nie dawało bo zaborczy Opolanin wiecznie dostawał jakieś "pierdoły biznesu" i wiecznie był nagradzany. Jezdziłam nim bo nie było innego wyjścia i wolę jechać nawet złomem od Sindbada niż busem bo to jeszcze wieksza katastrofa przewozowa niż ten z Opola
11 lipca 2020 11:02
margarita35

w zeszłym roku jechałam do Kolonii po raz po raz pierwszy od wielu lat Sindbadem i muszę przyznać że firma albo poczyniła olbrzymie postępy albo zwyczajnie miałam szczęście..Było miło przyjemnie kawa gratis i miła pani pilotka. Po tych wszystkich debilizmach jakich byłam świadkiem na pokładzie firmy z Opola nieźle się rozczarowałam. Wiele lat jeżdziałm Sindbadem bo przejął on większość taboru przewozowego w Polsce a wiec Polmar Favorit Reisen Olivię Florka Becker Reisen Eurobus o i wiele wiele innych..Kazda moja podróż (wyjeżdżałam nieprzerwanie od 2006 do 2019 r) kończyła się skargą do UOKiK i monitem do biura ale to i tak nic nie dawało bo zaborczy Opolanin wiecznie dostawał jakieś "pierdoły biznesu" i wiecznie był nagradzany. Jezdziłam nim bo nie było innego wyjścia i wolę jechać nawet złomem od Sindbada niż busem bo to jeszcze wieksza katastrofa przewozowa niż ten z Opola

Właśnie wybieram się Sindbadem do domu. Jeżdzę z nimi od lat i jesem zadowolona. Z powodu pandemi zmuszona była jeździć busem i była to porażka. Niby wybierasz firmę zktórą chcesz jechać a busiarze i tak wymieniają się ludźmi z innymi firmami. Pół drogi jechałam z kierowcą, który niedawno przeszedł zawał. W Sindbadzie czuję sie bezpiecznie, tylko martwię się jak wytrzymam tyle godzin w maseczce.
11 lipca 2020 13:26 / 2 osobom podoba się ten post
Jogusia34

Właśnie wybieram się Sindbadem do domu. Jeżdzę z nimi od lat i jesem zadowolona. Z powodu pandemi zmuszona była jeździć busem i była to porażka. Niby wybierasz firmę zktórą chcesz jechać a busiarze i tak wymieniają się ludźmi z innymi firmami. Pół drogi jechałam z kierowcą, który niedawno przeszedł zawał. W Sindbadzie czuję sie bezpiecznie, tylko martwię się jak wytrzymam tyle godzin w maseczce.

Nie przejmuj sie maseczką?one są tylko w regulaminie,w praktyce cały autobus był bez a jechałam 10 dni temu,także luz?
11 lipca 2020 15:25 / 1 osobie podoba się ten post
Hej,dziewczyny "Sindbadowe "
Mialyście chyba szczęście, skoro tak wychwalacie Sindbada. Ja jechałam z nimi 23-24 czerwca,z Olsztyna do Mőnschengladbach. Pisałam o tym chyba w jak minął dzień albo w powitajkach, zaraz po przyjeździe. Autobusy pełne, wszystkie miejsca zajęte, w nocy,w Słubicach ponad godzinę czekania (dobrze że ciepło było) aż się wszystkie Sindbady zjadą z roznych stron Polski i ludzie poprzesiadają. Ogólnie podróż mało komfortowa,bardzo męcząca. Jak będę miała wybór środka komunikacji, to na pewno z nimi nie pojadę. Podróż trwała 23 godziny. 
11 lipca 2020 23:13
Gusia29

Hej,dziewczyny "Sindbadowe ":-)
Mialyście chyba szczęście, skoro tak wychwalacie Sindbada. Ja jechałam z nimi 23-24 czerwca,z Olsztyna do Mőnschengladbach. Pisałam o tym chyba w jak minął dzień albo w powitajkach, zaraz po przyjeździe. Autobusy pełne, wszystkie miejsca zajęte, w nocy,w Słubicach ponad godzinę czekania (dobrze że ciepło było) aż się wszystkie Sindbady zjadą z roznych stron Polski i ludzie poprzesiadają. Ogólnie podróż mało komfortowa,bardzo męcząca. Jak będę miała wybór środka komunikacji, to na pewno z nimi nie pojadę. Podróż trwała 23 godziny. 

Ja też kiedyś jeździłam Sindbadem ale się wycwaniłam i teraz chcę od drzwi do drzwi i o wiele szybciej czas mija.