Sindbad

03 stycznia 2018 16:11 / 1 osobie podoba się ten post
basiabasia71

ojeeej ojeeeej ależ tu negatywów. a skąd? kobietki, tyle już jezdze tym nieszczęsnym Sindbadem i jeszcze nigdy sie nie zdarzyło zebym nie dojechala na czas. niby te przesiadki, no mogą troche irytowac ale nigdy w zyciu jeszcze sie nie spotkalam zeby cos tam bylo nie tak czy z kierowcą czy z terminami. hmm dziwne :P

Ady Basieńko ...od ostatniego posta tutaj musi dużo się poprawiło . Z Sindbadem tym .
03 stycznia 2018 16:46 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Ady Basieńko ...od ostatniego posta tutaj musi dużo się poprawiło . Z Sindbadem tym .

widze date - 3 miesiace ;) czasem to dużo a czasem mało na zmiany czegokolwiek. czesto zagladam na stare wątki bo byl czas ze zalozylam konto i tak zerkalam to tu to tam. i tak wlasnie jak juz nieraz bywalo, jak widze to az oczy wylażą ze ździwienia. jak o sinbadzie czytałam opinie to naprawdę nie pojmuję jakie straszne opinie
04 stycznia 2018 09:31 / 4 osobom podoba się ten post
Tym razem Sindbad się wywiązał ;) bez opóźnień,normalnie kawa herbata toaleta i miła pilotka
Zawiodła mnie natomiast...kolej niemiecka,bo pociąg miał dwie godziny opóźnienia,jeden nie pojechał,drugi podjechał ale nie pozwolono ludziom wejść,a zimno jak jasna cholera, małe dzieci w wózkach...Niemcy oczywiście jak to Niemcy grzecznie stoją i czekają...
Więc kto oczywiście zrobił mała zadymę,po której pozwolono wejść do pociągu? Ano taka jedna z Polski :)
04 stycznia 2018 10:11 / 2 osobom podoba się ten post
Marta2

Tym razem Sindbad się wywiązał ;) bez opóźnień,normalnie kawa herbata toaleta i miła pilotka
Zawiodła mnie natomiast...kolej niemiecka,bo pociąg miał dwie godziny opóźnienia,jeden nie pojechał,drugi podjechał ale nie pozwolono ludziom wejść,a zimno jak jasna cholera, małe dzieci w wózkach...Niemcy oczywiście jak to Niemcy grzecznie stoją i czekają...
Więc kto oczywiście zrobił mała zadymę,po której pozwolono wejść do pociągu? Ano taka jedna z Polski :)

Oooo Marta !! Jak to miło usłyszeć, że w DE coś nie działa. Jak dotychczas pomyje tylko na polskie koleje się wylewały. A tu proszę. Optymizmem powiało  
04 stycznia 2018 10:12 / 4 osobom podoba się ten post
basiabasia71

widze date - 3 miesiace ;) czasem to dużo a czasem mało na zmiany czegokolwiek. czesto zagladam na stare wątki bo byl czas ze zalozylam konto i tak zerkalam to tu to tam. i tak wlasnie jak juz nieraz bywalo, jak widze to az oczy wylażą ze ździwienia. jak o sinbadzie czytałam opinie to naprawdę nie pojmuję jakie straszne opinie :boi sie:

BasiuBasiu jak Sindbad wyjmie z większości swoich aut 6 siedzeń ( no chociaż ze 4 ) to zmienię o nim zdanie. 
04 stycznia 2018 10:16 / 2 osobom podoba się ten post
Mycha

Oooo Marta !! Jak to miło usłyszeć, że w DE coś nie działa. Jak dotychczas pomyje tylko na polskie koleje się wylewały. A tu proszę. Optymizmem powiało :lol1: 

Ano widzisz.Wypadek jakiś był,więc to nie wina kolei.Ale to że kazali ludziom czekać na deszczu i wietrze to już ewidentnie ich ...no nie  wiem,brak empatii powiedzmy.Mnie się przelało bo byłam po 18h podróży Sindbadem.
04 stycznia 2018 10:16 / 2 osobom podoba się ten post
Mycha

BasiuBasiu jak Sindbad wyjmie z większości swoich aut 6 siedzeń ( no chociaż ze 4 ) to zmienię o nim zdanie. 

Ponoć Polski Bus łączy się z niemieckim Flixibusem i ruszają na podbój.Z tych polskich mają wymontować część siedzeń ,bo nie spełniają norm niemieckich.Ceny mają zostać polskie .No zobaczymy.
04 stycznia 2018 10:20 / 1 osobie podoba się ten post
Tak,czekam z niecierpliwością na konkurencję dla Sindbada.Flixbusy z wierzchu nie wyglądają wprawdzie zbyt zachęcająco,ale może w środku lepiej? Nie wiem nie jechałam jeszcze
04 stycznia 2018 10:26 / 5 osobom podoba się ten post
teresadd

Ponoć Polski Bus łączy się z niemieckim Flixibusem i ruszają na podbój.Z tych polskich mają wymontować część siedzeń ,bo nie spełniają norm niemieckich.Ceny mają zostać polskie .No zobaczymy.

No własnie. Czytałam artykuł o tej fuzji i uderzyło mnie to, że z polskich autokarów trzeba wyciągnąć 6 siedzeń aby zachować jakieś normy wygody. A nasi to wsadziliby nas na drewniane palety i jeszcze za przepełniony, dusznym autokarem ciągnęli. 
04 stycznia 2018 10:34 / 1 osobie podoba się ten post
basiabasia71

widze date - 3 miesiace ;) czasem to dużo a czasem mało na zmiany czegokolwiek. czesto zagladam na stare wątki bo byl czas ze zalozylam konto i tak zerkalam to tu to tam. i tak wlasnie jak juz nieraz bywalo, jak widze to az oczy wylażą ze ździwienia. jak o sinbadzie czytałam opinie to naprawdę nie pojmuję jakie straszne opinie :boi sie:

Straszne , straszne he he Ciasno  , spóźnienia to straszne opinie a jeździć trzeba .
04 stycznia 2018 16:00
z tymi siedzeniami to sie faktycznie zgodze :D
04 stycznia 2018 16:50 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

No własnie. Czytałam artykuł o tej fuzji i uderzyło mnie to, że z polskich autokarów trzeba wyciągnąć 6 siedzeń aby zachować jakieś normy wygody. A nasi to wsadziliby nas na drewniane palety i jeszcze za przepełniony, dusznym autokarem ciągnęli. 

W pociągu DB kopytka można swobodnie wyciagnac nawet PKP poprawiło komfort jazdy. Cena też ok
04 stycznia 2018 20:02
dorotee

W pociągu DB kopytka można swobodnie wyciagnac:-) nawet PKP poprawiło komfort jazdy. Cena też ok

Ale DB nie jeździ do Katowic 
04 stycznia 2018 20:53 / 3 osobom podoba się ten post
Ostatnia podroz odbylam Sindbadem. Nie bylo zle, bo obok siedziala szczuplutka Ukrainka. Nawet pospalam wspomagajac sie aviomarinem, ale gdyby trafil mi sie sasiad z siedzenia obok, zywe 120 kg ,to bym sie czula zakleszczona.
04 stycznia 2018 21:50 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

Ale DB nie jeździ do Katowic :-(

Ale PKP  kiedyś jeździł pociąg Dresno Wrocław, ja też jadę tylko do Berlina DB, dalej Intercity do Gdyni, ale jak mam możliwośc, to ani bus ani Sindbad mnie nie kusi