Sindbad

16 lutego 2017 21:35 / 1 osobie podoba się ten post
teresadd

Kupiłam sobie bilet Cena podana w euro.No to cacy.Po przeliczeniu wyszło ,że w firmie Sindbad euro kosztuje 4,51.Wyszło że od nich euro kupuję.Dlaczego już nie podają cen w złotówkach?Szlag mnie jaśnisty trafił.:placze1:

Kupowałaś bilet do DE, czy z DE do PL? Właśnie sprawdzałam na ich stronie, podają ceny w złotówkach dla kursów z Polski (tam i z powotem, open), a dla kursów np. ze Stuttgartu do PL - w euro. Z Zurychu do Polski podają we frankach. 
16 lutego 2017 21:38 / 1 osobie podoba się ten post
emilia

Kupowałaś bilet do DE, czy z DE do PL? Właśnie sprawdzałam na ich stronie, podają ceny w złotówkach dla kursów z Polski (tam i z powotem, open), a dla kursów np. ze Stuttgartu do PL - w euro. Z Zurychu do Polski podają we frankach. 

A widzisz.No jadę z De do Polski.No to teraz dochodzenie zrobię .
Dzięki Emilia.
16 lutego 2017 21:39 / 3 osobom podoba się ten post
teresadd

A widzisz.No jadę z De do Polski.No to teraz dochodzenie zrobię .
Dzięki Emilia.


Dlatego zawsze kupuję open w PL, najwyżej później miejsce wsiadania zmieniam, taniej wychodzi.
16 lutego 2017 21:51 / 1 osobie podoba się ten post
emilia

:-)
Dlatego zawsze kupuję open w PL, najwyżej później miejsce wsiadania zmieniam, taniej wychodzi.

Racja .Różnica to 120 zł.Pierwszy raz w De.kupowałam.I tu taki zonk.
16 lutego 2017 22:07 / 1 osobie podoba się ten post
teresadd

Racja .Różnica to 120 zł.Pierwszy raz w De.kupowałam.I tu taki zonk.:aniolki:

Z Niemiec podają w euro,ale z Polski w zł. uff a już się wkurzyłam,że coś wymyslili głupiego. Mam otwarty bilet na szczęście.
16 lutego 2017 22:15
28.02 wracam Sindbadem do domu.Wyjazd z Freiburg o 14.30 .Wraca może ktoś ?
16 lutego 2017 23:02 / 4 osobom podoba się ten post
Dziewczęta drogie!
Coś chyba sie wam pokićkało z tymi cenami biletów i walutą w Sindbadzie.
Pozwólcie,że Misiek, od pięciu lat posiadacz Złotej Karty VIP Club Sindbad coś wam wytłumaczy.

Jak kupuje się bilet przez internet, korzystając z strony Sindbada, to:
Należy wyszukać połączenie, jego datę i rodzaj biletu /w jedną stronę, w obie strony, open/. Następnie, po wpisaniu swoich danych, w tym numeru Karty Stałego Klienta /zniżka 15% niezależnie od rodzaju karty/, należy rozwinąć zakładkę "taryfa" i zaznaczyć tę zniżkę / albo inną, jaką się posiada/.
Wtedy jeszcze cena może byc podana tylko w EUR.
Jednak po przejściu dalej ma sie wybór waluty.

Ja przed chwilą zrobiłem sobie symulację mojej następnej podróży na trasie Toruń - Dortmund, bilet open ze zniżką 15%.
Cena wynosi 345,00 PLN albo 82,00 EUR, co daje 4,20 PLN za 1,00 EUR.
Cena tego biletu bez żadnej zniżki wynosi 405,90 PLN albo 96,60 EUR, co nadal daje 4,20 PLN za 1,00 EUR.
 
17 lutego 2017 00:13 / 1 osobie podoba się ten post
Misiek

Dziewczęta drogie!
Coś chyba sie wam pokićkało z tymi cenami biletów i walutą w Sindbadzie.
Pozwólcie,że Misiek, od pięciu lat posiadacz Złotej Karty VIP Club Sindbad coś wam wytłumaczy.

Jak kupuje się bilet przez internet, korzystając z strony Sindbada, to:
Należy wyszukać połączenie, jego datę i rodzaj biletu /w jedną stronę, w obie strony, open/. Następnie, po wpisaniu swoich danych, w tym numeru Karty Stałego Klienta /zniżka 15% niezależnie od rodzaju karty/, należy rozwinąć zakładkę "taryfa" i zaznaczyć tę zniżkę / albo inną, jaką się posiada/.
Wtedy jeszcze cena może byc podana tylko w EUR.
Jednak po przejściu dalej ma sie wybór waluty.

Ja przed chwilą zrobiłem sobie symulację mojej następnej podróży na trasie Toruń - Dortmund, bilet open ze zniżką 15%.
Cena wynosi 345,00 PLN albo 82,00 EUR, co daje 4,20 PLN za 1,00 EUR.
Cena tego biletu bez żadnej zniżki wynosi 405,90 PLN albo 96,60 EUR, co nadal daje 4,20 PLN za 1,00 EUR.
 

To  bileciarnia ma inny kurs euro.?Godzine ,czy dwie temu kupowałam bilety tu w De itak mi wyszło zapłacic.już zapłacone ,bilet wydrukowany.
Może faktycznie trzeba uwazac gdzie się kupuje.W tej chwili  po waszych uwagach juz będe chuchac na zimne.I sprawdzac gdzie i za ile.
Człowiek się całe życie uczy ,a i tak durny umrze.  
17 lutego 2017 07:09 / 3 osobom podoba się ten post
teresadd

To  bileciarnia ma inny kurs euro.?Godzine ,czy dwie temu kupowałam bilety tu w De itak mi wyszło zapłacic.już zapłacone ,bilet wydrukowany.
Może faktycznie trzeba uwazac gdzie się kupuje.W tej chwili  po waszych uwagach juz będe chuchac na zimne.I sprawdzac gdzie i za ile.
Człowiek się całe życie uczy ,a i tak durny umrze.  

A widzisz droooooooga moja Tereso!
Nie kupuj u pośredników.

I słuchaj starszych
17 lutego 2017 08:51 / 1 osobie podoba się ten post
Misiek

Dziewczęta drogie!
Coś chyba sie wam pokićkało z tymi cenami biletów i walutą w Sindbadzie.
Pozwólcie,że Misiek, od pięciu lat posiadacz Złotej Karty VIP Club Sindbad coś wam wytłumaczy.

Jak kupuje się bilet przez internet, korzystając z strony Sindbada, to:
Należy wyszukać połączenie, jego datę i rodzaj biletu /w jedną stronę, w obie strony, open/. Następnie, po wpisaniu swoich danych, w tym numeru Karty Stałego Klienta /zniżka 15% niezależnie od rodzaju karty/, należy rozwinąć zakładkę "taryfa" i zaznaczyć tę zniżkę / albo inną, jaką się posiada/.
Wtedy jeszcze cena może byc podana tylko w EUR.
Jednak po przejściu dalej ma sie wybór waluty.

Ja przed chwilą zrobiłem sobie symulację mojej następnej podróży na trasie Toruń - Dortmund, bilet open ze zniżką 15%.
Cena wynosi 345,00 PLN albo 82,00 EUR, co daje 4,20 PLN za 1,00 EUR.
Cena tego biletu bez żadnej zniżki wynosi 405,90 PLN albo 96,60 EUR, co nadal daje 4,20 PLN za 1,00 EUR.
 

Masz rację, Misiu, nie robiłam pełnej symulcji...
Witaj w klubie, też mam 15 procent zniżki !
17 lutego 2017 12:48 / 3 osobom podoba się ten post
emilia

Masz rację, Misiu, nie robiłam pełnej symulcji...
Witaj w klubie, też mam 15 procent zniżki !

No i wszystko jasne

!5% zniżki przysługuje po wykorzystaniu bletów o łącznej wartości 1500,00 PLN.
Ja mam już Złotą Kartę Stałego Klienta Sindbad VIP Club. Ona daje, poza zniżką jeszcze inne przywileje, m.in. podwójne miejsce w autobusie.
Udało mi się ją uzyskać, kiedy w jednym roku kupiłem łacznie 10 biletów.
Teraz trzeba ciągu 12 miesięcy wykupić bilety o równowartości 4000,00 PLN.

Jeszcze jedna uwaga.
Kiedy macie bilet OPEN, to starajcie się nie załatwiać sprawy terminu powrotu przez system internetowy, tylko zróbcie to telefonicznie.
System działa tak, że od zabukowania daty pobiera opłatę /chyba 20,00 PLN/, a telefonicznie to tylko ew. koszt rozmowy.
17 lutego 2017 13:10
Misiek

No i wszystko jasne:-):yo:

!5% zniżki przysługuje po wykorzystaniu bletów o łącznej wartości 1500,00 PLN.
Ja mam już Złotą Kartę Stałego Klienta Sindbad VIP Club. Ona daje, poza zniżką jeszcze inne przywileje, m.in. podwójne miejsce w autobusie.
Udało mi się ją uzyskać, kiedy w jednym roku kupiłem łacznie 10 biletów.
Teraz trzeba ciągu 12 miesięcy wykupić bilety o równowartości 4000,00 PLN.

Jeszcze jedna uwaga.
Kiedy macie bilet OPEN, to starajcie się nie załatwiać sprawy terminu powrotu przez system internetowy, tylko zróbcie to telefonicznie.
System działa tak, że od zabukowania daty pobiera opłatę /chyba 20,00 PLN/, a telefonicznie to tylko ew. koszt rozmowy.

Dostałam info na maila,że wszelkie zmiany od miesiąca są darmowe.Dobre i to.
12 września 2017 09:41
Czy Sindbad jeździ 11 listopada czy ktoś może wie?
12 września 2017 09:42
gosiako

Czy Sindbad jeździ 11 listopada czy ktoś może wie?

www.sindbad.pl

Sprawdź swoj przejazd na stronie:)
03 stycznia 2018 15:52 / 1 osobie podoba się ten post
ojeeej ojeeeej ależ tu negatywów. a skąd? kobietki, tyle już jezdze tym nieszczęsnym Sindbadem i jeszcze nigdy sie nie zdarzyło zebym nie dojechala na czas. niby te przesiadki, no mogą troche irytowac ale nigdy w zyciu jeszcze sie nie spotkalam zeby cos tam bylo nie tak czy z kierowcą czy z terminami. hmm dziwne :P