Sindbad

01 września 2015 18:29 / 3 osobom podoba się ten post
Ewelina1

Mycha ja rozumiem te wpisy,na prawdę......ale nie każ mi rozumieć zasad produkcji autokarów.
I tu właśnie pies pogrzebany,-bo skoro rozumiesz to co piszę,to powinnaś zrozumieć też to,że ja nie pisałam o jakości usług SINDBADA,tylko zwróciłam uwagę na niektóre głupoty i na to,że wszystko co złe zrzuca się na przewoźnika.....a dokładnie takie same problemy są w innych firmach.
Tak SINDBAD jak i reszta przewoźników jeżdżących na odcinkach Polska-Niemcy są do dooopy,bez znaczenia jest to co pisze na busie czy autokarze.
Ktoś napisze,że Eurobus jest super,bo nie miał jeszcze okazji jechać autokarem z większą liczbą miejsc niż 50(bo to średnia miejsc w większości autokarów),ale zmieni zdanie jak ta okazja się nadarzy....temat rzeka i moim zdaniem jest bezpłodny więc lepiej sobie go darować:)

Tak naprawdę to mam w nosie zasady produkcji autokarów ;-)) ale widziałam inne setry, oczywiście nie Sindbada i widziałam w nich wygodne siedzenia. Ja tam będę wszędzie marudziła i krzyczała, że przewoźnicy traktują mnie jak bydło, bo najchętniej powciskaliby ludzi powiązanych w pęczki, piętrowo i bez powietrza. Dlaczego mam się na to cicho godzić ?? Długo jeździłam Sindbadem aż do zmian odczuwalnych dla mnie. Więcej nie chcę. I nie rozumiem dlaczego mam nie krytykować przewoźnika, który jeździ po całej Europie i kombinuje.
01 września 2015 18:34
Mycha

Myślę. Do tego potrzebuję takiego miejsca pracy do którego da się dojechać z jak najmniejszą ilością przesiadek.

A gdzie teraz jesteś i gdzie mieszkasz w Pl, największe miasto:) przesiadek się nie bój, nawet z dwoma walizkami:)
01 września 2015 18:36 / 4 osobom podoba się ten post
Mycha-mądrze "gadasz".Powiem tak:jak za karę to...do Sindbada-hi,hi,hi./Jak jechałam piętrusem 2000km z "haczykiem"to mi wcale do śmiechu nie było
01 września 2015 18:37 / 1 osobie podoba się ten post
Ewelina1

Zgadza się,-na dzień dzisiejszy wszystkie mniejsze firmy złączyły się w Eurobus(kiedyś Euroline).

Teraz jest Eurobus Eurolines Polska :) Eurobus nie był kiedyś Eurolines, teraz się połączyli ale to były dwie odrębne firmy :)
01 września 2015 18:49
dorotee

A gdzie teraz jesteś i gdzie mieszkasz w Pl, największe miasto:) przesiadek się nie bój, nawet z dwoma walizkami:)

W PL startowałabym z dworca w Katowicach do którego mam rzut beretem. Gorzej w DE bo nie zawsze pasuje. Nie mam stałego miejsca w DE, lubię zmieniać. Ale widzę po sobie że z wiekiem ( hehe ) zaczynam myśleć o stałym miejscu. Jeszcze troszeczkę ......
01 września 2015 18:54 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

Tak naprawdę to mam w nosie zasady produkcji autokarów ;-)) ale widziałam inne setry, oczywiście nie Sindbada i widziałam w nich wygodne siedzenia. Ja tam będę wszędzie marudziła i krzyczała, że przewoźnicy traktują mnie jak bydło, bo najchętniej powciskaliby ludzi powiązanych w pęczki, piętrowo i bez powietrza. Dlaczego mam się na to cicho godzić ?? Długo jeździłam Sindbadem aż do zmian odczuwalnych dla mnie. Więcej nie chcę. I nie rozumiem dlaczego mam nie krytykować przewoźnika, który jeździ po całej Europie i kombinuje.

Każdy dzisiaj kombinuje,i nigdy żaden przewoźnik nie będzie patrzył na dobro i wygodę pasażerów bo zwyczajnie ma to gdzieś,a narzekania tym bardziej olewa bo nikogo nie zmusza do korzystania z jego usług.
Pewnie,że masz prawo narzekać,skoro w jakiś sposób Ci to pomaga to jak najbardziej:)
Mnie nie obchodzi kto,jak i gdzie kombinuje,to po pierwsze....po drugie wygodę podczas podróży często mam zakłóconą przez innych pasażerów a nie przez firmę,bo samolubne niemoty patrzą tylko na siebie i rozkładają się bez pardonu,jak by byli jedynymoi osobami w autokarze.......a po trzecie to najważniejszym dla mnie jest dotarcie do celu w jednym zdrowym kawałku....reszta jest do zniesienia bo marudzeniem nic nie zmienię, a jak mi na prawdę coś zajdzie za skórę w podróży to kolejną odbywam samochodem,bo na inną wygodę nie ma co liczyć:)

01 września 2015 19:00 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

W PL startowałabym z dworca w Katowicach do którego mam rzut beretem. Gorzej w DE bo nie zawsze pasuje. Nie mam stałego miejsca w DE, lubię zmieniać. Ale widzę po sobie że z wiekiem ( hehe ) zaczynam myśleć o stałym miejscu. Jeszcze troszeczkę ......

Pobawilam się
Ze Stuttgatu do Katowic ok 12 h , 3-4 przesiadki, cena nie podają , Norymberga- Wiedeń-Tychy-Katowice
z Dortmundu 11h, przesiadka Berlin-Katowice Nieżle
ja jadę Oldenburg-Hanower-Berlin-Bydgoszcz
Podobnie Freiburg, Offenburg, ULm, Monachium max 2 przeisadki
01 września 2015 19:01 / 1 osobie podoba się ten post
Marla2805

Teraz jest Eurobus Eurolines Polska :) Eurobus nie był kiedyś Eurolines, teraz się połączyli ale to były dwie odrębne firmy :)

No jakoś tak to jest.
Kiedyś rozmawiałam z kierowcą i mówił,że to właśnie Eurolines zapoczątkował to łączenie się firm i dlatego nazwa brzmi podobnie.
Nie wiem ile w tym prawdy ale to taka ciekawostka którą usłyszałam od kierowcy.
Nie wiedziałam natomiast,że i ZAWADZKIE do nich dołączyło:)
01 września 2015 19:06
dorotee

Pobawilam się
Ze Stuttgatu do Katowic ok 12 h , 3-4 przesiadki, cena nie podają , Norymberga- Wiedeń-Tychy-Katowice
z Dortmundu 11h, przesiadka Berlin-Katowice Nieżle
ja jadę Oldenburg-Hanower-Berlin-Bydgoszcz
Podobnie Freiburg, Offenburg, ULm, Monachium max 2 przeisadki

Ja już nie pracuję koło Stuttgartu, zmieniłam sobie pdp. Teraz jeszcze nie wiem gdzie wyląduję, zobaczymy, bo nie wracam do ostatniego pdp.
01 września 2015 19:07 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

Ja już nie pracuję koło Stuttgartu, zmieniłam sobie pdp. Teraz jeszcze nie wiem gdzie wyląduję, zobaczymy, bo nie wracam do ostatniego pdp.

A proszę, jak trafiłam, wisałam na chybił trafił:)
01 września 2015 23:02 / 5 osobom podoba się ten post
Jechałam tylko jeden raz na sztele i z powrotem Sindbadem,powiedziałam,że nigdy więcej. Pilotki były chamskie,kierowcy naburmuszeni,nie wolno było o nic zapytać bo zaraz wybuchali gniewem,nie wspomnę juz o ciasnocie jakiej w żadnym Eurobusie nie spotkałam. Sindbad kompletnie nie dba o wygode pasażerów,załoga pozostawia wiele do życzenia.
Jeżdże tylko Eurobusem,a tym wracam samolotem,zaledwie póltorej godziny i jestem w domku.
01 września 2015 23:34 / 2 osobom podoba się ten post
Ostatnie dwa wyjazdy zorganizowałąm sobie własnym samochodem, właśnie z powodu niezadawalających warunków podróży Sindbadem. Następny turnus zamierzam podróżować autobusem. Jesienno-ziomową porą podróż własnym samochodem 1000 km, na jeden skok jest dla mnie trochę za ciężka, głównie z powodu krótkiego dnia. Przypadkowo dostałam tu w DE ulotkę innego przewoźnika Polonia Tours, który od 1.09.2015 (czyli dzisiaj) zaczął kursować na linii: Warsazwa-Łódź-Wrocław-Legnica-Dresden-Chemnitz-Bayreuth-Nuenberg-Heilbronn-Mannheim. Ich oferta jest obiecująca i następny wyjazd spróbuję z nimi podróżować.
01 września 2015 23:36 / 1 osobie podoba się ten post
Zofija

Ostatnie dwa wyjazdy zorganizowałąm sobie własnym samochodem, właśnie z powodu niezadawalających warunków podróży Sindbadem. Następny turnus zamierzam podróżować autobusem. Jesienno-ziomową porą podróż własnym samochodem 1000 km, na jeden skok jest dla mnie trochę za ciężka, głównie z powodu krótkiego dnia. Przypadkowo dostałam tu w DE ulotkę innego przewoźnika Polonia Tours, który od 1.09.2015 (czyli dzisiaj) zaczął kursować na linii: Warsazwa-Łódź-Wrocław-Legnica-Dresden-Chemnitz-Bayreuth-Nuenberg-Heilbronn-Mannheim. Ich oferta jest obiecująca i następny wyjazd spróbuję z nimi podróżować.

Dobrze wiedzieć Zosiu,bo na mazowsze niestety skromniutki dojazd innymi przewożnikami.
02 września 2015 08:07
Ewelina1

No jakoś tak to jest.
Kiedyś rozmawiałam z kierowcą i mówił,że to właśnie Eurolines zapoczątkował to łączenie się firm i dlatego nazwa brzmi podobnie.
Nie wiem ile w tym prawdy ale to taka ciekawostka którą usłyszałam od kierowcy.
Nie wiedziałam natomiast,że i ZAWADZKIE do nich dołączyło:)

Połączyło się kilku przewoźników, w tym Zawadzkie i tak powstał Eurobus :) Sindbad też jest połączony z kilku przewoźników, nawet współpracuje z Eurobusem na niektórych połaczeniach. No jak na razie nie po drodze mi z Sindbadem, ale wcale mi się nie spieszy do poznania go :)
13 września 2015 21:39 / 1 osobie podoba się ten post
Cześć ! Mam dość Sinbada w sumie mam z nim 3 przesiadki w samej PL !