Sindbad

01 września 2015 16:50 / 2 osobom podoba się ten post
Zofija

Tak wiem , macie rację, że z nazwiskami może być różnie. Tak jakoś zapamiętałam to nazwisko, chociaż upłynęły wieki.
A tak na marginesie, co to jest ta gżegżółka?:zaklopotanie:

Ptaszek:)
http://forum.przyroda.org/topics2/gzegzolka-vt4516.htm
01 września 2015 16:51
Mycha

No to się poddawaj, kuźwa.

Wybacz ale nie bardzo mam oo czym "gadać" z kimś kto twierdzi,że SINDBAD lata ze śrubokrentami i dokręca siedzenia.........a do tego decyduje o tym,ile foteli ma mieć autokar MAN'a czy SETRY,czy innych......
01 września 2015 16:57 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Nie ma żadne "sorry":):):):)Za karę proszę 100x napisać "Gżegżółka nażarła się rzeżuchy i rzygała do brytfanny":):):):):):)Poprawnie!!!hi hi hi

A nie lepiej napisać....."Po cholerę tyle żarła??":D
01 września 2015 16:57 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Ptaszek:)
http://forum.przyroda.org/topics2/gzegzolka-vt4516.htm

Tak podejrzewałam, tylko nie chciało mi się grzebać w necie, bo siedzę z PDP na tarasie z telefonem w ręku.
01 września 2015 16:58 / 1 osobie podoba się ten post
No popatrz, zachciało się paru wrednym babom wygodnie do pracy jeździć !!!
01 września 2015 17:06
Mycha

No popatrz, zachciało się paru wrednym babom wygodnie do pracy jeździć !!!

Ten piernik nie pasuje do żadnego wiatraka.
Albo nie czytasz albo nie chcesz czytać ze zrozumieniem.
To zrozumiałe,że najważniejsza w dalekich podróżach jest wygoda i nikt tutaj nie napisał,że ma inne zdanie na ten temat.
I nie traktuj moich wpisów jak ataku na Ciebie czy kogokolwiek tutaj bo nie o to chodzi.
Nie będę już wałkować tego tematu.
01 września 2015 17:16 / 1 osobie podoba się ten post
Mając "podłe" doświadczenie z Sindbadem szybciutko wpisałam lotnisko "Kopernik"i ...kurna chata-do niemiaszków prawie nic nie lata!
Chyba tylko miotła mi została-hi,hi,hi!
01 września 2015 17:21 / 2 osobom podoba się ten post
Ewelina1

Ten piernik nie pasuje do żadnego wiatraka.
Albo nie czytasz albo nie chcesz czytać ze zrozumieniem.
To zrozumiałe,że najważniejsza w dalekich podróżach jest wygoda i nikt tutaj nie napisał,że ma inne zdanie na ten temat.
I nie traktuj moich wpisów jak ataku na Ciebie czy kogokolwiek tutaj bo nie o to chodzi.
Nie będę już wałkować tego tematu.

Ewelina nikogo nie atakuję i nie czuję się atakowana. Brakuje emotikonów w tekście np. uśmiechu ale nie ma możliwości wstawienia takowego.
Piszę swoja opinię o Sindbadzie opartą zresztą na własnych, odgniecionych plecach, bo tylko on i firmy zależne od niego mają problemy z jakością siedzeń. Inni jakoś potrafią. Skoro Ty rozumiesz tylko swoje wypowiedzi to OK. Czytaj je w kółko ze zrozumieniem. Ja tez tak zrobię ze swoimi i będzie gitara.
01 września 2015 17:23
pytajka

Mając "podłe" doświadczenie z Sindbadem szybciutko wpisałam lotnisko "Kopernik"i ...kurna chata-do niemiaszków prawie nic nie lata!
Chyba tylko miotła mi została-hi,hi,hi!

Albo rower:D
01 września 2015 17:23
pytajka

Mając "podłe" doświadczenie z Sindbadem szybciutko wpisałam lotnisko "Kopernik"i ...kurna chata-do niemiaszków prawie nic nie lata!
Chyba tylko miotła mi została-hi,hi,hi!

Tez o miotle myślałam. Ale tam też może być zróżnicowanie. Np. z brzozy za miękka a z dębiny daje po łydkach ;-))) Trzeba dobrze wybrać ;-)
01 września 2015 17:32
Oj tam,oj tam!
01 września 2015 17:33
Mycha

Ewelina nikogo nie atakuję i nie czuję się atakowana. Brakuje emotikonów w tekście np. uśmiechu ale nie ma możliwości wstawienia takowego.
Piszę swoja opinię o Sindbadzie opartą zresztą na własnych, odgniecionych plecach, bo tylko on i firmy zależne od niego mają problemy z jakością siedzeń. Inni jakoś potrafią. Skoro Ty rozumiesz tylko swoje wypowiedzi to OK. Czytaj je w kółko ze zrozumieniem. Ja tez tak zrobię ze swoimi i będzie gitara.

Mycha ja rozumiem te wpisy,na prawdę......ale nie każ mi rozumieć zasad produkcji autokarów.
I tu właśnie pies pogrzebany,-bo skoro rozumiesz to co piszę,to powinnaś zrozumieć też to,że ja nie pisałam o jakości usług SINDBADA,tylko zwróciłam uwagę na niektóre głupoty i na to,że wszystko co złe zrzuca się na przewoźnika.....a dokładnie takie same problemy są w innych firmach.
Tak SINDBAD jak i reszta przewoźników jeżdżących na odcinkach Polska-Niemcy są do dooopy,bez znaczenia jest to co pisze na busie czy autokarze.
Ktoś napisze,że Eurobus jest super,bo nie miał jeszcze okazji jechać autokarem z większą liczbą miejsc niż 50(bo to średnia miejsc w większości autokarów),ale zmieni zdanie jak ta okazja się nadarzy....temat rzeka i moim zdaniem jest bezpłodny więc lepiej sobie go darować:)
01 września 2015 17:40 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

Tez o miotle myślałam. Ale tam też może być zróżnicowanie. Np. z brzozy za miękka a z dębiny daje po łydkach ;-))) Trzeba dobrze wybrać ;-)

pomyśl o pociągu:)
01 września 2015 17:47 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee
01 września 2015 17:54
dorotee

pomyśl o pociągu:)

Myślę. Do tego potrzebuję takiego miejsca pracy do którego da się dojechać z jak najmniejszą ilością przesiadek.