Sindbad

13 września 2015 22:49
polin81

Cześć ! Mam dość Sinbada w sumie mam z nim 3 przesiadki w samej PL !

Zmień na Eurobusa.Ją nie narzekam.
14 września 2015 22:34
polin81

Cześć ! Mam dość Sinbada w sumie mam z nim 3 przesiadki w samej PL !

Nie nic lepszego jak Ecolines ....bez przesiadek...obiadek..kawka...kocyki do spania...taniocha...2 bagaże....miła obsługa....wygoda..też....tylko szkoda, że nie wszędzie jeżdzą......ja za nimi tesknię......
14 września 2015 23:09 / 1 osobie podoba się ten post
anerik

Nie nic lepszego jak Ecolines ....bez przesiadek...obiadek..kawka...kocyki do spania...taniocha...2 bagaże....miła obsługa....wygoda..też....tylko szkoda, że nie wszędzie jeżdzą......ja za nimi tesknię......

No właśnie: "tylko szkoda, że nie wszędzie jeżdzą" .
Ja popieram Tereskę i Eurobus, jechałam 3 razy Sindbadem i 3 razy za dużo    ciągle coś się działo.
15 września 2015 07:47
Postbus ma teraz połączenia z Warszawą. Może warto?
15 września 2015 13:31 / 1 osobie podoba się ten post
Ja dzisiaj miałam okazję spotkać się z Sindbadem:))
Poza ciasnotą i brakiem łóżek było okej,-udało mi się trochę zdrzemnąć więc jakoś przeżyłam tę podróż:)
Ja nie mam przesiadek więc ten minus podróży mam z głowy:)
15 września 2015 14:34
dorotee

Postbus ma teraz połączenia z Warszawą. Może warto?

Szukałam jakiś połączeń z Warszawą i wychodziły jakieś dziwne połączenia z Bla Bla car włącznie.Postbus jest w De ,a w Polsce jakieś inne firmy .Może masz info ,to jestem zainteresowana.
15 września 2015 14:37
teresadd

Szukałam jakiś połączeń z Warszawą i wychodziły jakieś dziwne połączenia z Bla Bla car włącznie.Postbus jest w De ,a w Polsce jakieś inne firmy .Może masz info ,to jestem zainteresowana.

Ma jedno połączenie Berlin _Warszawa od 24 euro.
www.postbus.de
Musisz rozbić podróż ja np patrzałam Oldenburg- Berlin-- Warszawa
15 września 2015 14:38
A myślalas już o pociągu , z Berlina masz bezpośredni do Warszawy. Ja juz od 5 lat jężdże pociągiem
15 września 2015 15:41
dorotee

A myślalas już o pociągu , z Berlina masz bezpośredni do Warszawy. Ja juz od 5 lat jężdże pociągiem

Teraz jestem w Ulm ,więc muszę się dostać najpierw do Berlina.W sierpniu nawet wyczaiłam w dobrej cenie połączenie,ale oferta cenowa trwała krótko,i w dniu w którym chciałam kupić ,bilet już był dwa razy droższy.Za Eurobusa w dwie strony że zniźką płacę 320 zł
( Ulm- Warszawa,) a za bilet ,bez promocji ponad 700 zł ,teź w dwie strony.Cały czas obserwuję oferty promocyjne.Teraz mam open na powrót ,ale jest ważny rok więc zawsze można go wykorzystać.
15 września 2015 17:02 / 1 osobie podoba się ten post
teresadd

Teraz jestem w Ulm ,więc muszę się dostać najpierw do Berlina.W sierpniu nawet wyczaiłam w dobrej cenie połączenie,ale oferta cenowa trwała krótko,i w dniu w którym chciałam kupić ,bilet już był dwa razy droższy.Za Eurobusa w dwie strony że zniźką płacę 320 zł
( Ulm- Warszawa,) a za bilet ,bez promocji ponad 700 zł ,teź w dwie strony.Cały czas obserwuję oferty promocyjne.Teraz mam open na powrót ,ale jest ważny rok więc zawsze można go wykorzystać.

Teresko z Warszawy masz Ecolines bez przesiadki, do Ulm kosztuje 380 w dwie strony bez zniżki, po 3 przejazdach będziesz miała też zniżkę i zapłacisz 300 albo i mniej, jakość jest super. z waszawy wyjazd23,30 w Ulm 20 powrotny 12,30 a Warszawie 6,30 , Autobusy zawsze pietrowe i wygodne 2 torby możesz zapakować. Polecam
15 września 2015 17:11 / 1 osobie podoba się ten post
Sprawdziłam jeszcze dla ciekawości Warszawa Berlin , jeżdzi dwa razy dziennie i w jedną stronę koszt bez znizki 73zł jedzie 8 godzin.
15 września 2015 17:56
anerik

Teresko z Warszawy masz Ecolines bez przesiadki, do Ulm kosztuje 380 w dwie strony bez zniżki, po 3 przejazdach będziesz miała też zniżkę i zapłacisz 300 albo i mniej, jakość jest super. z waszawy wyjazd23,30 w Ulm 20 powrotny 12,30 a Warszawie 6,30 , Autobusy zawsze pietrowe i wygodne 2 torby możesz zapakować. Polecam

Właśnie przejrzałam ich stronę .Nawet miejsce w autobusie można sobie wybrać.Coś nie wiem czy open można przez internet też wykupić,czy tylko w agencjach?Ale to dopiero w styczniu,bo teraz mam powrót wykupiony.Ale naprawdę fajnie wygląda i widzę ,że też polecasz,to czemu nie jak komfort jazdy jest lepszy.
15 września 2015 18:26 / 1 osobie podoba się ten post
teresadd

Właśnie przejrzałam ich stronę .Nawet miejsce w autobusie można sobie wybrać.Coś nie wiem czy open można przez internet też wykupić,czy tylko w agencjach?Ale to dopiero w styczniu,bo teraz mam powrót wykupiony.Ale naprawdę fajnie wygląda i widzę ,że też polecasz,to czemu nie jak komfort jazdy jest lepszy.

Open, kupujesz przez int. z datą przybliżoną , przed wyjazdem zmieniasz datę po lewej  stronie podajac swój nr biletu lub dzwonisz . Lubie z nimi jeżdzić też z tego powodu, że zawsze wyjeżdzam póżno z polski i zajeżdzam też póżno i idę zaraz spać rano jestem już wypoczęta. Czasami też jeżdzą polscy kierowcy, ubikacje też zawsze dostepne, miła obsługa....Noce zawsze przespane bo autobus od godz 23 do 6 rano nie ma przystanków, korków w tym czasie też nie ma.
15 września 2015 19:37 / 2 osobom podoba się ten post
Jak kogoś nie zniechęca przesiadka to niemiecki Meinfernbus ma super połączenia z wielu miast,wygodne autokary,miła obsługa (nawet polscy kierowcy którzy widząc na liście polskie nazwisko mile zapraszają do środka w "Normalnie" brzmiącym języku :-D i ceny już od 8 miu euro. Warto.
01 października 2015 20:44 / 2 osobom podoba się ten post
Sindbad-KATASTROFA!!!