Hamburg

19 lipca 2016 20:56 / 1 osobie podoba się ten post
lonia61

Hej jest ktoś może pod tym kodem w Hamburgu 22459
mam tam byc od 20 lipca.

Ja jestem - 22391. Próbuję nawiązać kontakt z koleżankami z Hamburga ale bezskutecznie a podobno jest nas tu 28.
19 lipca 2016 21:12 / 1 osobie podoba się ten post
Radzik

Ja jestem - 22391. Próbuję nawiązać kontakt z koleżankami z Hamburga ale bezskutecznie a podobno jest nas tu 28.

To nie za bliko siebie pewnie będziemy.
Ja niby na poczatku nie mam mieć internetu. mają niby założyć.
Może jakoś telefonicZNie bysmy sobie pogadały,
20 lipca 2016 13:31
lonia61

To nie za bliko siebie pewnie będziemy.
Ja niby na poczatku nie mam mieć internetu. mają niby założyć.
Może jakoś telefonicZNie bysmy sobie pogadały,

Chętnie, nie wiem tylko czy nr telefonu można tutaj podawać. Wiem natomiast, że jeśli mnie zaprosisz do grona przyjaciół to będziesz widziała mój adres e-mail. Wyślesz mi Twój nr a ja do Ciebie zadzwonię.
26 lipca 2016 14:27 / 1 osobie podoba się ten post
W niedzielę miałam po obiedzie wolne. Zobaczyłam kawałek Hamburga, niesamowicie piękny kawałek Hamburga i taka podniecona wróciłam do domu i opowiadam, i opowiadam. I tak się to, chyba, moje gadanie spodobało, że dostanę jeszcze jeden dzień wolnego by zobaczyć port. Podobno jest niesamowicie ogromny ( 3 w Europie) i piękny. A mnie się to już dziś tak bardzo podoba - ale będę po powrocie nawijać
26 lipca 2016 16:36 / 1 osobie podoba się ten post
Radzik

W niedzielę miałam po obiedzie wolne. Zobaczyłam kawałek Hamburga, niesamowicie piękny kawałek Hamburga i taka podniecona wróciłam do domu i opowiadam, i opowiadam. I tak się to, chyba, moje gadanie spodobało, że dostanę jeszcze jeden dzień wolnego by zobaczyć port. Podobno jest niesamowicie ogromny ( 3 w Europie) i piękny. A mnie się to już dziś tak bardzo podoba - ale będę po powrocie nawijać :-)

Byłam ,widziałam i potwierdzam:)
30 lipca 2016 09:35 / 1 osobie podoba się ten post
opiekunkaa

Byłam ,widziałam i potwierdzam:)

We wtorek dędę mieć znowu wolne - 10 godz. Chcę ten czas maksymalnie wykorzystać - nie wiem czy tu wrócę. Podpowiedz, proszę, co koniecznie powinnam zobaczyć.
30 lipca 2016 12:25 / 1 osobie podoba się ten post
Radzik

Chętnie, nie wiem tylko czy nr telefonu można tutaj podawać. Wiem natomiast, że jeśli mnie zaprosisz do grona przyjaciół to będziesz widziała mój adres e-mail. Wyślesz mi Twój nr a ja do Ciebie zadzwonię.

Hej Radzik no niestety ja już jestem w domu Babcia pojechała do RHA i nie potrzebuje teraz opiekunki wiec ja dziś wróciłam do domku.
Szkoda ale cóż mówi się trudno. 
Może jeszcze kiedyś zawitam w Hamburgu ale na razie jestem w domku i nie wiem gdzie wiatr mnie poniesie nastepnym razem. Pozdrawiam.
30 lipca 2016 14:02
lonia61

Hej Radzik no niestety ja już jestem w domu Babcia pojechała do RHA i nie potrzebuje teraz opiekunki wiec ja dziś wróciłam do domku.
Szkoda ale cóż mówi się trudno. 
Może jeszcze kiedyś zawitam w Hamburgu ale na razie jestem w domku i nie wiem gdzie wiatr mnie poniesie nastepnym razem. Pozdrawiam.

Mnie też zostało już niewiele i też nie wiem czy do Hamburga wrócę. Moja firma przekazała mi, że rodzina nie bierze już na wymianę nikogo, bo ponoć PDp też gdzieś tam musi iść. Więc mój powrót jest pod znakiem zapytania? Gorąco pozdrawiam i życzę słonecznych dni w domku.
07 sierpnia 2016 20:45 / 1 osobie podoba się ten post
lonia61

Hej jest ktoś może pod tym kodem w Hamburgu 22459
mam tam byc od 20 lipca.

Ja jestem ale w 22559 do 3 wrzesnia
08 sierpnia 2016 20:06
A ja za 5 dni będę  Hamburg opuszczać.
10 sierpnia 2016 19:54
MYSIA

Ja jestem ale w 22559 do 3 wrzesnia

Tydzien temu byłam w Twojej dzielnicy - szkoda, że nie wiedziałyśmy o sobie. Może wypaliła by jakaś wspólna kawa i lody, które tutaj są niesamowicie smaczne.
26 września 2016 10:49
21079 Hamburg (Harburg) halo halo :))
20 lipca 2018 10:29
22523 Hamburg, jest ktoś w pobliżu?
18 listopada 2018 20:41
Ja dopiero od 13 grudnia 22523
18 listopada 2018 21:54
Luke

Ja dopiero od 13 grudnia 22523 :tanczy:

Ja jestem do 07.01 pod 21039