Na wyjeździe #28

08 września 2015 11:53
Proszę kontynuować tutaj.
08 września 2015 12:28 / 9 osobom podoba się ten post
Przeżyłam obiad w trójkę. Było szpagetti, smakowało. Szwagierka gaduła straszna :) przy obiedzie się jej buzia nie zamykała, a matrona ani słowem się nie odezwała...
Na szczęście gość nie będzie nocował na naszych włościach (uffffffff!), tylko w jakimś hotelu.
W każdym razie zostaje do czwartku w Bonn, może jakoś umili czas matronie (która jakoś nie skacze z radości z tego powodu)....
dziwne tu relacje rodzinne są, ale nie wnikam, bo co mnie to .  PS poszły obie w kimę poobiednią :P
 
 
 
 
 
 
08 września 2015 18:50 / 3 osobom podoba się ten post
Mojego remontu dalszy ciąg,a właściwie braku ciągu.Dzisiaj nikt nie przyszedł ,za to przyszedł listem kosztorys ile to będzie kosztować.Synowa os poczty i przelewów bankowych mało zawału nie dostała jak zobaczyła kwotę.No mnie też zatkało .Przeróbka z maleńkiej ubikacji na mały prysznic ,to prawie 2000 eu.No to niech myślą ,bo co to mnie obchodzi ,ale gruz leży w kibelku ,chodniki rozwijane,lekko chałupa przykurzona po wczorajszym wierceniu.Szmaty i gazety pozagarniałam i wyniosłam ,bo ciężko wyczuć kiedy dalszy ciąg robót nastąpi .Albo i nie.
08 września 2015 19:01
O rany .Daleko jesteś zapewne,a tu PDP w becie leży i mam ją pod opieką,nawet jak nie będzie wykąpana ,to musi czysta być.
09 września 2015 08:07 / 1 osobie podoba się ten post
teresadd

Mojego remontu dalszy ciąg,a właściwie braku ciągu.Dzisiaj nikt nie przyszedł ,za to przyszedł listem kosztorys ile to będzie kosztować.Synowa os poczty i przelewów bankowych mało zawału nie dostała jak zobaczyła kwotę.No mnie też zatkało .Przeróbka z maleńkiej ubikacji na mały prysznic ,to prawie 2000 eu.No to niech myślą ,bo co to mnie obchodzi ,ale gruz leży w kibelku ,chodniki rozwijane,lekko chałupa przykurzona po wczorajszym wierceniu.Szmaty i gazety pozagarniałam i wyniosłam ,bo ciężko wyczuć kiedy dalszy ciąg robót nastąpi .Albo i nie.

A propos cen niemieckich fachowców...
U pdp też był mały remoncik- położenie tapet w jego sypialni,pomalowanie sufitu malutkiej ubikacji ,położenie paneli w jadalni i przedpokoju,pomalowanie dwóch grzejników = 4100 euro.
09 września 2015 08:09
basiaim

A propos cen niemieckich fachowców...
U pdp też był mały remoncik- położenie tapet w jego sypialni,pomalowanie sufitu malutkiej ubikacji ,położenie paneli w jadalni i przedpokoju,pomalowanie dwóch grzejników = 4100 euro.

sama robocizna czy z materiałami?
09 września 2015 08:12 / 1 osobie podoba się ten post
agamor

sama robocizna czy z materiałami?

Z materiałami.Ale dużo tego nie było ;)
09 września 2015 19:56 / 4 osobom podoba się ten post
A mnie odwiedzila dzis krolowa Szwecji !!! O !!!!
09 września 2015 20:44 / 3 osobom podoba się ten post
ORIM

A mnie odwiedzila dzis krolowa Szwecji !!! O !!!!

Orim, ty za parę dni wracasz,
może poszperał byś tam w jakiś archiwach
w końcu to Twój teren.
Ja jakąś łopatę wezmę i wpadne do Ciebie,
odkopalibyśmy sobie jakiś jeden wagonik złota,
a wtedy to i królowa z Tobą na stałe zamieszka :))))
09 września 2015 20:58 / 1 osobie podoba się ten post
darekr

Orim, ty za parę dni wracasz,
może poszperał byś tam w jakiś archiwach
w końcu to Twój teren.
Ja jakąś łopatę wezmę i wpadne do Ciebie,
odkopalibyśmy sobie jakiś jeden wagonik złota,
a wtedy to i królowa z Tobą na stałe zamieszka :))))

dokladnie to jest 28 km od mojego domu.Z łopatka to raczej teraz tam nie polatasz  ale napic sie mozemy 
Krolowa ????Jak na stale ? jak ze mna ? ja nie chce !!!!
09 września 2015 21:07 / 4 osobom podoba się ten post
ORIM

dokladnie to jest 28 km od mojego domu.Z łopatka to raczej teraz tam nie polatasz :-) ale napic sie mozemy :-)
Krolowa ????Jak na stale ? jak ze mna ? ja nie chce !!!!:-)

A to sory z tą królową :)
No tak,przecież lepiej królewnę mieć,
na każdy zjazd nową :))))
09 września 2015 21:40 / 5 osobom podoba się ten post
No widzicie jak nam sie ORIM zbirsumasil? Krolowa Szwecji przyjechala do niego, a on nie chce!!! ORIM dziekuje Ci, ze z nami laskawie przebywasz Odbieram to jako komplement
09 września 2015 21:50 / 3 osobom podoba się ten post
darekr

A to sory z tą królową :)
No tak,przecież lepiej królewnę mieć,
na każdy zjazd nową :))))

 Chyba lepiej królową mieć niż królewnę , bo krolową to można o jej " rentę " poprosić a królewnę wypada poprosić o "rękę " , królewna i tak się zestarzeje a męczyć się będzie musiał przez wiele lat !  
09 września 2015 21:57 / 4 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

 Chyba lepiej królową mieć niż królewnę , bo krolową to można o jej " rentę " poprosić a królewnę wypada poprosić o "rękę " , królewna i tak się zestarzeje a męczyć się będzie musiał przez wiele lat ! :-):-):-) 

A po co mu renta królowej jak ten jeden wagonik wykopiemy :)))
Wtedy Orim zatrudni sobie królewny jako opiekunki:)))
 
 
09 września 2015 22:06 / 1 osobie podoba się ten post
teresadd

Mojego remontu dalszy ciąg,a właściwie braku ciągu.Dzisiaj nikt nie przyszedł ,za to przyszedł listem kosztorys ile to będzie kosztować.Synowa os poczty i przelewów bankowych mało zawału nie dostała jak zobaczyła kwotę.No mnie też zatkało .Przeróbka z maleńkiej ubikacji na mały prysznic ,to prawie 2000 eu.No to niech myślą ,bo co to mnie obchodzi ,ale gruz leży w kibelku ,chodniki rozwijane,lekko chałupa przykurzona po wczorajszym wierceniu.Szmaty i gazety pozagarniałam i wyniosłam ,bo ciężko wyczuć kiedy dalszy ciąg robót nastąpi .Albo i nie.

Oj wiem cos o tych kosztach remontu u mnie konca nie widac a najgorsze ze poprawki po fachowcach sa wiec podwujna kasa i materiał sz......k mnie trafia jak pomysle ale teraz juz sie nauczyłam zwracac uwage i mowic tak czy tak nie polegam na zdaniu wachowca ze dobrze zrobi ma byc tak jak ja chce!!!