Na wyjeździe #28

09 września 2015 22:08 / 5 osobom podoba się ten post
moncherie

No widzicie jak nam sie ORIM zbirsumasil? Krolowa Szwecji przyjechala do niego, a on nie chce!!! ORIM dziekuje Ci, ze z nami laskawie przebywasz:-) Odbieram to jako komplement:-)

tak tylko wstapila  Swoje lata juz ma wiec spytala czy ewentualnie bede sie nia opiekowal
09 września 2015 22:17 / 1 osobie podoba się ten post
Zakręcona Mamuela

Oj wiem cos o tych kosztach remontu u mnie konca nie widac a najgorsze ze poprawki po fachowcach sa wiec podwujna kasa i materiał sz......k mnie trafia jak pomysle ale teraz juz sie nauczyłam zwracac uwage i mowic tak czy tak nie polegam na zdaniu wachowca ze dobrze zrobi ma byc tak jak ja chce!!!

Ale ten remont to u PDP w De.Więc tak nie do końca będzie jak chcę,bo zrobią co będą musieli w pomieszczeniu 2 m2.Czekam na dalsze roboty ,ale kiedy to nastąpi nie wiem .Dyrekcja na  urlopie.Pomieszczenie zamknełam i tyle.W niczym nie przeszkadza,tylko chałupa dwa razy będzie pucowana jak to przy remontach.
09 września 2015 22:32 / 1 osobie podoba się ten post
teresadd

Ale ten remont to u PDP w De.Więc tak nie do końca będzie jak chcę,bo zrobią co będą musieli w pomieszczeniu 2 m2.Czekam na dalsze roboty ,ale kiedy to nastąpi nie wiem .Dyrekcja na  urlopie.Pomieszczenie zamknełam i tyle.W niczym nie przeszkadza,tylko chałupa dwa razy będzie pucowana jak to przy remontach.

A to inaczej no tylko u siebie mamy wpływ na to jak robimy remont,sory zle zrozumiała
09 września 2015 22:42 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

tak tylko wstapila :-) Swoje lata juz ma wiec spytala czy ewentualnie bede sie nia opiekowal

Szwedzki ćwicz-polecam" Dzieci z Bullerbyn" w oryginale:):):)hi hi hi
09 września 2015 23:41 / 4 osobom podoba się ten post
Kasia ona w Heidelbergu rodzona i chowana, po niemiecku biegle szwargoce, wiec szwedzki niekoniecznie potrzebny. Sluzba niech sie lepiej polskiego lub niemieckiego uczy, zeby mogli sobie z ORIMEM pogadac
10 września 2015 08:45 / 5 osobom podoba się ten post
kasia63

Szwedzki ćwicz-polecam" Dzieci z Bullerbyn" w oryginale:):):)hi hi hi

 Szwedzki bufet niech walnie ! ....najpierw będą konsumowac to ca na bufecie stoi , potem jedzenie " weg " i też dalej mogą konsumować , czyli ? same przyjemności
10 września 2015 10:40 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

Szwedzki ćwicz-polecam" Dzieci z Bullerbyn" w oryginale:):):)hi hi hi

w małym palcu mam  pol roku tam pracowalem
10 września 2015 10:43 / 2 osobom podoba się ten post
Fajnie:) Zawsze to raźniej.
A do mnie córka wpadnie na kilka dni zanim studia się zaczną:)
Tylko jak odjeżdża to ryczę jak głupia.
10 września 2015 10:45 / 1 osobie podoba się ten post
Renie

Fajnie:) Zawsze to raźniej.
A do mnie córka wpadnie na kilka dni zanim studia się zaczną:)
Tylko jak odjeżdża to ryczę jak głupia.

Witaj w klubie. Jak moja się zjawia to aż fruwam ze szczęścia. Ale jak ma wyjeżdżać to potem kilka dni ryczę za każdym razem jak się natykam na zapomniane drobiazgi. Ale i tak nie zrezygnowałabym za nic z tych kilkunastu dni razem
10 września 2015 10:48 / 1 osobie podoba się ten post
WSTENGA

Witaj w klubie. Jak moja się zjawia to aż fruwam ze szczęścia. Ale jak ma wyjeżdżać to potem kilka dni ryczę za każdym razem jak się natykam na zapomniane drobiazgi. Ale i tak nie zrezygnowałabym za nic z tych kilkunastu dni razem :-)

Tak:)
To jest miód na moje serce, 
potem cierpię ale i tak już czekam na nią jak na zbawienie:)))
10 września 2015 13:23 / 2 osobom podoba się ten post
Hi hi:))) Ja będę mojego syneczka w domu już prostować, bo mu się troszkę w d....e chyba powywracało z tego dobrobytu:)))
21 lat a myśli jakby miał 16:)
10 września 2015 16:45 / 7 osobom podoba się ten post
Ja mam trzylatke, ktora mysli, ze wkrotce zrobi prawo jazdy i wyprowadzi sie z domu Zastanawiam sie czy ja z bledu wyprowadzac
10 września 2015 16:47 / 2 osobom podoba się ten post
moncherie

Ja mam trzylatke, ktora mysli, ze wkrotce zrobi prawo jazdy i wyprowadzi sie z domu:-) Zastanawiam sie czy ja z bledu wyprowadzac:-)

W żadnym razie!Dopóki będzie żyła tymi oczekiwaniami jest nadzieja,że odrobinkę grzeczniejsza będzie-lepiej jej mów,że to już niedługo:):)hi hi hi
10 września 2015 16:51 / 2 osobom podoba się ten post
moncherie

Ja mam trzylatke, ktora mysli, ze wkrotce zrobi prawo jazdy i wyprowadzi sie z domu:-) Zastanawiam sie czy ja z bledu wyprowadzac:-)

A ja mam w domu 16 latkę, która wrecz przeciwnie do Twojego maleństwa , wciąz nam powtarza , że nigdy się nie wyprowadzi, bo jej z nami dobrze
I teraz już nie wiem , cieszyć się czy zacząć martwić
10 września 2015 17:21 / 2 osobom podoba się ten post
ewa14

A ja mam w domu 16 latkę, która wrecz przeciwnie do Twojego maleństwa , wciąz nam powtarza , że nigdy się nie wyprowadzi, bo jej z nami dobrze:-)
I teraz już nie wiem , cieszyć się czy zacząć martwić

Ewa mój 21-latek też tak mówi:)
chyba nie ma z czego się cieszyć?:)