Na wyjeździe #28

15 października 2015 22:55 / 2 osobom podoba się ten post
Nie wiem gdzie sie podziały dobranocki to żegnam sie  z Wami tutaj. Siedzę dzisiaj wyjątkowo długo.Zaraz przyjdzie moja pdp i zapyta czy mi tabletki na sen nie potrzeba. Dobranoc spokojnej długiej nocy
16 października 2015 08:33
Już kolejny rok o to pytam i zawsze zapominam.
Co mam sobie kupić? Chodzi mi o odpowiednik naszego Gripexu.Córka Pdp piła jakieś herbatki ziołowe,nagotowała rosołu,smarowała się Vickem(chyba).Ja tam wolę tabletki.Na gardło mam ale gripexu mam za mało.Zaczyna się kaszel a o katarze który umilał mi noc nie wspomnę. .A ja z tych okazów co to goraczki nie maja więc 38 stopni zwala mnie z nóg.
Ratunku!!!
16 października 2015 08:51 / 1 osobie podoba się ten post
agama

Już kolejny rok o to pytam i zawsze zapominam.
Co mam sobie kupić? Chodzi mi o odpowiednik naszego Gripexu.Córka Pdp piła jakieś herbatki ziołowe,nagotowała rosołu,smarowała się Vickem(chyba).Ja tam wolę tabletki.Na gardło mam ale gripexu mam za mało.Zaczyna się kaszel a o katarze który umilał mi noc nie wspomnę. .A ja z tych okazów co to goraczki nie maja więc 38 stopni zwala mnie z nóg.
Ratunku!!!

Zobacz substancję czynną gripexu i poproś o cos podobnego. ja wioze pól apteki  w walizce. ja mam Theraflu  jeszcze w zapasiez paracetamolem