Na wyjeździe #28

10 września 2015 17:44 / 4 osobom podoba się ten post
Mam nadzieję, ze po skończeniu liceum, moje dziecię na studia jej wymarzone się dostanie. A to wiąż się z wyjazdem z domu do Gdańska, czyli bagatela 300 km, więc jeżeli chce realizować swoje marzenia, nie będzie miała innego wyjścia.
10 września 2015 17:53 / 3 osobom podoba się ten post
Kasia zastosuje sie do rady i bede trzymac dziecko w blogiej nieswiadomosci. Z nadzieja, ze jej sie nie odmieni jak bedzie miala nascie lat i nie postanowi zostac ze mna na zawsze... W tym wypadku chyba zaczne sie cieszyc, ze w "podeszlym" wieku juz jestem... No, bo ile moze to "zawsze" trwac? Max 40-50 lat
10 września 2015 19:20 / 5 osobom podoba się ten post
Pisalam dzisiaj w powitajkach, ze Ingeborg wybiera sie ze mna do optyka. No i za wczesnie pochwalilam oczywiscie. Przyszlam specjalnie wczesniej, bo to male miasteczko i sklepy przerwe w poludnie maja. Oznajmila mi, ze zegar stanal. Minelo chwile nim dotarlo do mnie, ze tak mysli, bo bylam pol godziny wczesniej niz normalnie Jak juz udalo mi sie jej wytlumaczyc to uslyszalam, ze dzisiaj nie moze ze mna pojsc, bo.... Umowila sie z "die da", ze pojdzie do "den da"... Przypuszczam, ze chodzilo o mnie i wspolna wizyte u optyka Na popoludniu sie umowila. Ale jutro chetnie ze mna wyjdzie...
10 września 2015 20:37 / 1 osobie podoba się ten post
Moduś się chyba "znarowił".
10 września 2015 20:44
Czy to znaczy, ze tylu chetnych do usuniecia konta jest, ze Modi nie nadaza?
10 września 2015 20:46 / 3 osobom podoba się ten post
moncherie

Czy to znaczy, ze tylu chetnych do usuniecia konta jest, ze Modi nie nadaza?:-)

Chyba nie nadąża tych kont potem przywracać.
10 września 2015 20:57
Czyżbyś chciała konto usunąć i nas opuścić ??? Po co tam zaglądałaś ??
10 września 2015 20:59 / 7 osobom podoba się ten post
Mycha

Chyba nie nadąża tych kont potem przywracać.

Bo wg mnie to tam jest niewłaściwy komunikat:):):):) Zamiast"nie jestem robotem" powinno być :"okres oczekiwania na przywrócenie konta wynosi od 3 do 6 miesięcy-nadal chcesz to zrobić?" i odpowiednie okienko do zaznaczenia:):):):) I by sobie Szef z nóżkami na biurku leżał:):):)Hi hi hi
10 września 2015 21:06 / 7 osobom podoba się ten post
Jestem szczaęśliwa....spakowana...nad ranem wyjeżdżam do domciu...
10 września 2015 21:09 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Bo wg mnie to tam jest niewłaściwy komunikat:):):):) Zamiast"nie jestem robotem" powinno być :"okres oczekiwania na przywrócenie konta wynosi od 3 do 6 miesięcy-nadal chcesz to zrobić?" i odpowiednie okienko do zaznaczenia:):):):) I by sobie Szef z nóżkami na biurku leżał:):):)Hi hi hi

Baardzo dobry pomysł Kasiu, Modus powinien to przemyśleć ;-)) Suuper !!!
10 września 2015 21:24
Mycha

Miód lejesz na serce moje, nie wytłumaczę dlaczego ;-)

Dlaczego:)?
10 września 2015 21:33
dorotee

Dlaczego:)?

Aaaa Dorote, nie wyjaśnię, bo to dużo pisania.
10 września 2015 21:33
Możesz skrótami
10 września 2015 21:35 / 1 osobie podoba się ten post
No wiesz ?Męża do przyjaciółki wysyłasz ?Nigdy w życiu.Hi.Hi zastanów się dobrze.
10 września 2015 21:48
Mycha

Czyżbyś chciała konto usunąć i nas opuścić ??? Po co tam zaglądałaś ??

Właśnie zauważyłam, że Amelka zlikwidowała konto .