Na wyjeździe #28

15 października 2015 13:13 / 2 osobom podoba się ten post
Oj, głupiam Ci ja, albo mało inteligentna, jak była uprzejma zauważyć kolezanka forumka :D :D :D :D
To cytat, nie Twoje przezycia. Tak czy tak brawa się należą :D :D :D :D A ja staruteńka,siwiuteńka i wzrok juz nie ten :D :D :D :D Też bym tak odpisała na takie cóś;) :D :D :D :D
15 października 2015 13:25
To chyba ta agencja gut ruf - czy jakoś tak. Na poloniuszu są ich ogłoszenia. Też już czytałam o nich opinię, że mało płacą i są agresywni, jak ktoś za te pieniądze nie chce pracować.
15 października 2015 13:30 / 1 osobie podoba się ten post
doda1961

Oj, głupiam Ci ja, albo mało inteligentna, jak była uprzejma zauważyć kolezanka forumka :D :D :D :D
To cytat, nie Twoje przezycia. Tak czy tak brawa się należą :D :D :D :D A ja staruteńka,siwiuteńka i wzrok juz nie ten :D :D :D :D Też bym tak odpisała na takie cóś;) :D :D :D :D

15 października 2015 14:07 / 7 osobom podoba się ten post
doda1961

Oj, głupiam Ci ja, albo mało inteligentna, jak była uprzejma zauważyć kolezanka forumka :D :D :D :D
To cytat, nie Twoje przezycia. Tak czy tak brawa się należą :D :D :D :D A ja staruteńka,siwiuteńka i wzrok juz nie ten :D :D :D :D Też bym tak odpisała na takie cóś;) :D :D :D :D

Oj chciałam Cię zacytować w poskarżyjkach, ale chyba z powodu prawdy zostały zamknięte, to muszę sama zanucić ....

Umiesz kręcić pupą i fajnie ruszasz się 
Obiektem pożądania właśnie stałaś się.
Bo Ty jesteś zajebista, 
To sprawa jest oczywista.
No cóż, przed prawdą nie uciekniesz , nie wiem jak wy , ale ja ustawiam to na pobudkę
15 października 2015 16:25 / 1 osobie podoba się ten post
No przyjda jutro na pomiar babci Pytalam sie synowej o koszty fotela,wiec ona bedzie go miala na recepte za drobna oplata 10-20 e,tak jak to mialo miejsce z lozkiem,oplacili 10 e
15 października 2015 17:00 / 4 osobom podoba się ten post
Widziałam temat "Podopieczny sie we mnie zakochał" ja założe chyba "zakochałam sie w męzu podopiecznej". Co za wspaniały facet nie dośc że elegancki na co dzień , bardzo troskliwy , z manierami , w czasie wojny był w stopniu gefrejtera , dzisiaj spałam do 16-tej na wyrazne polecenie,przygotowuje sniadania i kolacje i przepuszcza mnie w drzwiach. No, takich facetow juz nie ma.
15 października 2015 17:12 / 1 osobie podoba się ten post
kotka

Widziałam temat "Podopieczny sie we mnie zakochał" ja założe chyba "zakochałam sie w męzu podopiecznej". Co za wspaniały facet nie dośc że elegancki na co dzień , bardzo troskliwy , z manierami , w czasie wojny był w stopniu gefrejtera , dzisiaj spałam do 16-tej na wyrazne polecenie,przygotowuje sniadania i kolacje i przepuszcza mnie w drzwiach. No, takich facetow juz nie ma.


Ja takiego mam-moge nawet poł dnia w pizamce przechodzić i obiadu nie robić
15 października 2015 17:17 / 1 osobie podoba się ten post
agama

Są :-)
Ja takiego mam-moge nawet poł dnia w pizamce przechodzić i obiadu nie robić :-)

Fajnie  
15 października 2015 17:20 / 1 osobie podoba się ten post
kotka

Widziałam temat "Podopieczny sie we mnie zakochał" ja założe chyba "zakochałam sie w męzu podopiecznej". Co za wspaniały facet nie dośc że elegancki na co dzień , bardzo troskliwy , z manierami , w czasie wojny był w stopniu gefrejtera , dzisiaj spałam do 16-tej na wyrazne polecenie,przygotowuje sniadania i kolacje i przepuszcza mnie w drzwiach. No, takich facetow juz nie ma.

Zdarzają się ale to prawdziwe perełki
15 października 2015 17:20 / 3 osobom podoba się ten post
Też mam takiego :)
15 października 2015 17:21
Marta

Też mam takiego :)

ja też

Witaj
15 października 2015 17:31 / 2 osobom podoba się ten post
magdzie

Fajnie:-) :-) :-) 

Żeby nie było tak łatwo to ta pizamka do czegos zobowiazuje:)


Bo obiad nie bedzie smakował:)
15 października 2015 17:52 / 1 osobie podoba się ten post
kotka

Widziałam temat "Podopieczny sie we mnie zakochał" ja założe chyba "zakochałam sie w męzu podopiecznej". Co za wspaniały facet nie dośc że elegancki na co dzień , bardzo troskliwy , z manierami , w czasie wojny był w stopniu gefrejtera , dzisiaj spałam do 16-tej na wyrazne polecenie,przygotowuje sniadania i kolacje i przepuszcza mnie w drzwiach. No, takich facetow juz nie ma.

Ależ są:)
15 października 2015 17:58 / 1 osobie podoba się ten post
Gatunek wymierający,ale jeszcze się trafiają ostatnie egzemplarze;)
15 października 2015 18:01 / 2 osobom podoba się ten post
agama

Dzień dobry.
Ostatnio miałam kontakt z dwoma agencjami które za plus podawały fakt zarejestrowanej działalności w De,co za tym idzie płacenie podatku i składek w tym kraju.Dotyczy to też zatrudnionej opiekunki.Podobno to bardzo dobra opcja.
Macie jakieś osobiste doświadczenia?
Ta ''wypracowana''niemiecka emerytura to chyba niewielka-wiadomosci z forum.Warto czy nie?


Wszstko zalezy od tego,jak długo zamierzasz jezdzic do pracy.Żeby mieć niem. świadczenia-minimum to 5 lat,co przy najniższych składkach nie da imponującej emerytury.Mnie wyliczano kiedyś przykładowo-to wyszło ok.100e.
Jesli zamierzasz co najmniej 2 razy dłużej jeszcze jeżdzic-możesz takie ryzyko podjąć.
Jednak nie zapominaj,że za miesiące,w których nie pracujesz-też musisz te składki zapłacic.I nie zapominaj,że to idzie z twojej kieszeni.O tyle mniej zarobisz.