WhatsApp

14 stycznia 2016 13:10
Ola55

Włącz i wyłącz telefon. Tak mi tez się raz stało. Pomogło:)

Probowalam juz tak, wył. i włącz. telefon, no niestety w dalszym ciągu telefon nie ma polączenia z internetem......
14 stycznia 2016 13:18
Malgi

Jeżeli w telefonie nie będziesz miała dostępu do NETu to ani WhatsApp ani SKYPE nie będzie działał.

Wczesniej mialam dostep do internetu, jak na sticka przeszlam to nie mam dostepu do netu w telefonie-uwazasz, ze to przejscie na sticka jest powodem brakiem dostepnosci?
14 stycznia 2016 13:20
basiaim

Ekspertem nie jestem,ale wyłączenie i włączenie telefonu może nie pomóc.

Ja korzystałam z whatsappa przez wifi, było wszystko ok.
Zmieniłam sztelę, tam internetu nie było, korzystałam z internetu na Aldi-talk i internet miałam,ale nie chodziły mi żadne komunikatory. Jak złapało wifi, to działało.

Dzieki za podpowiedz
14 stycznia 2016 14:17 / 2 osobom podoba się ten post
jowita.

Wczesniej mialam dostep do internetu, jak na sticka przeszlam to nie mam dostepu do netu w telefonie-uwazasz, ze to przejscie na sticka jest powodem brakiem dostepnosci?

Jeżeli sticka masz w laptopie, to tylko w nim masz internet. Nie wiem czy możesz przez bluetooth połączyć się z laptopem i internetem? Jak nie masz swojego internetu z sieci lub innego z darmowym wifi - to w telefonie nie będziesz miała dostępu do sieci i tych aplikacji, które działają tylko jak są w zasięgu.
14 stycznia 2016 16:20 / 2 osobom podoba się ten post
Brawo Ty
15 stycznia 2016 08:03 / 5 osobom podoba się ten post
jowita.

Probowalam juz tak, wył. i włącz. telefon, no niestety w dalszym ciągu telefon nie ma polączenia z internetem......

Jak to już Ci Malgi wytłumaczyła - musisz mieć w telefonie internet (albo w abonamecie albo WIFI) - inaczej się nie da... Ja miałam internet i mimo to WhatsApp mi się w pewnym momencie zawiesił i nie chciał działać. Wyłączenie i ponowne włączenie telefonu wtedy pomogło. I jescze jedno - korzystam a tej aplikacji od conajmnij 2 lat i nigdy nic nie płaciłam :)
15 stycznia 2016 13:31
Ola55

Jak to już Ci Malgi wytłumaczyła - musisz mieć w telefonie internet (albo w abonamecie albo WIFI) - inaczej się nie da... Ja miałam internet i mimo to WhatsApp mi się w pewnym momencie zawiesił i nie chciał działać. Wyłączenie i ponowne włączenie telefonu wtedy pomogło. I jescze jedno - korzystam a tej aplikacji od conajmnij 2 lat i nigdy nic nie płaciłam :)

Juz wiem Ola55 w telefonie cos WIFI mi sie zawiesiło i w tym kierunku musze działac......Pozdrawiam:)
15 stycznia 2016 13:57
A coś Ty się tak na te mmsy uparła??
Przecież to nie potrzebne koszta są.
15 stycznia 2016 14:01 / 1 osobie podoba się ten post
Serio??
Nie miałaś konta i walczyłaś z telefonem?
No to tym bardziej szacun,że to rozkminiłaś?:)
Przyznam,że chciałam Ci o tym wspomnieć kilka dni temu ale wyszłam z założenia,że to to wszyscy wiedzą
Aaa....nie gniewaj się za tą uwagę,bo ja dowiedziałam się o tym od mojego syna jak kupiłam telefon......więc to założenie to znaczy,że wszyscy poza mną to wiedzą
Nowinki techniczne nie należą do mojego hobby:)
15 stycznia 2016 14:17 / 3 osobom podoba się ten post
Mmsy też są darmowe??
No pewnie,że tak.....metoda prób i błędów to najlepsza nauka:)
Na dzień dzisiejszy to nawet nie wiem jak u mnie z tymi mmsami,bo ja Watsappem żyję:)
23 stycznia 2016 00:50 / 2 osobom podoba się ten post
Poza tym WhatsApp można używać na laptopie.
Wystarczy zeskanować kod.
https://web.whatsapp.com/
23 stycznia 2016 01:02
filip

Poza tym WhatsApp można używać na laptopie.
Wystarczy zeskanować kod.
https://web.whatsapp.com/

Zgadza się.
Lepiej się pisze:)
23 stycznia 2016 10:39 / 3 osobom podoba się ten post
Andrea, wystarczy dodać nr telefonów osób, z którymi masz chęć pogadać i już ich masz. Mam kilka osób w moich kontaktach z Forum i z Firm, dużo szybciej idzie przekazywać jakieś informacje. I taniej jak ma sie dostęp do sieci.
23 stycznia 2016 14:36
Wpisujesz ten link do przeglądarki na kompie. Po otwarciu strony pokaże Ci się kod, który musisz zeskanować swoim telefonem. W tym celu musisz otworzyć w whatsappie WhatsApp web czy jakoś tak. Jak otworzysz tą stronę to tam dalej będą wskazówki co robić
23 stycznia 2016 14:47
Znalazłaś?