WhatsApp

02 maja 2016 19:53 / 3 osobom podoba się ten post
Kobietka

Orim !!! Jesteś ???
A zresztą - ganz egal.

bylem,jestem i bede ja jestem wieczny
02 maja 2016 20:00
ORIM

bylem,jestem i bede :-) ja jestem wieczny :-)

Anioł w końcu
Ale chyba dziękuję, nie będę tego instalować. Sorki.
02 maja 2016 20:12
Kobietka

Anioł w końcu :lol3:
Ale chyba dziękuję, nie będę tego instalować. Sorki.

jesli jestes w zasiegu wi-fi to praktyczna aplikacja.Szyko przestlasz pliki,dzwonisz,piszesz itp Wszystko pod jednym palcem reki
02 maja 2016 20:27
ORIM

jesli jestes w zasiegu wi-fi to praktyczna aplikacja.Szyko przestlasz pliki,dzwonisz,piszesz itp Wszystko pod jednym palcem reki

Tu mam wifi. A to ma być do systemu jaki mam w telefonie, tak ? Bo w tym głupia jestem jak.....
02 maja 2016 20:35
Kobietka

Tu mam wifi. A to ma być do systemu jaki mam w telefonie, tak ? Bo w tym głupia jestem jak.....:zlosc:

mozna na kazdy system w smartfonie

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.whatsapp&hl=pl
02 maja 2016 21:35
ORIM

mozna na kazdy system w smartfonie

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.whatsapp&hl=pl

Dzięki, zaraz sprobuję, ale nie wiem, nie wiem....
03 maja 2016 11:08 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

jesli jestes w zasiegu wi-fi to praktyczna aplikacja.Szyko przestlasz pliki,dzwonisz,piszesz itp Wszystko pod jednym palcem reki

A Viber nie lepszy ?
03 maja 2016 12:03 / 1 osobie podoba się ten post
Kobietka

A Viber nie lepszy ?

Z Vibera korzystałam bardzo krótko. Służył mi tylko do połączeń, których jakość była koszmarna.

Z whatsappa korzystam "namiętnie" i baaaaardzo często. Nie mam do czego się przyczepić, nawet rozmowy telefoniczne nie są złe.
03 maja 2016 12:10
basiaim

Z Vibera korzystałam bardzo krótko. Służył mi tylko do połączeń, których jakość była koszmarna.

Z whatsappa korzystam "namiętnie" i baaaaardzo często. Nie mam do czego się przyczepić, nawet rozmowy telefoniczne nie są złe.

Basia może ty coś wiesz na temat aktualizacji.?Dokładnie ją opisalam wczoraj .A ja nie kumata no i nie wiem instalować czy nie.
03 maja 2016 12:23 / 1 osobie podoba się ten post
No instaluj - czemu nie.
03 maja 2016 12:24 / 1 osobie podoba się ten post
teresadd

Basia może ty coś wiesz na temat aktualizacji.?Dokładnie ją opisalam wczoraj .A ja nie kumata no i nie wiem instalować czy nie.

U mnie aktualizacje są automatyczne.
Niedawno wprowadzili szyfrowanie wiadomości, o czym wspomniała Wichura i być może faktycznie w związku z tym aktualizacja jest wymagana.

Powiem Ci, co ja bym zrobiła. Ja bym zainstalowała. Te aplikacje pochodzą z zaufanych źródeł i wirusa raczej nie złapiesz.

Jak to zrobić? Nie wiem tak na odległość...podejrzewam,że masz przy tym komunikacie opcję "akceptuj" czy "instaluj". Wtedy to proste.
Ja u córki musiałam zdeinstalować (wcześniej tworząc "kopię zapasową", by nie utracić kontaktów, wiadomości) i potem ze "sklepu" pobrałam nową i zainstalowałam.
03 maja 2016 12:26
Jak chcę sprawdzić, czy aktualizacje są szybciej dostępne, niż to mój telefon wychwyci, to wchodzę do sklepu, szukam aplikacji i jak jest aktualizacja, to się ona wyświetla. Klikam i się aktualizuje.
03 maja 2016 12:28
Kobietka

A Viber nie lepszy ?

Nie Dla mnie nie.
03 maja 2016 12:46
basiaim

U mnie aktualizacje są automatyczne.
Niedawno wprowadzili szyfrowanie wiadomości, o czym wspomniała Wichura i być może faktycznie w związku z tym aktualizacja jest wymagana.

Powiem Ci, co ja bym zrobiła. Ja bym zainstalowała. Te aplikacje pochodzą z zaufanych źródeł i wirusa raczej nie złapiesz.

Jak to zrobić? Nie wiem tak na odległość...podejrzewam,że masz przy tym komunikacie opcję "akceptuj" czy "instaluj". Wtedy to proste.
Ja u córki musiałam zdeinstalować (wcześniej tworząc "kopię zapasową", by nie utracić kontaktów, wiadomości) i potem ze "sklepu" pobrałam nową i zainstalowałam.

Zainstalowalam. Telefon nie wybuchł.Dziękuję Basiu.
03 maja 2016 12:51 / 1 osobie podoba się ten post
teresadd

Zainstalowalam. Telefon nie wybuchł.Dziękuję Basiu.

no to teraz pisz,dzwon,i wysylaj zdjecia do nas