WhatsApp

03 maja 2016 13:45
ORIM

Nie Dla mnie nie.

Zżera mnie babska ciekawość dlaczego, ale nie ośmielę się spytać
03 maja 2016 15:51 / 1 osobie podoba się ten post
Kobietka

Zżera mnie babska ciekawość dlaczego, ale nie ośmielę się spytać :zawstydzony:

jedna aplikacje posiadam w smartfonie a drugiej nie - prosta odpowiedz Babska ciekawosc zaspokojona ????
03 maja 2016 15:56 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

jedna aplikacje posiadam w smartfonie a drugiej nie - prosta odpowiedz :-) Babska ciekawosc zaspokojona ???? :-)

Nie !!! Ale ćwiczę i coraz bardziej mi się podoba
Aż mi telefon padł....
16 września 2016 23:33 / 2 osobom podoba się ten post
Dostałam info ,że od jutra ma być Whats app płatny.Wiadomość wg.dziennika TF 1. Wiadomość będzie kosztować 0,01$ .
Ktoś coś wie?.Szukałam info na oficjalnej stronie ,ale nic nie ma.
17 września 2016 08:44 / 3 osobom podoba się ten post
teresadd

Dostałam info ,że od jutra ma być Whats app płatny.Wiadomość wg.dziennika TF 1. Wiadomość będzie kosztować 0,01$ .
Ktoś coś wie?.Szukałam info na oficjalnej stronie ,ale nic nie ma.

Tez dostalam od kolezanki , szukalam info ale wszystkie stare sa , nic cicho.
Choc nie chce mi sie wierzyc W sms jaki dostalam od kol. jest napisane , ze jak wysle to 10 osoba to wtedy , dalej mam za darmo , bo widza ze korzystam z tego .
Nic nie wysylam do nikogo dla mnie to sciema ?
17 września 2016 10:34 / 3 osobom podoba się ten post
teresadd

Dostałam info ,że od jutra ma być Whats app płatny.Wiadomość wg.dziennika TF 1. Wiadomość będzie kosztować 0,01$ .
Ktoś coś wie?.Szukałam info na oficjalnej stronie ,ale nic nie ma.

Co jakiś czas pojawiają się takie sensacyjne wiadomości.
Póki co, żadna się nie sprawdziła.
Być może i ta to zwykła ściema  
12 marca 2017 11:59
Hej. Czy ktoś korzysta z trgo cuda? Właśnie wywaliło mi całą historię... I zastanawiam się czy to kwestia tego że korzystam z innej apki (multimedia menager) czy coś od nich str. Miał tak już ktoś?
12 marca 2017 14:33 / 1 osobie podoba się ten post
MartynaM

Hej. Czy ktoś korzysta z trgo cuda? Właśnie wywaliło mi całą historię... I zastanawiam się czy to kwestia tego że korzystam z innej apki (multimedia menager) czy coś od nich str. Miał tak już ktoś?

Ja korzystam. I oprocz tego,ze po aktualizacji nie moge se statusu ustawic,gdyz taka opcja calkiem mi zniknela,to wszystko jest ok. Ale sobie mysle,ze raz sama poczyscilam co sie dalo,jak mi telefon sygnalizowal,ze ma przeladowana pamiec,zadajac mi pytanie czy ma posprzatac. Nieopatrznie zgodzilam sie i gdzies mi sie przez to zapodzialy rozne potrzebne pliki.. Oraz raz czyszczac cleanerem...Tez palcem ciapnelam w cos i wsio poooszlo w kosmos. Moze Ty tez?....
12 marca 2017 15:01 / 1 osobie podoba się ten post
Nie, bo właśnie takich rzeczy pilnuje. Sama nie wiem, może przez aktualizację wtyczki coś zmascilam
12 marca 2017 15:05 / 2 osobom podoba się ten post
W ustawieniach statusu namieszali..nie podoba mi się to.
Owe statusy wyświetlają się dziwnie, jakby oddzielnie.
Można ustawić, tylko trzeba przejść w opcję "Status"... Tak jak są "Czaty", "Połączenia" i właśnie "Status".
12 marca 2017 17:36
basiaim

W ustawieniach statusu namieszali..nie podoba mi się to.
Owe statusy wyświetlają się dziwnie, jakby oddzielnie.
Można ustawić, tylko trzeba przejść w opcję "Status"... Tak jak są "Czaty", "Połączenia" i właśnie "Status".

Sprawdzę później ten "Status", ale też mi się teraz nie podoba. Dopiero niedawno się odnalazłam........pokręcone to takie, że.....hej !
Ale, żeby sobie nastrój poprawić, zmieniam sobie tapetki na Whatsappku !
12 marca 2017 19:41
basiaim

W ustawieniach statusu namieszali..nie podoba mi się to.
Owe statusy wyświetlają się dziwnie, jakby oddzielnie.
Można ustawić, tylko trzeba przejść w opcję "Status"... Tak jak są "Czaty", "Połączenia" i właśnie "Status".

Sama się zacytuję.
Zrobiłam screena ekranu.
Tyle,że te statusy są jakieś czasowe .





12 marca 2017 19:48
basiaim

Sama się zacytuję.
Zrobiłam screena ekranu.
Tyle,że te statusy są jakieś czasowe .





No wasnie...Nie dosc,ze czasowe to jeszcze trzeba odznaczac komu sie chce go pokazac. Glupie to moim zdaniem
27 marca 2018 08:14
Super jest ta apka i zdjecia i filmiki możesz spokojnie wysyłać. Ja się nauczyłam korzystać to jak mam chwile to wysyłam wiadomości do rodziny a to do koleżanek z Polski
12 maja 2018 12:24
Ja mam Viber i WhatsApp a takze FacebookMassager. :) :) :)