WhatsApp

11 lutego 2016 19:50
Przejrzałam cały telefon i nic. Wykasowałam wszystką muzykę, zdjęcia i smsy i dalej nie widzi miejsca. I nie mam pojęcia jak zmienić miejsce zapisywania. Bo nie pytam mnie gdzie chcę tylko sam chce instalować w pamięci urządzenia.
11 lutego 2016 20:47 / 1 osobie podoba się ten post
WSTENGA

Przejrzałam cały telefon i nic. Wykasowałam wszystką muzykę, zdjęcia i smsy i dalej nie widzi miejsca. I nie mam pojęcia jak zmienić miejsce zapisywania. Bo nie pytam mnie gdzie chcę tylko sam chce instalować w pamięci urządzenia.

Zobacz link ktory podalem. Whotsapp nie da sie zapisac jako aplikacji na karcie pamieci . Mozna przeniesc pliki z Whotsapp na dodatkowa pamiec ale sam app musi byc na glownej pamieci.
11 lutego 2016 20:48 / 2 osobom podoba się ten post
Mazury

Zobacz link ktory podalem. Whotsapp nie da sie zapisac jako aplikacji na karcie pamieci . Mozna przeniesc pliki z Whotsapp na dodatkowa pamiec ale sam app musi byc na glownej pamieci.

zgadza sie Knorku.) jeszcze wypoczywasz?
11 lutego 2016 20:59 / 2 osobom podoba się ten post
leni

zgadza sie Knorku.) jeszcze wypoczywasz?

Knorku?????????
11 lutego 2016 21:01 / 1 osobie podoba się ten post
Pobierajcie WhatsAppa ze sklepu play.....tam nie ma wirusów.........nie z google.
11 lutego 2016 21:03 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

badz kreatywna:-) @ w profilu

A może ja też będę kreatywna i.....poproszę Basię o Twój numer.......jeśli nie masz nic przeciwko oczywiście:)
11 lutego 2016 22:20 / 4 osobom podoba się ten post
Mazury

Knorku?????????

Mazurkuuuuu:):) a co nie mozna mi tak???? ja tez z Mazur a na Mazurach Knora sie do zup przede wszystkim uzywa
11 lutego 2016 23:38 / 1 osobie podoba się ten post
leni

Mazurkuuuuu:):) a co nie mozna mi tak???? ja tez z Mazur a na Mazurach Knora sie do zup przede wszystkim uzywa

Leni, rozbawiłaś mnie do łeż, dzięki
12 lutego 2016 20:49 / 2 osobom podoba się ten post
leni

Mazurkuuuuu:):) a co nie mozna mi tak???? ja tez z Mazur a na Mazurach Knora sie do zup przede wszystkim uzywa

Mozna mozna:):):) Nie bede zazdrosny chyba:):)")
14 lutego 2016 07:33 / 1 osobie podoba się ten post
Ewelina1

A może ja też będę kreatywna i.....poproszę Basię o Twój numer.......jeśli nie masz nic przeciwko oczywiście:)

oczywiście,ze nie mam nic przeciwko temu
02 maja 2016 12:36
Mam pytanie do posiadaczem WhatsApp.Od pary dniu dostaję informacje ,ze muszę nową wersję zainstalować.Jest pod ikoną WhatsUpdate.Komunikaty po angielsku.Słabo znam.Telefon ma blokadę na wszelkie instalacje,ale da się zrobić.Jest napisane:Installed version 2.12.510
Official Web Version Available 2.16.55
Jest jeszcze :ap.filie from outside Google Plus Store.Może ktoś pomoże.?
02 maja 2016 13:18
Nie wiem, jak Ci pomóc - ja mam wersję 2.16.13 i wszystko chodzi dobrze, po polsku jest. U mnie się automatycznie aktualizuje.
Może ta konieczna zmiana u Ciebie to ze względu na wprowadzone ostatnio szyfrowanie, czyli że teoretycznie nikt nie może przechwycić tego co piszesz, ani rozmów podsłuchiwać.
02 maja 2016 15:24
ORIM

Zainstalowalem WhatsApp u siebie w telefonie ! To takie info jak by ktos chcial ze mna pogadac:-)

Chcę koleżance zainstalować.Co muszę zrobić?Tak po chłopsku proszę mi napisać
02 maja 2016 15:50 / 1 osobie podoba się ten post
teresadd

Chcę koleżance zainstalować.Co muszę zrobić?Tak po chłopsku proszę mi napisać

poszukac aplikacji,sciagnac i zainstalowac.Rejestracja nr tel i dziala
02 maja 2016 19:49
ORIM

poszukac aplikacji,sciagnac i zainstalowac.Rejestracja nr tel i dziala

Orim !!! Jesteś ???
A zresztą - ganz egal.