Na wyjeździe #29

01 listopada 2015 19:13 / 1 osobie podoba się ten post
Przepraszam że przerywam wasze flirty z Orimem ale mam pytanie natury formalnej
Czy jesli przedłużacie pobyt to żądacie na piśmie przedłużenia umowy czy tez może być to " na gębę"
Troche strach że jak nie zapłacą to się nie udowodni( albo z trudem udowodni) że się pracowało te 2 tyg.dłużej?
01 listopada 2015 19:14
W mojej firmie to norma - od razu wysyłają aneks do umowy.
01 listopada 2015 19:17
Marta

Przepraszam że przerywam wasze flirty :-) z Orimem ale mam pytanie natury formalnej
Czy jesli przedłużacie pobyt to żądacie na piśmie przedłużenia umowy czy tez może być to " na gębę"
Troche strach że jak nie zapłacą to się nie udowodni( albo z trudem udowodni) że się pracowało te 2 tyg.dłużej?

Nie ma nic "na gebe" Ja zawsze dostaje aneks do umowy - jak do tej pory.Robiły to wszystkie firmy w których pracowałem
01 listopada 2015 19:17
A w mojej powiedzieli że nie ma takiej potrzeby??
01 listopada 2015 19:19
Marta

A w mojej powiedzieli że nie ma takiej potrzeby??

to odpowiedz im ze nie ma widocznie takiej potrzeby abys zostala dluzej lub niech powieksza twoje wynagrodzenie o wysokosc podatku i ZUS
01 listopada 2015 19:19
Marta

Przepraszam że przerywam wasze flirty :-) z Orimem ale mam pytanie natury formalnej
Czy jesli przedłużacie pobyt to żądacie na piśmie przedłużenia umowy czy tez może być to " na gębę"
Troche strach że jak nie zapłacą to się nie udowodni( albo z trudem udowodni) że się pracowało te 2 tyg.dłużej?

Jeśli nie znasz firmy, to lepiej na zimne dmuchać:)
01 listopada 2015 19:20 / 1 osobie podoba się ten post
Ona_Lisa

Barbaro, idz do Kopydłowa na zabawę, zrób ''zadymę' A nie na forum.

01 listopada 2015 19:21 / 2 osobom podoba się ten post
Marta

A w mojej powiedzieli że nie ma takiej potrzeby??

Zgodnie z prawem aneks musi być!Jeśli przedłużasz kontrakt choćby o 1 dzień agencja ma psi obowiązek  dosłać Ci aneks pisemnie oraz drogą meilową.Jesli firma Cię ubezpiecza,to na aneksie powinno być zaznaczone ,że równocześnie z przedłużeniem umowu ,przedłuża się o ten sam czas Twoje ubezpieczenie.
01 listopada 2015 19:25 / 2 osobom podoba się ten post
Dziękuję.Dzwonię jutro że" na gębę" sie nie zgadzam Mimo ze firmę znam a ubezpieczenie mam " na zaś".
01 listopada 2015 19:40 / 2 osobom podoba się ten post
Dobry wieczór – czas w domu upływa bardzo szybko. Jutro rano wyjazd  do pracy.Mój lapek odpoczywał jest wyczyszczony i śmiga teraz jak rakieta. Pozdrawiam wszystkich.
01 listopada 2015 19:49 / 2 osobom podoba się ten post
mleczko1

Dobry wieczór – czas w domu upływa bardzo szybko. Jutro rano wyjazd  do pracy.Mój lapek odpoczywał jest wyczyszczony i śmiga teraz jak rakieta. Pozdrawiam wszystkich.

Ja tez 7.00 wyjazd.Pozdrawiam
01 listopada 2015 19:50 / 2 osobom podoba się ten post
Marta

Przepraszam że przerywam wasze flirty :-) z Orimem ale mam pytanie natury formalnej
Czy jesli przedłużacie pobyt to żądacie na piśmie przedłużenia umowy czy tez może być to " na gębę"
Troche strach że jak nie zapłacą to się nie udowodni( albo z trudem udowodni) że się pracowało te 2 tyg.dłużej?

Nic na gębę. Zawsz proszę o aneks do umowy albo o nową umowę w przypadku gdy stara się skończyła. Pocżątkowo próbowano mi wytłumaczyć, że jest to niepotrzebne ale ja się uparłam i teraz nikt ze mną nie dyskutuje. Gdy marudzą z wysyłka to mówię, że zjeżdżam zgodznie z terminem i po trzech dniach mam wszystkie potrzebne dokumenty.
01 listopada 2015 19:51
ORIM

Ja tez 7.00 wyjazd.Pozdrawiam

Orimku, w jakie rejony przybywasz?
01 listopada 2015 19:53 / 1 osobie podoba się ten post
teresa-p

Nie martw sie Gosiu:aniolki:jak sie spotkamy znowu to zjemy to super zdrowo wygladające ciacho i będziesz znowu lasencja:yeah:

Teresa jak sie spotkamy to na miasto pojdziemyBruchsal czeka na takie gwiazdy jak myI wtedy wszystkie ciasta zdrowe bedaNawet sernik z chalwa
01 listopada 2015 20:02
Marta

Dziękuję.Dzwonię jutro że" na gębę" sie nie zgadzam :-)Mimo ze firmę znam a ubezpieczenie mam " na zaś".

No wiesz co,ale jesteś,już saświtała nadzieja ,że razem będziemy wracać do samiuśkich Kielców a tu .........::