Na wyjeździe #29

01 listopada 2015 20:04 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Ty , Lisa , ale to teraz zabrzmiało prawie jak : " znam ludzi z Pruszkowa albo z Wołomina " :-):-):-)

Znam ludzi z Palermo.
01 listopada 2015 20:13 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

Ja tez 7.00 wyjazd.Pozdrawiam

Razem będziemy odliczac dni -  szczesliwej podróży Mirro
01 listopada 2015 20:16 / 4 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

Barbaro, idz do Kopydłowa na zabawę, zrób ''zadymę' A nie na forum.

Ale do którego Kopydłowa? Bo są aż trzy.
1) Kopydłowo wieś w woj.wielkopolskim, w powiecie gnieźnieńskim, w gminie Kłecko,
2) Kopydłowo-wieś w woj. wielkopolskiim, ale w powiecie konińskim w gminie Wilczyn, 
3) czy też wysyłasz Niepowtarzalną do Kopydłowa  tego ze "Spotkania z Balladą"?
Określ tu dokładnie, bo się dDziewczyna wybierze nie tam, gdzie trzeba.
01 listopada 2015 20:20 / 1 osobie podoba się ten post
Malgi

Orimku, w jakie rejony przybywasz?

Wurzburg
01 listopada 2015 20:22 / 1 osobie podoba się ten post
teresa-p

No wiesz co,ale jesteś,już saświtała nadzieja ,że razem będziemy wracać do samiuśkich Kielców a tu .........:::brak wiary:

..tak wyszło niestety siedzę tu do końca listopada ech
Ale spotkanie w Kielcach robimy, brat Darka ma jeszcze jedną restaurację;-) której nie znacie ;-)
Więc do zobaczenia
01 listopada 2015 20:25 / 3 osobom podoba się ten post
Knorr

Ale do którego Kopydłowa? Bo są aż trzy.
1) Kopydłowo wieś w woj.wielkopolskim, w powiecie gnieźnieńskim, w gminie Kłecko,
2) Kopydłowo-wieś w woj. wielkopolskiim, ale w powiecie konińskim w gminie Wilczyn, 
3) czy też wysyłasz Niepowtarzalną do Kopydłowa  tego ze "Spotkania z Balladą"?
Określ tu dokładnie, bo się dDziewczyna wybierze nie tam, gdzie trzeba.

Oj tam , dziewczynie się nie chce luknąć w " interneta " i wysyłam mnie co jakiś czas jak nie nazabawę do remizy to do jakiegoś Kopydłowa . Jak by zajrzała w "google " to by wiedziała , że u mnie nie ma remizy tylko Komenda Powiatowej Straży Pożarnej i tańców jako takich tam raczej nie ma .....nie powiem , chetnie by się jeszcze wyskoczyło na taką prawdziwą potańcówkę do jakiejś remizy , fajne to były czasy , sie miało te 20 lat ......kiedyś
01 listopada 2015 20:27 / 2 osobom podoba się ten post
ORIM

Wurzburg

To daleko od Dortmundu, nie będzie powtórki z Munster ;-)
Szerokiej drogi i spoko stelli
01 listopada 2015 20:28 / 1 osobie podoba się ten post
Ewelina1

Albo za każdym razem wypada na Nią:-)

 Jestem o rok starsza czyli mam pierszeństwo.
01 listopada 2015 20:28 / 5 osobom podoba się ten post
Marta

:zalamka2:..tak wyszło niestety siedzę tu do końca listopada ech
Ale spotkanie w Kielcach robimy, brat Darka ma jeszcze jedną restaurację;-) której nie znacie ;-)
Więc do zobaczenia:-)

Coś mi się przypomina : kiedyś jakaś dziewczynka na forum ( niedawno ) pisała o swoich obawach jadąc na 2 miechy ....Pamiętam , że jej napisałam coś w tym stylu " będzie tak , że jeszcze będziesz chciała przedłużyć pobyt ..." cholerka , nie pamiętam która to była ?
01 listopada 2015 20:49 / 4 osobom podoba się ten post
Cholerka to chyba ja...
01 listopada 2015 20:56 / 1 osobie podoba się ten post
Malgi

To daleko od Dortmundu, nie będzie powtórki z Munster ;-)
Szerokiej drogi i spoko stelli :-)

Powtórki z Munster ? .....e , no Malgi szacun - odważna jesteś , że tak publicznie , bez zahamowań ,no, no no !
01 listopada 2015 20:57 / 8 osobom podoba się ten post
Nagrzesze teraz, a co Okna wczoraj mylam. Cudo jakis nowy srodek kupil z efektem lotusa i wyprobowac trza bylo.... Zakochalam sie Wystarczylo umyc, przetrzec na sucho i taaaaraaa... Czysciutkie i blyszczace Zero szorowania futryn czy cos w tym stylu. Zero zaciekow. Do tej pory uzywalam srodkow Hara, ale schowac sie gleboko w piwnicy moga. Tak mi sie spodobalo, ze...wyciagnelam dzisiaj Cudo wczesnie z lozka, zeby...okna myc Dom duzy, poszalec mozna bylo... Procz okien na parterze wyszorowane wszystkie lustra i kabina prysznicowaNa niej przetestowany tez efekt lotusa Dziala Zglupialam calkiem i do domu tez juz sobie zapakowalam. Okna dachowe mam, bedzie jak ulal A za tydzien reszte umyjemy. A co? Kto nam zabroni spedzac wspolnie czas na ulubionych zajeciach?
01 listopada 2015 21:00
Małgosiu, proszę w zakupach foto tego cudo środka
01 listopada 2015 21:06
moncherie

Nagrzesze teraz, a co:-) Okna wczoraj mylam. Cudo jakis nowy srodek kupil z efektem lotusa i wyprobowac trza bylo.... Zakochalam sie:-) Wystarczylo umyc, przetrzec na sucho i taaaaraaa... Czysciutkie i blyszczace:-) Zero szorowania futryn czy cos w tym stylu. Zero zaciekow. Do tej pory uzywalam srodkow Hara, ale schowac sie gleboko w piwnicy moga. Tak mi sie spodobalo, ze...wyciagnelam dzisiaj Cudo wczesnie z lozka, zeby...okna myc:-) Dom duzy, poszalec mozna bylo... Procz okien na parterze wyszorowane wszystkie lustra i kabina prysznicowa:-)Na niej przetestowany tez efekt lotusa:-) Dziala:-) Zglupialam calkiem i do domu tez juz sobie zapakowalam. Okna dachowe mam, bedzie jak ulal:-) A za tydzien reszte umyjemy. A co? Kto nam zabroni spedzac wspolnie czas na ulubionych zajeciach?:-)

dawaj foto :)
01 listopada 2015 21:06
Gosiap

Małgosiu, proszę w zakupach foto tego cudo środka

Mowisz i maszLinka wkleilam